Sayfa 10 / 10 İlkİlk ... 678910
Toplam 149 mesajın 136-149 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Oya Tekin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: BLACK&WHITE
    SEVGİLİ ARKADAŞLAR,
    BU OYA TEKİN VARYA HARBİDEN 3 KAĞITÇI BİZE OTELDE HAVUZ VAR DEDİ PLAJ VAR DEDİ KAYDIRAKLI HAVUZ VAR DEDİ AMA HİÇ BİRİ YOK İŞTE SİZE KANITI. OTELE GİTTİK BİDE NE GÖREK HAVUZ BOMBOŞ SU YOK. :lol: BİZİM BURAK GÜMÜŞTE SUYUN OLMADIĞINI HAVUZA ATLAYIP DİŞİNİ KIRDIKTAN SONRA ANLADI :lol: . TEKNE TURU DİYE BİZİ KANDIRDI NE TEKNESİ SANDAL BEEEEEEE :lol:
    MERYEM ANA DİYE GÖTÜRDÜĞÜ YER İSE 1.SINIF RESTORANT GİBİYDİ HİÇ TARİHİ ESERE BENZEMİYORDU :lol:
    ÇİÇEK ŞENLİĞİ DEDİ 3 SAAT BİR DAĞIN TEPESİNE ÇIKTIK AYAKLARIMIZA VE POPOMUZA KAKTÜS İĞNELERİ BATTI ORDA NE ÇİÇEK VARDI NEDE ŞENLİK :lol:
    EFES ANTİK KENTE GÖTÜRDÜ YALANCI EFES HAA İKİ TANE EFES KUTU BİRASINI ÜST ÜSTE KOYMUŞLAR BURASI EFESİN GİRİŞ KAPISI DİYOLAR KAPIDA DA ŞARAPÇILAR OTURUYO. :lol:
    HER NEYSE SİZE HAVUZUN BOMBOŞ OLDUĞUNU EKLİ RESİMDE İSPATLIYORUM. BU OYA TEKİN HARBİDEN ÇOK TEHLİKELİ ÇOK DİKKATLİ OLUN ARKADAŞLAR AMAN DİKKATTTTT..

HQ8L8fk8 - [Engelliler.Biz Organizasyonu] 19-20-21 Mayıs: İzmir'de üç günlük enfes tatil...

ARKADAŞLAR BUNLARIN HEPSİ ŞAKA HAAA İNANMAYIN :lol:
    Hahaha Göksel ben sana ne diyeyim. İlla beni konuşturcan yani tamam sen istedin. :lol: :lol: :lol: Evet arkadaşlar BLACK&WHITE'nın gösterdiği havuz vardır. Ama bizim kaldığımız otelin havuzu değildir kendisine iş teklif eden İbrahim Tatlıses'in otelinin havuzudur. Bizim Otel ona az para verince çamur atıyor. İbo bunu gitar çaldığını duyunca yaz boyunca otelinde çalmasını istedi şimdi İbo'nun reklamını yapıyor yavaştan yavaştan. :wink:

Onun sandal dediği tekneye gelince oda doğru adam bizim tekneden yüzmeye inince kurtarma botları getirdi onu tekneye herhalde o sandal aklında kalmış karıştırdı. Su kuşu sende. :lol:

Vallaha BLACKçim keşke bana önce söyleseydin seni boş havuzlu otelde bırakırdım. Su kuşu seni sudan çıkmadın hiç. :wink: Güzel yakalamışsın sağolasın. Hiç aklımın ucundan geçmezdi iyi mi? Ben de acaba ne diye bekliyorum. E senin şakana bende duramadım ne yapayım. Ama ben de resimler var bottan :lol: dermişim. Belli de olmaz bakarsın birden çıkarırım resimleri. Evet arkadaşlar BLACK&WHITE'ın da dediği gibi her şey şakadan ibaret. Zaten yola çıkarken kafaya koymuş benle uğraşmayı ama yine kızdırmayı başaramadın BLACK&WHITE :wink: Çok hoştu kocaman kocaman güldüm sayende.

