Sayfa 4 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 84 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yelpaze Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    halikarnassos
    Alınan Beğeniler
    54
    Verilen Beğeniler
    11

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: aferits Mesajı Gör
    Şaka gibi yahu. Gidenlerin lafına bile itibar edilmeyip ahkam kesiliyor. Sakatlara bilhassa ortopedik ve tekerleklilere uygun değil. Bunda anlaşılmayacak veya muhalefet olarak
    algılayacak ne var.
    Geçen seneki organizasyon sahibi de diretti uygun uygun diye sonradan uygun değilmiş diyerek organizasyonu iptal etti.
    Türkiye nin bu günlerine şaşmamak lazım. hayret bir şey.
    işte buna inanamam. geçtiğimiz yıl iptal edilen organizosyon, bu yıl tekrar pazarlanmaya çalışılıyorsa bu işte iyi para var demektir. kimse ayıba günaha bakmıyor. insanların bütün yıl boyunca biriktirdiği 3-5 lira ile sadece 5 gün tatil yapmayı hesaplarken, aynı kaderi paylaşan arkadaşlarının kurbanı olmaları ne ayıp.

şaşırarak bakıyorumda, konuyu değiştirelim diyen arkadaşlar çıkıyor. niye değiştiriyorsunuzki konuyu ?
    aksine, üstüne üstüne gitmeniz gerekmezmi, şiddetle kınamanız gerekmezmi böyle bir aldatmacayı.
    kınayınki, daha sonra böyle şeyler yapılamasın, kimselerin hayalleriyle oynanmasın.

yazım sert kaçmış olabilir ama böyle bir organizasyonu yapacak arkadaşların herşeyi en ince ayrıntısına kadar incelemeli, araştırmalı, gerekirse t. sandalye ile o tesiste 24 saat geçirmeleri gerekir. gerekirse havadaki sivrisinekler bile gündeme getirilip, yanınızda sinek kovucu getirin diye uyarılmalıdır.

belkide buradaki en büyük kurban, delal arkadaşımızdır. o'da aldatılmış olabilir.

allah aşkına aşağıdaki akarsu (akçay), tertemiz bir akarsu'mudur.
    burada yüzülebilirmi ?

V2NDPj - [Üye buluşması] Antalya Olimpos Organizasyonu 13-18 ekim 2014
    Konu yelpaze tarafından değiştirilmiştir (23.08-2014 Saat 05:18 ).

Üye
    edipbalkan Avatarı

Gerçek Adı
    edip
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    16:28
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

Maalesef iş planlamam değişti katılamayacağım listeden silebilirmisiniz.

Üye
    _DELAL_ Avatarı

Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    21:49
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    18

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: edipbalkan Mesajı Gör
    maalesef iş planlamam değişti katılamayacağım listeden silebilirmisiniz.
    -----tabiki.adınızı sildiricem.

Kaç gündür nete giremedim.bugün yazılan yorumları hayretle okudum.bazı arkadaşlar art niyet olmadan samimiyetle düşünce ve eleştirilerini yazmışlar,tabiki bunları dikkate alıcaz onlara teşekkür ediyorum samimiyetlerinden dolayı..ama bazı arkadaşlarda sadece negatif eleştiriye koşullandırılmışlar bilinçli olarak.onları dikkate almıyor ve düşüncelerinide önemsemiyorum.
    Samimi eleştiriler doğrultusunda tekerlekli sandalyedeki arkadaşların rahat edemeyeceği düşüncesi doğdu.her ne kadar biz rampaların hazır olduğunu biliyorsakta ve odalarda wc var diyorsakta ,bunca sözden sonra ortada bir endişe oluştuysa üzülerek söylüyorum ,tekerlekli sandalyede olan arkadaşlar gelmesin(böyle net bir ifade kullandığım için tekerlekli sandalyedeki arkadaşlardan özür diliyorum).başka bir sefere hep beraber eğleneceğimiz bir program illaki olur.
    Sonuç olarak biz bu organizasyonu yapmaya karar verdik ve yolumuzada devam edicez.dileyen katılır,dileyen katılmaz.

Üye
    elif_kız Avatarı

Gerçek Adı
    melek
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:27
    Yaşadığı Yer
    türkiye en güzel ili.
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    6

arkadasım bak gercekten olumsuz bır eleştırı yapmadım ama bızzat gordum. orayı gercekten cok ezıyet oldu. arkadaslarıma ne ben ne baskası ezıyet cektırmeye hakkı yok.

