Sayfa 4 / 7 İlkİlk 1234567 SonSon
Toplam 93 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    efkan Avatarı

Son Giriş
    22.10-2011
    Saat
    00:24
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    hepinize iyi eglenceler

Üye
    ==ORHAN== Avatarı

Son Giriş
    14.07-2015
    Saat
    14:27
    Yaşadığı Yer
    AKSARAY
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Keco
    Türkü bar konusunda tereddütü olan arkadaşlar,

Merak etmeyiniz, aile ile gidilebilen düzgün bir mekan seçeceğiz. Ayrıca elbette herkes alkol almak zorunda değil. İsteyen istediğini içebileceği gibi alkol alan arkadaşlar da tadını kaçırmayacaktır. Öyle sanıyor ve temenni ediyorum.

Şu ana kadar herşey kontrol altında. Bir şüpheniz olmasın. 27 Ağustos'ta görüşmek üzere...
    Alkol alınan bir barda buluşmamızın pek uygun olacağını sanmıyorum. Alkol almayanları ve özellikle bayanları düşünün arkadaşlar. Alkol alan arkadaşlardan rica ediyorum bu buluşmada da alkol almayıversinler. Teşekkürler..

Üye
    efekt Avatarı

Gerçek Adı
    No name
    Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    11:31
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: ==ORHAN==
    Türkü bar konusunda tereddütü olan arkadaşlar,

Merak etmeyiniz, aile ile gidilebilen düzgün bir mekan seçeceğiz. Ayrıca elbette herkes alkol almak zorunda değil. İsteyen istediğini içebileceği gibi alkol alan arkadaşlar da tadını kaçırmayacaktır. Öyle sanıyor ve temenni ediyorum.

Şu ana kadar herşey kontrol altında. Bir şüpheniz olmasın. 27 Ağustos'ta görüşmek üzere...
    Alkol alınan bir barda buluşmamızın pek uygun olacağını sanmıyorum. Alkol almayanları ve özellikle bayanları düşünün arkadaşlar. Alkol alan arkadaşlardan rica ediyorum bu buluşmada da alkol almayıversinler. Teşekkürler..
    Orhan arkadaşıma sonuna kadar katılıyorum... Ayrıca ekmek istiyorum; Arkadaşlar siz içeçeksiniz diye içmeyenleri öyle bir ortama sokmaya hakkınız yok ayrıca şöyle de düşünmeyin, İçmek istemeyen kola içsin yada gelmesin diye de konuşmanın anlamı yok. Bence çünkü buluşmalarımız zaten seyrek oluyor... bu fırsatları iyi değerlendirmeniz lazım... saygılar

Üye
    canan Avatarı

Gerçek Adı
    Canan
    Son Giriş
    10.09-2017
    Saat
    18:27
    Yaşadığı Yer
    Kırıkkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Orhan ve helal arkadaşlarıma katılıyorum. Gideceğimiz mekanları büyük bir itinayla seçip karar vermeliyiz. Alkol olan bir türkü bara katılmak istemem doğrusu. Bundan rahatsızlık duyarım. Alkolün olmadığı ama eğlenebileceğimiz ortamlar vardır mutlaka. Seçimlerimizi bu yöne yapalım lütfen. Saygılarımla

Üye
    PINAR SÜLELER Avatarı

Son Giriş
    10.05-2013
    Saat
    14:38
    Yaşadığı Yer
    ANKARA/ÇANKAYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