Forum Moderatörü
    BARBiEBARBiE Avatarı

Gerçek Adı
    NehiR
    Son Giriş
    01.12-2017
    Saat
    15:35
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    0

Harikasınızzzz......

Tek kelimeyle.....Süppper kareler.....Başka söze gerek yok.... :wink: :wink:

Üye
    Oya Tekin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

20 Mayıs 2006 Cumartesi (2.gün) Kuşadasında Tekne ile Mavi Yolculuk

Evet kaldığımız yerden devam edelim artık. :wink:

Birinci günü keyifle geçirmiş yeni bir güne merhaba demiştik. Artık yeni günün maceralarına gebeydik. Yanlız bugün İstanbul'dan aramıza katılan bir arkadaşımız daha vardı. Atlantis Medikal. Ben kendisi ile tanışıyordum daha önceden diğer arkadaşlarla da kahvaltıda tanıştıktan sonra kendileri bir gün rötarla aramıza katıldı. Güzel bir kahvaltının ardından yola koyulmanın vakti gelmişti. Kuşadası'nın mavi sularına kendimizi bırakıp Gümüldür koylarında tekneyle gezinti yapacaktık. Yaren arkadaşımız bizden önce limana inmiş bizleri girişte bekliyordu. Teknenin sahibi Ali bey inanılmaz duyarlı bir insan tekrar burdan ona ve ekibine her şey için teşekkür ediyorum. Bizlerin tek tek tekneye geçmemize yardımcı oldular. Teknede ki yerlerimizi aldık. Gün, güneş ve deniz bizler için süslenmişler hazır bir şekilde bekliyorlardı adeta. Bu eşsiz güzelliğin arasında yola koyulduk. Bronzlaşmak ve hava atmak isteyenler üst kata çıkmışlardı bile. Başta BLACK&WHITE onun derdi iş yerinde ki arkadaşlarına hava atmak olduğu için herkesten önce üst kata çıkmış güneşin kollarına atmıştı kendini. :wink: Açıkçası egede yanmak bir başkadır. Akşam çekeceği acıyı düşünmeden yattı güneşin altına. :lol:

İlk durağımız Baradan koyu idi. Burada karaya çıkıldı ve yemek molası verdik. BLACK&WHITE deniz kızları İlay'da ve İrem, Sinan, ben ve Semra karadan denize girdik. Sönmez, İbrahim ve yıldızbeylerde tekneden denize girdiler. Su harikaydı tadını çıkardık denizin. Herşey güzeldi. Yanyana yanaşan tekneler birbirlerine misilleme yapıyordu. Tabii yolcuları da. :wink: Buradaki uzun molaya çok şey sığdırdık ve çok eğlendik. Hatta bir ara canım abimle dans bile ettik. Tekrar yola koyulduk. Artık yediğimiz yemeği sindirmemiz lazımdı. Menekşe ve ben hiç dururmuyduk başladık zıplamaya. :wink:

teknedenkoylar2iy - [Engelliler.Biz Organizasyonu] 19-20-21 Mayıs: İzmir'de üç günlük enfes tatil...

tekneyanarken6mm - [Engelliler.Biz Organizasyonu] 19-20-21 Mayıs: İzmir'de üç günlük enfes tatil...

Keyifli sohbetler, danslar derken ikinci durağımıza geldik. Soğuksuda da küçük bir deniz molası verdikten sonra son durağımız olan Koruya geçtik. Üç güzel koyu gezdikten sonra artık dönüş vakti gelmişti. Bir gün önce bu koyları aslında bizler karadan gezmiştik. Hatta bir tanesinde sigara molası vermiştik hep beraber. Şimdi deniz yolu ile gezmenin keyfini çıkarıyorduk. Bu keyfi çıkarırken içim biraz buruktu. Çünkü tekne yolculuğundan sonra Alper abim bizlerden ayrılacaktı. Biz Barefoot ile bunu düşünürken muzo ağzından kaçırdı meğer bizi üzüyormuş. O dakikaya kadar bizden gizlediği süprizi tesadüfen yakaladık ağzından. Barrefot ile aynı anda çığlığı basmışız. Gerçekten sevinilecek bir haberdi. Akşam Türkü cafe Alper abisiz olmazdı. Bu gezinin kalan kısmı onlarla daha güzeldi. Ve öyle de oldu. Tekrar muzo sana teşekkürler.