Üye
    tolga06 Avatarı

Gerçek Adı
    serkan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:53
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bir tekerlekli sandelyeli biri olarak siz tekerlekli sandalyesizlere iyi eğlenceler diliyorum

Üye
    <<ömür>> Avatarı

Gerçek Adı
    Ömür
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    13:50
    Yaşadığı Yer
    Kahramanmaraş
    Alınan Beğeniler
    62
    Verilen Beğeniler
    0

Herkese hayırlı sabahlar... Benim adımı kim yazdırdı bilmiyorum ama benim gelme şansım sıfır... Ben 1 Eylül itibariyle izne ayrılıyorum... O tarihte izin alamam... Listeye beni eklemezseniz sevinirim... Listeye isim yazdırıp gelinmiyor konumuna düşmek istemem... Şimdiden teşekkürler...

Üye
    TEKYÜREKLER Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:51
    Yaşadığı Yer
    Elazıg
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhabalar arkadaşlar benimde planım değişti bu tarihteki üye buluşmasına katılamıcam..bu listeden benimde ismimi silerseniz memnun olurum herkese iyi eğlenceler...

Üye
    elif_kız Avatarı

Gerçek Adı
    melek
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:27
    Yaşadığı Yer
    türkiye en güzel ili.
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    6

Delal hanım oncelıkle kolay gelsın dıyorum "Samimi eleştiriler doğrultusunda tekerlekli sandalyedeki arkadaşların rahat edemeyeceği düşüncesi doğdu.her ne kadar biz rampaların hazır olduğunu biliyorsakta ve odalarda wc var diyorsakta ,bunca sözden sonra ortada bir endişe oluştuysa üzülerek söylüyorum ,tekerlekli sandalyede olan arkadaşlar gelmesin(böyle net bir ifade kullandığım için tekerlekli sandalyedeki arkadaşlardan özür diliyorum).başka bir sefere hep beraber eğleneceğimiz bir program illaki olur."
    delal hanım cok merak edıyorum neden boyle bır ıfadede bulundunuz. benı cok uzdu bu ıfade. biz kendı aramızda damı dıslanacagız.

Üye
    hasankokmen Avatarı

Gerçek Adı
    HASAN
    Son Giriş
    07.12-2016
    Saat
    13:57
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Merhaba...'tekerlekli sandalyede ki arkadaşlar gelmesin' ifadesi gerçek manada üzmüştür arkadaşlarımı diye düşünüyorum...Özür dilensede cümlenin sonunda, yinede o ifade olmamış bence...Delal arkadaşımız ortaya bir emek koymuş ve bir organizasyon planlamış...Teşekkür ediyorum kendisine emeğine sağlık...Ama keşke öyle bir çözüm getireceğine Antalya da onlarca tesis var tüm engellilere! hitap edebilecek...Zaman da var yeni bir yer bulma noktasında...Böyle yapılsaydı daha şık olmaz mıydı ? Bu benim nacizane kendi düşüncem kimseyi eleştirmek ve de yargılamak haddim değil...tekerlekli sandalye de ki arkadaşlarım yoksa bende affınızı istiyorum...Başka bir etkinlikte buluşmak dileğiyle...Kolay gelsin iyi eğlenceler katılan bütün arkadaşlarıma...Sevgi saygı ve selamlarımla...

Üye
    bülent yalçın Avatarı

Gerçek Adı
    T.C bülent yalçın
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    14:09
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    3

amma dallandı budaklandı bu iş arkadaşlar
    yöneticilere de seslenelim daha fazla insanların birbirlerini kırmalarına müsaade etmeden ve seviye düşmeden bence bu konu başlığı kaldırılsın...

Üye
    yelpaze Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    halikarnassos
    Alınan Beğeniler
    54
    Verilen Beğeniler
    11

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: hasankokmen Mesajı Gör
    Merhaba...'tekerlekli sandalyede ki arkadaşlar gelmesin' ifadesi gerçek manada üzmüştür arkadaşlarımı diye düşünüyorum...
    niye üzülelimki arkadaşlar.
    ortada bir organizasyon var, katılmak isteyenler elbette katılmalı.
    benim karşı çıktığım konu, burasının ortopedik engelliler için uygun olmadığı idi.
    delal hanım, burası t.sandalyeye uygun değil dediği zaman benim için konu kapanmıştır.
    elbette diğer arkadaşlarımız gidip gölünce eğlenebilirler.
    ayrıca, şehir merkezinden uzak oluşu kafa dinlemek isteyenler için bulunmaz fırsat.
    ağaç evlerde kalıp, antik yerleri görmek, gezmek açışından cazibesi olan bir yer diye düşünüyorum.
    bazı insanlar, elektrik bile olmayan yerleri tercih ediyor tatil için. sabahları kuş sesleriyle uyanmak, akşamları ortada yanan bir ateşin etrafında toplanmak, yine doğadan gelen seslerle uyumak tatili dahada cazibeli yapar.