HERŞEY ÇOK GÜZEL OLUCAK EMİN OLABİLİRSİNİZ . AYRICA ÖZELLİKLE FARKLI MEKANLAR SEÇİLDİ İNSANLARA UYGUN OLAN ZAMAN DİLİMLERİNDE KİŞİLER BULUNSUN DİYE. BAR KONUSUNA GELİNCE ZORUNLULUK YOKTUR DİLEYEN GELEBİLİR MAKSAT BELLİ BİR SÜREDE MÜZİK DİNLEMEK VE HOŞ ZAMAN GEÇİRMEK. BUNU DİLEYEN ARKADAŞLARIMIZDA VAR ONLARIN ZEVKİNEDE HİTAP ETMEK DURUMUNDAYIZ. KİMSENİN DOZUNU AŞACAĞINI DÜŞÜNMÜYORUM.MİMARİ KONUM OLARAK SEÇİLEN HER MEKAN HER ANLAMDA ÇOK RAHAT EMİN OLABİLİRSİNİZ 27 AĞUSTOSTA GÖRÜŞMEK ÜZEREE

ReaL
    Misafir Üye
    ReaL Avatarı

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Kuzusuu
    HERŞEY ÇOK GÜZEL OLUCAK EMİN OLABİLİRSİNİZ . AYRICA ÖZELLİKLE FARKLI MEKANLAR SEÇİLDİ İNSANLARA UYGUN OLAN ZAMAN DİLİMLERİNDE KİŞİLER BULUNSUN DİYE. BAR KONUSUNA GELİNCE ZORUNLULUK YOKTUR DİLEYEN GELEBİLİR MAKSAT BELLİ BİR SÜREDE MÜZİK DİNLEMEK VE HOŞ ZAMAN GEÇİRMEK. BUNU DİLEYEN ARKADAŞLARIMIZDA VAR ONLARIN ZEVKİNEDE HİTAP ETMEK DURUMUNDAYIZ. KİMSENİN DOZUNU AŞACAĞINI DÜŞÜNMÜYORUM.MİMARİ KONUM OLARAK SEÇİLEN HER MEKAN HER ANLAMDA ÇOK RAHAT EMİN OLABİLİRSİNİZ 27 AĞUSTOSTA GÖRÜŞMEK ÜZEREE
    ALLAH SENİN CEZANI VERECEK ZUZU VAYBE ANKARA TURU GELEMEYEN ARKADAŞLAR İÇİNDE İYİ EĞLENİN. VALA HER AN BİR SÜPRİZ YAPABİLİRİM.... ZUZU SEN BU YAZIYI OKUMA :roll:

Üye
    PINAR SÜLELER Avatarı

Son Giriş
    10.05-2013
    Saat
    14:38
    Yaşadığı Yer
    ANKARA/ÇANKAYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: ReaL
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Kuzusuu
    ALLAH SENİN CEZANI VERECEK ZUZU VAYBE ANKARA TURU GELEMEYEN ARKADAŞLAR İÇİNDE İYİ EĞLENİN. VALA HER AN BİR SÜPRİZ YAPABİLİRİM.... ZUZU SEN BU YAZIYI OKUMA :roll:
    DOSTUM GEL KAPIM HER ZAMAN AÇIK BİLİYOSUN SANA :P HEM İMHALARI HALLEDERİZ NE DERSİN CANIMSIN SENNNNNNNNNNNNNNNNN ERKEK ZUZUUUUUUUUUUUUUUUUU SÜPLİZ YAPSANA YAWW ZUZUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU :P :P :P :P :P :P OKUDUM BİLE

abdo58
    Misafir Üye
    abdo58 Avatarı

ARKADAŞLAR ÇOK GÜZEL OLUCAK İNŞALLAH BUNU BİLİN BEN SİZİNLE OLMASAMDA OLAMASAMDA YÜREĞİM SİZİN GİBİ GÜZEL DOSTLARIN YAPTIĞI ORGANİZEDE

HEPİNİZE İYİ EĞLENCELER

Üye
    ALi KaraBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    ALi KaraBoğa
    Son Giriş
    30.06-2017
    Saat
    02:23
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: helal
    Arkadaşlar siz içeçeksiniz diye içmeyenleri öyle bir ortama sokmaya hakkınız yok ayrıca şöyle de düşünmeyin, İçmek istemeyen kola içsin yada gelmesin diye de konuşmanın anlamı yok. Bence çünkü buluşmalarımız zaten seyrek oluyor... bu fırsatları iyi değerlendirmeniz lazım... saygılar
    Bu konuda velicim haklısın ama şunuda unutmayalım... Ki içmek isteyenler, organizasyonun son parçası olan 17:30 - 20:00 arası kesinlikler birlikte olacaklardır.... Ha olur da içmek istemeyen yada alkole karşı olanlar buna katılmak zorunda olmayabilirler... Artı kolaya gelince; kolayı boykot ediyoruz İsrail'le bağlantısı olduğundan dolayı kardeş ...

