Sayfa 2 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 84 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    _DELAL_ Avatarı

Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    21:49
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    18

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: hasankokmen Mesajı Gör
    harika bir organizasyon olacağa benziyor beni de eklerseniz sevinirim...sevgiler, selamlar tüm arkadaşlara...
    ----tabikide eklerim

Hasan kökmen

Jem lütfen katılımcıları rica etsem düzenlermisin

Arkadaşlar!ben ortopedik engelliyim karidyen kullanıyorum.benim için yürüyüş her yerde zorlansamda yürüyebiliyorum.tekerlekli sandalyedeki arkadaşların yaşayacağı zorluğu yeterince anlayamayabilirim ihtimalini göz önüne alarak diyorumki,geçen yıl olimposa giden tekerlekli sandalyede arkadaşlar olduysa onlar anlatsınlar lütfen .en iyi yaşayan bilir .lütfen paylaşsınlar.bana göre çokta zor olmaz ama dediğim gibi en iyi yaşayan bilir.

Üye
    alifatih1958 Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    08.04-2017
    Saat
    14:13
    Yaşadığı Yer
    İstanbul/B.Çekmece
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Ben Olimpos denen bölgeye bundan uzun yıllar önce gittim.. Uzun bacak yürüme cihazı kullandığım için bana uygun ve denize yakın bir yer bulursam niyetim konaklamak idi.. Ancak yarım saat durup ayrıldım oradan zira bana uygun olmadığını gördüm.. Tabii bu dediklerim çok öncesine ait.. Benim tahminime göre gidecek arkadaşlar az veya çok sıkıntı ile karşılaşabilirler zira maalesef memleketteki turizm işletmecilerinde biz sakatlara yönelik pozitif ayrımcılık ve düzenlemeler gelişmiş değil.. Gidenlere şimdiden iyi tatiller..

Üye
    özer özkan Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    16:25
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    128

delal abla öncelikle hayırlı geceler ben katılmak isterdim ama malum tütünde çalışıyom taa ekimde açılacak gelmek isterdim ama maddi olanaksızlıktan gelmeyecem sizlere hayırlı eğlenceler

Üye
    _DELAL_ Avatarı

Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    21:49
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    18

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: yelpaze Mesajı Gör
    delal
    koyduğun resimlere baktım ama burada tekerlekli sandalye ile gezmek imkansız. Hele ilk resimdeki yerde yüzülecekse çok pis bir su ve yosun dolu. Odalarında küçük olduğunu düşünüyorum, t. Sandelyeli 2 kişi o odalarda rahat edemez. Odaların yerden yüksekliğide çok fazla, rampa yapılsa bile başkasından yardım alınmadan odalara girilmez. Bahsedilen kalıntılara ulaşmak ise imkansız gibi. Bence t. Sandalyelileri davet etmeyin. Tatil yapayım derken cehennemi yaşamasınlar.
    -----o gördüğün denize gidilen yol değil.yolun iki yanındaki manzaralar .orası yoldanda görülebiliyor.ayrıca o suda deniz diil.kaynak suyu gibi bişi vede çok güzel.pis falanda diil,bulanık hiç diil.doğa hayranı olan bir kişi olarak kendimi o pis dediğinizin içine atarken inanılmaz keyif aldım.ayrıca ben sadece diil bir sürü insan o suyun içine daldık.ben sadece bana ait olan bölümün resmini ekledim.bişilerin zevkini çıkarmayı bilmezseniz bir çok şey size pis gelir.

Haaaa odalara gelince dediğim gibi bunu oraya gidip yaşayan tekerlekli sandalyedeki arkadaşlar anlatırsa daha iyi olur.

özercim iş hayatın güzel gitsin ,gönnlüne göre olmasını diliyorum.izmirdeki buluşmaya katılırsın.

Üye
    Plumeria Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    3

Merhabalar, organizasyon çok güzel ama Antalyada farklı yerler de var tüm engellilerin daha rahat edebileceği..
    Olimpos'un denizi fena halde taşlı.. Ben işitme engelliyim bacaklarımda bir problem yok ama ben bile denize girerken zorlandım.
    Ve birkaç sefer kayalara çarptım. Denize giden yol da abartılı taşlı değil ama yine de taşlı
    tekerlekli sandalye kullanmadım doğal olarak bilemem ama Olimposu gittim gördüm o kadar taşlarda bisiklet bile zor sürülebilirken sandelyede daha zor olacaktır diye düşünüyorum.
    Gidecek arkadaşlar iyice değerlendirip öyle gitsin.
    Ben çalışıyorum ayrıca eşim de çalışıyor iznimiz bitti bayramda kullandık 3 hafta.
    Size iyi tatiller fotolarınızı da bekliyoruz

Üye
    ismayil Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    7

Bence de Plumeria'ya katılıyorum, hafif ortopedik özürlü arkadaşların bile zorlanabileceğini düşünüyorum. Dikkat edin büyük macera; bir de başkasından yardım alınarak yapılan işlerden hoşlanmıyorum. Tek başına sahilin taşlı olması bile tekerlekli iskemle kullananlar için yeterli handikap..