Üye
    _çalıkuşu_ Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    290
    Verilen Beğeniler
    94
    Blog Mesajları
    17

Başka yerde de yapılabilir tabiki ama oranın özelliği tamamen doğayla iç içe bir yer oluşu sanırım. Delal hanımında bu doğal ortam hoşuna gitmiş olacakki o ortamı engelli kardeşleriyle de paylaşmak istemiş.kendince sandalyeli arkadaşlarında yapabileceğini düşünmüş.ama yorumlar doğrultusunda tedirginlik yaşayıp üzelerek gelmemelerini söylemiş.bazıları kamp yapmaktan hoşlanır.bazısı dağa tırmanmaktan.ben hiç sevmem mesela gideceğim yer konforlu olmalı mesela.yani demek istiyorum ki herkesin zevki bir olmaz.bu ortamdan hoşlanacak olanlar ve engeli uygun olanlar katılsın.ben arkadaşın dışlama gibi bir niyetinin olduğunu hiç sanmıyorum. Bende öğretmen olduğum için çoğu buluşmaya katılamıyorum.öğrencilerimi bırakamıyorum.tatillere denk gelirse ancak işte.kimininde parası olmadığından katılamıyor.herkesin kendine göre engeli var.bukadar üstlerine gitmeye gerek yok diye düşünüyorum

Üye
    ismayil Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    7

Hasan kuyucak abim gelirse ben de gelirim......

Üye
    yelpaze Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    halikarnassos
    Alınan Beğeniler
    54
    Verilen Beğeniler
    11

organızasyona daha 1.5 ay var.
    eminimki liste en az 500 kişiyi bulacaktır.

mine eğilmez ( + 15 )arkadaşıda tebrik ediyorum. bütün akrabalarıyla birlikte katılıyor.

ama, ömür traş hanımefendileri ben kayıt yaptırmamıştım, beni silin demişti
    bence bu konuya açıklık getirmelisiniz.
    aksi halde, şişirilmiş listeler yaptığınız düşünülecektir.
    Konu yelpaze tarafından değiştirilmiştir (29.08-2014 Saat 04:45 ).

Üye
    <<ömür>> Avatarı

Gerçek Adı
    Ömür
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    13:50
    Yaşadığı Yer
    Kahramanmaraş
    Alınan Beğeniler
    62
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sanırım benden kaynaklı yanlış anlaşılma olmuş, arkadaşların Eylül ayı içerisinde organizasyon planlandıklarını ve Eylül de olduğu zaman katılabileceğimi zaten yıllık izinde olacağım için dolayısı ile sorun olmayacağını orada olmak istediğimi belirtmiştim... Ekimde olursa şartların değişeceğini izin alıp/alamayacağımın imkansız gibi göründüğünü söylemiştim... Sizlerle olmak arkadaşlar ile olmayı çok istediğimi söylemiştim... Düzenleyen arkadaşların ise bu sözüme binaen adımı yazdıklarını öğrendim... Yine de bu durumu müdür beyle tekrar Ekim'de izne ayrılıp ayrılmayacağımı konuştum ve bizim izinler iki parça halinde verildiği için izin veremeyeceğini belirtti... Bizim izinler yıl başı itibari ile düzenlendiği için Eylül ayını iptal edip Ekim ayına alma şansım maalesef ki yok... Üzülerek belirtmek istiyorum ki çok zor bir ihtimal görünüyor... Ve benim yüzüme arkadaşların zor durumda kalmasını istemem... Ve ilerleyen zamanlarda şartlar değişirse ben adımı geliyorum beni de yazar mısınız? diye belirtirim...Daha önceki organizasyonda adını yazdırıp gidilmediği için organizasyon düzenleyen arkadaşlar sıkıntı yaşamıştı... Benden kaynaklı kimsenin sıkıntıya düşmesini istemem...Sanırım bu konu yeterince açıklığa kavuştu... Sadece bir iletişim sorunu oldu...
    Konu <<ömür>> tarafından değiştirilmiştir (29.08-2014 Saat 13:30 ). Gerekçe: ....

Sayfa 4 / 6 İlkİlk 123456 SonSon