Bu güzel gezintiden sonra otelimize döndük. Tekne gezintisi hepimizi yormuştu. Kuşadası şehir turu yapmayı planlıyorduk ama hepimiz yorgun olduğumuzdan hep beraber aynı kararı vererek otele dönmeye karar verdik. Bundan sonraki güzellikleri de yarına bırakıyorum. Günün diğer kısmı ve gece yarısı yaşadıklarımızı öğrenmek isteyenler yarını bekleyeceksiniz artık. :wink:

Üye
    muzox5 Avatarı

Son Giriş
    07.05-2017
    Saat
    03:21
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Aslında gizlediğim birşey yoktu. Siz öyle istediğiniz için işinize geldiği gibi anladınız. Ama yinede sizleri sevindirebildiğim için ne mutlu bana. Birde bu yazdıklarını kitap olarak mı bastırsaydık? Fena olmazdı yani.

Sevgiler saygılar.

Eline emeğine sağlık bu güzel organizasyonu hazırladığın için. En büyük teşekkür sana.

Üye
    dilemma Avatarı

Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    00:45
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    3

Yahu ben katılmadan etkisi bu kadar sürmüş bu gezinin, ben katılsaymışım kimbilir neler olurdu... :lol: 8) :wink:

Şaka bir yana Ellerinize sağlık.......

Üye
    muzox5 Avatarı

Son Giriş
    07.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Dilemma senin gelmeni çok istiyorduk alper abi ile ama gelemeyeceğini öğrenince üzüldük.

bence kaçırılmayacak bir geziydi. artık başka bahara işallah.

Üye
    dilemma Avatarı

Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    00:45
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    3

Teşekkür ederim muzo. Sevildiğini bilmek çok güzel.

en yakın zamanda izmire kaçmak istiyorum inşallah. Belki de görüşebiliriz. Kimbilir.....

Üye
    muzox5 Avatarı

Son Giriş
    07.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ne zaman istersen buyur gel. Burada olduğumuz sürece her türlü desteği sağlarız.

Ayrıca yaptığın resimlerde çok güzel.

Sevgiler, saygılar.

Üye
    Oya Tekin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

20 Mayıs 2006 Cumartesi (2.gün) Türkü Cafe'deki Coşkumuz

Bir süredir işlerimin yoğunluğundan yazamadım kusura bakmayın arkadaşlar. Kaldığımız yerden devam edeyim meraklılarına. :wink:

Tekne turundan sonra oteldeydik. Otele erken geldiğimiz için akşama daha çok zaman vardı. Bu yüzden kimimiz bu vakti dinlenerek, kimimiz havuz kenarında, kimimiz denizde, kimimiz ise sohbet ederek geçirmeyi tercih etti. Su kuşları BLACK&WHITE , Burak ve Bursa ekibi biraz havuz biraz deniz tadını çıkarıyorlardı suyun. Ben Menekşe ve CinCin gizlice denize kaçtık. CinCin Sudoku çözmeyi yeğledi. Benle Menekşe de denizin güzelliğinden yararlandık. Artık akşam yaklaşıyordu hazırlanmamız gerekiyordu.Hızlı bir şekilde hazırlandık. Gün batımını yakalamaya koyulduk. Güneşin batışına kendimizi bıraktık. Çok güzel anları yakaladık. Güneş'te son gecemiz olduğunu biliyordu sanki bize tüm güzelliğini göstermekten çekinmedi ve yavaş yavaş bizi terk etti. Artık yemeklerimizi yiyip Türkü Cafe'de son gecemizi coşkuyla geçirmeyliydik.

img04709qi - [Engelliler.Biz Organizasyonu] 19-20-21 Mayıs: İzmir'de üç günlük enfes tatil...

