Sayfa 3 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 76 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    abdo58
    Misafir Üye
    abdo58 Avatarı

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: GoXEl
    Bende Orda olacağım. Bülent abi inşallah çantalar güzeldir :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
    ÇANTALAR BİZE DEĞİL TEKERLEKLİ SANDALYEDEKİ KARDEŞLERİMİZE

Üye
    KAKTUS Avatarı

Son Giriş
    25.09-2008
    Saat
    12:38
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

MERHABA BENİDE EKLERMİSİNİZ........... :wink: YALNIZ BENİM ÖZÜRLÜ DİYE BİR KARTIM YOK BİR SORUN OLURMU?

Üye
    PAPATYAM Avatarı

Son Giriş
    20.05-2008
    Saat
    08:57
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bende gelicem +1 kayıt ederseniz sevinirim

ReaL
    Misafir Üye
    ReaL Avatarı

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: M.ESRA ERUSTA
    Henüz gelme durumum kesin olmamakla beraber şu soruları yöneltmek istiyorum:Servis kesin kalkacak mı?Kalkacak ise nereden kalkacak?Saat kaçta,hangi güzergahta olacak?Servis olayı ayarlanmazsa beni şimdiden silebilirsiniz

BEN ANADOLU YAKASINDA GELİYORUM KARŞIYI HİÇ BİLMEM BANADA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.... ( KARTAL'DAN GELİCEM ) :roll: :roll:

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Esra, direk servis düzenlenmiyormuş, ama birçok belediye ile ortak hareket edilecekmiş. Bu belediyelerin listesini bugün buraya aktaracağım. Eğer senin yaşadığın yerin belediyesi bu listede varsa, tek yapman gereken, bir gün önce belediyeyi arayıp, "ben yarın Reha İstanbul Fuarına gitmek için sizden araç istiyorum" demek.

ReaL, ulaşım için
    Adres: Askeri Müze ve Kültür Sitesi Komutanlığı, Valikonağı Caddesi Harbiye Şişli İstanbul

Taksim otobüsü varsa, Taksim'e gelmeden 2 durak önce Harbiye'de inebilirsin ve yürüyerek 3-5 dakka. Ya da Mecidiyeköy'e gelip, oradan otobüsle gelebilirsin. Ya da ben senin yerinde olsam, kendi arabasıyla gelecek olan (ABALI mesela) arkadaşlarla buluşur gelirim...

42568 - [Engelliler.Biz Organizasyonu] 3 Eylül Pazar: Reha 2006 etkinlikleri vesilesiyle buluşalım
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    murat07ant Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    15.03-2017
    Saat
    14:49
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

BENDE İSTANBULDAYIM SİZLER BULUŞACAK OLMAK BENİ DE HEYECANLANDIRIYOR PAZAR GÜNÜ GÖRÜŞMEK ÜZERE

BEN+2

yeditepe
    Misafir Üye
    yeditepe Avatarı

...

Üye
    Engellektuel Avatarı

Gerçek Adı
    Aykan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    19:18
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    21
    Blog Mesajları
    21

İnşallah pazar günü bende fuarda olacağım

Tabi adresi bulabilirsem

IŞIK
    Misafir Üye
    IŞIK Avatarı

Çok kalabalık olacak sanırım
    ne güzelll

3 gün kaldı !

yeditepe
    Misafir Üye
    yeditepe Avatarı

...

abdo58
    Misafir Üye
    abdo58 Avatarı

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: AYKAN
    İnşallah pazar günü bende fuarda olacağım

Tabi adresi bulabilirsem
    AYKAN ÇOK BASİT TAKSİM MEYDANDAN 54 YAZAN HANGİ OTOBÜSE BİNERSEN BİN TAM ÖNÜNDEN GEÇİYO ZATEN CADDE ÜZERİ YANİ TAKSİMDEN OSMAN BEYE DOĞRU GİDERKEN YA İKİNCİ DURAK YA ÜÇÜNCÜ DURAK AYKAN İSTERSEN BENLE İRTİBATA GEÇ BEN SENİ TAKSİM MEYDANDAN ALAYIM BERABER GİDELİM SEN GELMEK İSTE YETER

Üye
    abalı Avatarı

Gerçek Adı
    osman
    Son Giriş
    05.12-2015
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

BÜLENT

BENİ ABALI +1 YAPARMISIN BİR ENGELLİ ARKADAŞLA GELİYORUM BUGÜN KONUŞABİLDİK TŞK.