Üye
    yelpaze Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    halikarnassos
    Alınan Beğeniler
    54
    Verilen Beğeniler
    11

sevgili delal
    ben oralara gitmediğim için sadece sizin eklediğiniz, suya girdiğiniz yerin fotoğraflarına bakarak yorum yaptım. sizin neyden keyf aldığınızı elbette bilemem. farzedelimki yosun yok, taşlar, kayalarda yok. pisde değil diyelim. orası akıntılı su. ayaklarını kullanamıyan birisi o suda akıntıya kapılıp gider.
    bir arkadaşımızda, denize 2 km uzak diye yazmıştı. sırf denize girmek için t.sandalyede 4 km. yol almanın ne demek olduğunu, helede antalyanın güneşi tepenızde iken bu yolu katetmenin hiçde kolay olduğunu sanmıyorum.
    saygılar.

Üye
    Liljan Avatarı

Gerçek Adı
    Liljan
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    19:25
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Bende gitmedim fakat yorumları okudum yelpaze'ninde dediği gibi gidiş dönüş 4 km ve scak umarım sıkıntı çıkarmaz, keyif alırsınız

Üye
    kardelenn Avatarı

Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    14:20
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

bende ortopedik engelliyim herhani bi alet kullnamıyorum ben gittim ve gördüm evet denizle kalıcak yerler arasında bayağa mesafe var arabayla denizin yakınına kadar gitmek istesenizde gidilmiyo bayağa taşlı bende tekerlekli sandalyeli arkadaşların sorun yaşayacağından yanayım birde ağaç evler çok geniş değil girmek için 3 yada 4 basamak merdiveler var sandalye ile rahat kullanılabileceğini sanmıyorum wc yada banyolar için olimpos değilde adrasan kısmı daha iyi denize 0 en azından ve denizi çok iyi

Üye
    elif_kız Avatarı

Gerçek Adı
    melek
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    17:27
    Yaşadığı Yer
    türkiye en güzel ili.
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    6

arkadasım öncelikle emeğinize saglık dıyorum. ben gittim mart ayı idi sanırım. engelli buluşması yaparken lütfen engellilere uygun yer seçilsin. bu bahsettiğiniz yer hiç engellilere uygun değil. tatil yapalım derken eziyet ediliyor. lütfen biraz daha titiz olalım. daha önce benle katılan arkadaslarım bilir.

Üye
    tolga06 Avatarı

Gerçek Adı
    serkan
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    00:53
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bende giden arkadaşlardan memnun olmadıklarını duydum tekerlikli sandelye kulanan bizler için sıkıntı oldunu duydum keşke denize sıfır biyer olsa herkes kimseye özgür olmadan kalacamzı yerler olsa hep beraber olsak giden arkadaslarıma iyi eglenceler yapan arkadaşlarımında emegine saglık ...

Üye
    grkn 89 Avatarı

Gerçek Adı
    Gürkan
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    09:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bence organizasyon yeri uygun bir yer bulana kadar dursun

Üye
    bülent yalçın Avatarı

Gerçek Adı
    T.C bülent yalçın
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    14:09
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    3

yer konusunda hiç olumlu görüş olmadığına göre düzenleyen arkadaşlar kızmasınlar ama bu iş yatar gibi

Üye
    Engellektuel Avatarı

Gerçek Adı
    Aykan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:23
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    21
    Blog Mesajları
    21

vuhuuuwww gitmeyi istediğim yer
    ancak kurban bayramı için başka bir yerde muratpaşada rezerve yaptırdıık
    ve izinimiz bitti

tekrarında katılmak dileği ile...

iyi eğlenceler

bu arada mekan hakkında bilgi için web sitesinden yararlanabilirsiniz
    Olimpos Türkmen Ağaç Evleri

Üye
    elif_kız Avatarı

Gerçek Adı
    melek
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    17:27
    Yaşadığı Yer
    türkiye en güzel ili.
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    6

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ben bizzat gittim. bu yeri biliyorum. tekerlekli sandalyedeki arkadaşlar için inanın uygun degil. yemek salonuna. cıkılacak yer bile yok. başkaları cıkarıyor.bana kızmasın duzenleyen arkadaşlar çünkü onlara iyilik yapacam derken kötülük oluyor.

Sayfa 2 / 6 İlkİlk 123456 SonSon