Akşam yemeğimizi biraz uzunca tuttuk. Sohbetlerimizide.... Ve Türkü Cafe'ye gitmenin zamanı gelmişti. Üç arkadaşımız dışında tam kadro Türkü Cafe'ye yola koyulduk. Onlar çok yoruldukları için otelde kalmayı tercih ettiler. Bizde saygı gösterdik. Türkü Cafe'de yine sitemizin üyelerinde olan Nedim arkadaşımız da bizden önce yerini almıştı. Söke'den sadece bizlerle tanışmak için gelmişti arkadaşımız. Çok uzun kalmadı bizlerle ama bu küçük tanışma bile www.engelliler.biz ailesinin büyüklüğünü gösteriyor arkadaşlar. Bize önceden hazırlanmış yerlerimizi aldık. Der demez daha masalarımıza yerleşmemiştik bile bizim hiperaktif Urfalı durur mu yerinde anında pistte. O ana kadar oturan milllet onun cesaretiyle yerlerinden kalkıp ona eşlik ettiler. Ve coşkulu bir halay başladı Sıla Türkü evinde. Sen çok yaşa emi Urfalı. :wink:

Bu Türkü evinin alanı çok büyüktü. Ve bu büyük alan tamamen doluydu o gece. Mekanın konukları ise sağlıkçılar ve bizlerdik. Sağlıkçılar toplanıp bu Cafe'ye gelmişlerdi. Ne tesadüf değil mi? Engelliler ve sağlıkçılar bir arada. :wink: Bizim Urfalı orada da boş durmadı. Üstündeki şeytan tüyleri uçup bir sağlıkçı bayanın üzerine kondu. Gece boyunca bizim Urfalı'nın yanından ayrılmadı sağlıkçı bayan. Sürekli onu dansa, halaya kaldırıp durdu. :wink: Eğlencemiz doruktaydı. Hepimiz eğleniyorduk. Kimimiz yerlerinden, kimimiz halaya katılarak bu geceyi hatıralarımıza ekliyorduk birlikte olmanın mutluluğu ile.

trkcafe10ii - [Engelliler.Biz Organizasyonu] 19-20-21 Mayıs: İzmir'de üç günlük enfes tatil...

94lt - [Engelliler.Biz Organizasyonu] 19-20-21 Mayıs: İzmir'de üç günlük enfes tatil...

Ama bir şey eksikti. Sadece benim farkında olduğum bir şey.

Bu Cafe ile geziden önce görüştüğümüz de Güven Kaya adlı bir sanatçılarının olduğunu ve onu bir kere dinleyenin hastası olacağını söylemişlerdi bana. Oysa Güven Kaya yoktu. Olur muydu bize yapılır mıydı bu? Hele de bana. :wink: Zehirlendiğini bugün bizlerle olamayacağını söyledi Cafe'nin sahibi. Açıkçası bu alışılmış mazereti pek kabul edemeyecektim. Öylede yaptım zaten. İlk görüşmem de bu santçıylada tanışmıştım ve oda mekanın diğer ortağı idi. Kendisinin telefonlarını o zaman almıştım. Hemen aradım bu mazareti bizim için delmesini hasta da olsa bu anı kaçırmamasını uygun ve birazda cadı bir dille anlattım. :wink: Gecenin ilerleyen saatlerinde cadılığımla Güven Kaya'nın evinden hasta hasta gelmesini sağladım. ( Ama hasta ama değil bilemem. Sanatçı mazareti diye düşündüm bunu ben. :wink: ) Tabii eksiklik sadece Güven Kaya değildi. Bize birde mekanın çiğ köfte sözü vardı. Ne hikmetse buda bizi bulmuştu. Çiğ köftecileri gelmemişti. "Ben anlamam"dedim aynı cadılıkla. "Nerden bulursanız bulun ama o çiğ köfte olacak." Çiğ köfteyide hiç sevmem aslında. :wink: Ee ne yapayım cadılık önceden bir söz verildiyse yerine getirilmeliydi hiçbir bahane beni tatmin edemezdi. Ve o çiğ köftede yapıldı çok geç saatlere denk gelsede ikramları yapıldı ve yerine getirildi. Çok mu cadıyım? Ne yapayım seviyorum cadılığımı. :wink:

trkcafe75uz - [Engelliler.Biz Organizasyonu] 19-20-21 Mayıs: İzmir'de üç günlük enfes tatil...