Şaka maka bi yana, bu ve bu benzeri organizasyonlarda akolün olması pekte gerekli bir içecek değildir... Ha olaki takılmak istyenlerde olabilir, bunuda kendi aramızda organizasyon anında kararlaştırabileceğimiz bir durum olsa gerek... Sevgi ve saygılar, Ankara'da buluşmak umuduyla... Hoşçakalın...
    :wink:

Üye
    masal Avatarı

Son Giriş
    22.04-2008
    Saat
    11:24
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

VALLA ŞÖYLE BİR BAKTIM DA SÜPER BİR ORGANİZASYON.KECO TEBRİKLER..BU İŞTE TECRÜBELİ GİBİSİN...

ANKARA DA OLURSAM GELECEĞİM...SEVGİLER

Üye
    PARANOYAK84 Avatarı

Son Giriş
    12.04-2007
    Saat
    20:44
    Yaşadığı Yer
    ISPARTA-ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

OOO SÜPER ORGANİZASYON VARMIŞ YAA. Bİ ANKARALI OLARAK BENDE KATILMAYA ÇALIŞICAM . TANIŞMIŞ OLURUZ SİTEMİZİN GÜZEL İNSANLARIYLA

Üye
    denizce Avatarı

Gerçek Adı
    Deniz
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul/Çamlıca
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benimle gelecek bir arkadaş daha var denizce+1 yaparmısın keco

Üye
    erdeniz Avatarı

Son Giriş
    19.02-2007
    Saat
    13:26
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Organizasyonun Tanımı: 27 Ağustos 2006 Pazar : Büyük Ankara Buluşması
    Sitede Organizasyonu düzenleyen kişi(ler): Keco ve Kuzusuu
    Organizasyona katılım için gerekli katılım ücreti: Herkes kendi masrafını karşılayacak. Ücretler henüz belli değil.
    Organizasyon Tarihi: 27.08.2006 Pazar
    Organizasyon saati: 10:30-20:00 Arası
    Organizasyonun gerçekleşeceği adres: 10:30-14:00 arası: Park Bulvar Cafe Restaurant (Kahvaltı), 14:00-17:30 arası: Samatya, 17:30-20:00 arası Türkü Bar (henüz belli değil)

Katılımcılar:

1- Keco
    2- Kuzusuuuu
    3- denizsu
    4- gencligin_gozyaslari
    5- denizce
    6- helal
    7- yeditepe
    8- glardoni82
    9- roaccatune
    10- CEREN
    11- gökcen
    12- aysemm
    13- burakgumus
    14- gonulyarasi
    15- + 1
    16- Rengi
    17- Timur
    18- Ali Karaboğa
    19- Canan
    20- + 1
    21- Rapunzen
    22- UMUT PINARI
    23- yesimacil
    24- Erdeniz
    25-
    26-
    27-
    28-
    29-
    30-

Üye
    leoleo Avatarı

Son Giriş
    08.01-2015
    Saat
    10:23
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ISRARLARA DAYANAMADIM PINAR HANIM LEOLEO+1 KABUL EDERMİSİNİZ.

Üye
    Gothica Avatarı

Gerçek Adı
    Saliha C.
    Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    15:24
    Yaşadığı Yer
    Kırgız Yurdu Ulupamir
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    2
    Blog Mesajları
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ben de +1 oldum eklermisiniz

Sayfa 4 / 7 İlkİlk 1234567 SonSon