ABALI

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Etkinlik Basın Duyurusu

Özürlü ve Yaşlılar için Buluşma....

01 - 03 Eylül tarihleri arası Askeri Müze Kültür Sitesi / Harbiye’de gerçekleşecek olan III. Uluslararası Rehabilitasyon ve Bakım günleri özürlüler, yaşlılar ve bakıma ihtiyaç duyanlar için çözüm üreten firmaların yanı sıra projeleriyle sivil toplum kuruluşları ve ilçe belediyeleri bir araya gelecektir.

Rehacare internatonal, Dusseldorf’un bilgi desteği ve T.C.Başbakanlık Özürlüler İdaresi tarafından hazırlanan etkinlikte Ulusal ve Uluslararası pek çok kurum ve kuruluşun ürettiği ürün ve hizmetler özürlülere, yaşlılara ve bakıma ihtiyaç duyanlara daha kaliteli bir yaşam sunmak amacıyla tanıtılacak.

3 gün boyunca düzenlenecek etkinlikler çerçevesinde;

Yeni hayat Yaşama devam örneği; Ebru Özkan
    25 eylül 2004 tarihinde Tuzla'da geçirdiği trafik kazası sonucu, sol bacağı diz kapağının kaybeden Ebru Özkan Reha İstanbul buluşmasında...

UNDP
    UNDP/Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve UN Küresel İlkeler Sözlesmesi semineri,

Reha Ekibilden ilkler;
    Yeni Hayat "Yaşama Devam" Sloganıyla Belmo / Faz Elektiğin sponsorluğunda tekerlekli sandalyeliler için özel tasarlanmış sırt çantası ve tekerlekli sandalyeli özürlüler için Reha GYM Jimlastik cd si hediye edilecek,

Özel Olimpiyatlar Türkiye ile 2007’de Çin Olimpiyatlarına gidiyoruz.
    2007 Çin Olimpiyatlarına katılmak istiyorsanız henüz geç kalmadınız…1-3 Eylül 2006 tarihleri arasında “Özel Olimpiyatlar Türkiye Standı”ndan ayrıntılı bilgileri alabilirsiniz.

Acıbadem Huzurevleri ve Alzheimer Vakfı
    Bakıma ihtiyacı olan yaşlı grupları için hizmet sunan projeleri ve bir çok etkinlik için Acıbadem Huzurevleri çalışıyor.
    2 Eylül Cumartesi akşamı Harbiye Askeri Müzede, Füsun Önal, Berkant, Zeliha Sunal, Belkıs Özener, Ömür Göksel ve Işıl Yücesoy Alzheimer hastaları için sahne alıyor.
    Bilgi ve Bilet temini için: Özel Acıbadem Huzurevi ;Sinem Beykurt: 0(216) 370 77 99

Değirmen Cafe Forum
    Değirmen Cafe'de, 1 - 3 Eylül 2006 tarihleri arasında, gün boyu ücretsiz kurabiye, çay ve kahve ikram edilecek ve bu organizasyonda her gün farklı bir gruba ev sahipliği yapacak.

Ve ayrıca;
    Türkiye Futbol Federasyonu, İç Mimarlar Odası ve Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı Reha İstanbul III. Uluslar arası Rehabiliyasyon ve Bakım Günlerinde.

GİRİŞLER ÜCRETSİZDİR.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    demiralp Avatarı

Gerçek Adı
    demiralp
    Son Giriş
    01.12-2017
    Saat
    13:10
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba bende gelmek istiyorum

Üye
    Gülcan83 Avatarı

Son Giriş
    17.09-2017
    Saat
    22:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Eğer kaybolmazsam bende gelicem +2 olabilir :wink:

Sayfa 3 / 6 İlkİlk 123456 SonSon