Ve geceye Güven Kaya'nın türküleriyle devam ettik. Herşey çok güzeldi. Herkesin yüzü gülüyordu. Önemli olan kıstasta buydu. Gelen konuklarımızın, gezilerimize katılan üyelerimizin mutlu olması. Bunu sözlerden çok insanların yüzlerine yansıyan tebessümlerden ve gözlerdeki ışıktan çok iyi anlayabiliyordunuz. Bu gecenin sonuna gelmiştik 22.30 suları gibi gecenin başladığı bu mekanda saat dördü gösterirken gece bitiyordu bizler için. Yavaş yavaş vedalaştık mekandakilerle Urfalı da sağlıkçısıyla. :wink: Çıkarken güzel izler bıraktık her zamanki gibi bu mekanda da. Kapıda bizler gibi orada misafir olan bir iş adamı yanıma yaklaşarak şu sözleri sarfetti. " Böylesi şık bir organizasyonu hazırladığınız için , böyle güzel kendileriyle barışık insanları bir araya getirdiğiniz için kendinizle ne kadar gurur duysanız azdır. Bu gece bizlere çok şey kattınız hepinize teşekkür ediyorum." İşte bu sözler engelliler.biz'in farkını ve anlatmak istediklerimizi bu organizasyonlarda ki asıl amaçlarımızı gösteriyordu. Bir kez daha amaca ulaşmanın gururu ile otelimize döndük. Ezanın okuduğu saatlere kadar Alper abimiz de dahil ayaktaydık. O kadar yorgunduk ki tüm günün yoğunluğu üzerimize yorgunluk olarak yığılmıştı. Ama mutluyduk. Güzel dostluklarla ve güzel mesajları vererek insanlara bir gün daha geçirmiş, bu gezinin sona bir kala bir yaprağını daha koparmıştık. Artık yatmalı ve dinlenmeliydik. Hepimiz odalarımıza çekildik. Ertesi sabah erken kalkıp yine yoğun bir güne girecektik.

Son gün maceralarımızı da bir sonraki güne bırakıyorum arkadaşlar. Yarın son Final.... :wink:

Üye
    Oya Tekin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

21 Mayıs 2006 Pazar (3.gün) Final

Ve son perde;

Evet Menekşecim devam edelim finalide yazalım değil mi? Tatile girdiğim için siteye bile girecek vakit bulamıyorum bu yüzden gecikti üzgünüm.

Ve devam.

Erkenden kalktık bugün otelde son günümüzdü ama gezimiz bitmemişti. Yoğun bir gün bekliyordu bizi. Ben kalktığımda Bursa grubu CimCime ve yıldız78'ten başka uyanan yoktu. Uyandırma vermeme rağmen gecenin yorgunluğunu atamamıştı kimse. Tekrar yeni bir uyandırma yolladım odalara. Tek tek gelmeye başladığında bizimkiler yüzlerindeki ifadeden ne kadar yorgun ve bitkin oldukları anlaşılıyordu. Bu yüzden kahvaltıyı ve otelden ayrılışı biraz geciktirdik. Bu arada deniz ve havuzdan yararlanmak isteyenler de son günün tadını çıkardılar. Bugünün programında Meryem ana gezisi ve Gözcü Tepe köyü vardı. Gözcü Tepede Çiçek şenliklerine katılacaktık. Ama ne yazıkki şöförümüzün işgüzarlığı yüzünden bu şenliklere katılamadık. Benim bildiğim yoldan değilde kendi bildiği yoldan gidince (sanki tepeye daha önce gitmiş gibi çok bilmişlik yaptı) yol uzadı biz gidene kadar törenlerde bitmişti. Bizler de doğanın tadını çıkarmakla yetindik. ( Merak etmeyin arkadaşlar sizleri yolcu ettikten sonra şöferden intikamınızı topluca aldım. )

Alper abi ve Muzo gezinin bu bölümünde bizlerden ayrıldılar. Onlarla ve otelde bizlerle iki gün boyunca ilgilenen arkadaşlarla vedalaşıp Meryem Ana'ya doğru yola koyulduk. Buradaki turumuz keyifli oldu. Üç çeşmeden su doldurup aynı anda içme yarışına girdik hepimiz. Malum hepimizin bir dileği vardı. :wink: Meryem Ana gezisinin sonunda Atlantis Medikal bizlerden ayrıldı aracında çıkan sorunlar yüzünden gezinin son kısmında bizlerle olamadı. Bizler Meryem Ana turundan sonra Efes'i de tepeden izleyerek çünkü herkes yorgundu ve çok sıcaktı Efes'i gezmeyi göze alamadılar uzaktan şehri ve kalıntıları izleyerek resimler çektik ve gözcü tepesine doğru yola koyulduk. Dağların arasından çok yüksek bir tepeye ve şehir gürültüsünden uzak doğa ile iç içe bir köye doğru yol aldık. Manzara güzel ama bir o kadar ürkütücüydü. En tepeye doğru çıktık. Yolun sonunda denize tepeden orman içinden bakacağımız tamamen salaş bir alanda mis gibi yemekler bizi bekliyordu. Değerdi doğrusu. Değdi de toprağa ayak bastığımız da herkes felaket acıkmış bir haldeydi. Önce karınlarımızı doyurduk sonrada doğanın tadını güzel sohbetlerle çıkardık.

Ve artık dönme zamanı gelmişti. Her güzel son gibi bir organizasyonumuzun daha sonu gelmişti. Son durağımız olan bu tepeden ayrılırken belliklerimizi güzel olan her şeyi kazımıştık. Yavaş yavaş İzmir’e yolculuk saatimiz gelmişti. Oradan havaalanı ve terminal derken bir organizasyonumuz daha geride kalmıştı. Bir tarih sayfasına daha paylaşımlarımızı yerleştirmiştik. Her www.engelliler.biz organizasyonu gibi insana yaraşır şekilde tamamlamıştık organizasyonumuzu. İşte bunun mutluluğu bize yetiyordu.Orada olmakla engelliler.biz oraganizasyonuna güç kattıkları için, yürek kattıkları için bu organizasyona katılan tüm arkadaşlarımıza tekrar teşekkür ediyorum.

Herşey insanla güzeldir bu yüzden herşeyde insana yaraşır olmalıdır.

Üye
    gulpembe Avatarı

Son Giriş
    09.01-2017
    Saat
    01:23
    Yaşadığı Yer
    Elazığ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bizlerle paylaştığınız için Teşekkürler Oyacığım.

Üye
    Oya Tekin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Vallaha Menekşecim bu seferlik yaşıyor ama benim bulunduğum mıntıkaya girme cesaretini bulursa yaşama şansıda kalmayacak. Sizleri bıraktıktan sonra şöförün başına geleceklerden Emine hanımında haberi yoktu oda çok şaşırdı ve mutlu oldu. Artık o firmanın şöförleriyle onlarda çalışmıyor. :wink: E ne ekersen onu biçersin bu ona ders olmuştur bundan sonra tatile gitmediğini göreve gittiğini anlar şöför efendi. :twisted:

Üye
    bulut22 Avatarı

Son Giriş
    26.04-2008
    Saat
    18:30
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bende engelliyim ve bu geziye katılmayı çok istiyorum Edirneden Harun lütfen beni bilgilendirin bekliycem byy.

Üye
    celik Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet KAVCU
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Beyoğlu
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    çok özür dilerim ama 19 mayıs 2008 günü p.tesi gününe denk geliyor.

Sayfa 10 / 10 İlkİlk ... 678910