Sayfa 5 / 7 İlkİlk 1234567 SonSon
Toplam 95 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    urfalışair
    Misafir Üye
    urfalışair Avatarı

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar arkadaşlar pazar günkü buluşmada bulunduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum.Gelen arkadaşlarımızın hepsinin yüzü gülüyordu.Yürekteki ışıklar gözlere yansımış her yeri aydınlatıyordu.Beni en çok mutlu edende herkesin mutlu olması ve gülmesi oldu.İşallah hep böyle güler ve mutlu olursunuz.Aslında böyle buluşmalara ne kadar ihtiyacımız olduğunun varkına vardım.Bunu daha sık yapmalız.Tanıyıpta uzun süredir görmediğim arkadaşları dostları görmek beni çok duygulandırdı aynı zamanda da çok mutlu oldum.Yeni arkadaşları tanıdığıma çok çok sevindim.Herkese teşekkür ederim.Sevgiler Muhammed............

Üye
    efekt Avatarı

Gerçek Adı
    No name
    Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    11:31
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

gerçekten güzel bi gün geçirdik ve tanıştıgım arkadaşlardan da memnun oldum keşke daha önce de tanışma imkanım olsaydı

Üye
    deryaaslanturk Avatarı

Gerçek Adı
    Derya
    Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    15:21
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    0

Irmak cumadan bu yana diyet miyet kalmadı zaten. Ama ne dedim o gece ben bu gece içcem abi.
    2 lt cola az geldi inanki.

Üye
    ALi KaraBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    ALi KaraBoğa
    Son Giriş
    30.06-2017
    Saat
    02:23
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Maşallah Maşallah böyle güzel arkadaşlarımıza nazar değmesin... Belliki çok eğlenmişsinizi bu buluşma organisazyonları devam eder inşallah en kısa zamanda bende aranızda olmak isterim hadi hayırlısı....
    Sevgilerimle....

Üye
    minerva Avatarı

Gerçek Adı
    Hatice
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    8
    Blog Mesajları
    6

NİHAYET UZUN BİR KIŞ SONRASI BAHARIN İLK IŞIKLARIYLA ANKARA BULUŞMASI GERÇEKLEŞTİ GEREK ANKARADAN GEREKSE ŞEHİR DIŞINDAN GELEN BİR ÇOK YENİ ARKADAŞLA TANIŞTIK VE TÜM AKSİLİKLERE RAĞMEN ARKADAŞLARIMIZIN YERİ GELDİ GÖNÜLLÜ GARSON YERİ GELDİ MUHASEBECİ OLARAK YERİ GELDİ ARABALARINDAN HİÇ İNMEYİP KESİNTİSİZ SERVİS HİZMETİ VEREREK BİZLERİ RAHAT ETTİRMEK İÇİN ELLERİNDEN GELENİ YAPAN DEĞERLİ ARKADAŞLARIMIZ ONON EVREN MASAL DİLEMMA VE HIZLI ŞOFÖR NEBAHAT DEĞİL (FATOŞ) A ÖZELLİKLE TEŞEKKÜR ETMEK İSTİYORUM
    BU ARADA SÜRPRİZLERLE KARŞILAŞTIK BAHSETMEDEN GEÇEMEYECEĞİM İZMİRDEN MÜFETTİŞ GELDİ DENETLEMEYE SEVGİ OYA TEKİN (BU ARADA ÇOK ŞIKTI OYA HANIM SÖYLEMEDEN EDEMEYECEĞİM :wink: ) SEMİNO :evil: (ÇOK GEZİYORRRRRR :!: ) BİZLERİ ŞAŞIRTTILAR GÜNÜN SÜRPRİZİ İZMİRDENDİ :wink:
    VE SEVGİLİ HAMİDEMİZ BİZİ YİNE YALNIZ BIRAKMADI(MAALESEF ÇOKDA SOHBET EDEMEDİM O YÜZDEN BURUĞUM :cry: ) VE KIRIKKALEDEN SESSİZ(NİCKİ NE KADARDA MASUM DEĞİLMİ AĞZI VAR DİLİ YOK :!: PALAVRA PALAVRAAAAA:twisted: ) VE CEYLANCAN(ÇOK TATLI BİR BAYAN TANIDIĞIMA SEVİNDİM) VE YİNE KONYADAN GELEN =ORHAN= ,ANKARDAN BURAKGÜMÜŞ,GÜL VE İSTANBULDANGELEN IRMAKKKKK SENİNLEDE TANIŞMIŞ OLDUK VE İSMİNİ HATIRLAYAMADIĞIM DİĞER ARKADAŞLAR KATILAN HERKESE TEŞEKKÜRLER
    VE DERYA TEŞEKKÜR EDERİM DÜŞÜNCEN İÇİNŞ KİM DERKİ İKİZ ANNESİ DİYE :wink: (ÇOK İYİ GÖRÜNÜYORDUN SENDE 2 LT KOLA SENİ ETKİLEMEZZZZ )

Üye
    ==ORHAN== Avatarı

Son Giriş
    14.07-2015
    Saat
    14:27
    Yaşadığı Yer
    AKSARAY
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Minevra Ben AKSARAY'dan Katıldım.

Üye
    efekt Avatarı

Gerçek Adı
    No name
    Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    11:31
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

orhan tekrar bekleriz bak senin için erken kalktım dun uyku akııyo gözlerimde :cry:

Üye
    FATOS Avatarı

Son Giriş
    19.11-2008
    Saat
    20:41
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

BEN DE GELMEYİ ÇOK İSTEDİM AMA ELİMDE OLMAYAN SEBEPLERDEN DOLAYI BU ORGANİZASYONA KATILAMADIM... İNŞALLAH BİR DAHA Kİ SEFERE...

Üye
    onon Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:00
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    24

buluşmaya gelen herkese teşekkür ediyorum.
    beklediğimden çok daha kalabalık oldu 40 kişye yakın vardık galiba.
    resimleri akşam koycam siteye...

bidahaki sefere daha güzel bi yerde daha güzel bi buluşma düzeneleriz umarım.

görüşmek üzere,
    Onur,

sevdamasali_06
    Misafir Üye
    sevdamasali_06 Avatarı

BU GUZEL SICAK INSANLARLA BIRLIKTE OLMAK INSANI OKADAR MUTLU EDIYORKI INANIN BENIM ICIN COK GUZEL BIR GUNDU TEK UZULDUGUM SIZLERLE FAZLA BIRLIKTE OLMADIM BENIM GELDIGIMDE HERKES DAGILDI HAYINLER GORURSUNUZ BUNDAN SONRAKI BULUSMADA AYRICA HATICECECIGIM SAG SALIM SIZI YERINIZE TESLIM ETTIM ASLINDA KIZLAR BANA DUA EDIN ENISTELERE SIZI SAG SELAMET TESLIM ETTIM)SON KIZILAY YOLCULARI ANLAMISSINIZDIR UMARIM NE DEMEK ISTEDIGIMI NEBAHAT ABLANIZ OLARAK YENIDEN TEKRARLANMASINDAN ZEVK ALACAM

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:17
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    963
    Verilen Beğeniler
    1.251

Bu arada, sevgili onon resimleri Albüm forumuna ekledi: www.engelliler.biz/forum/viewtopic.php?t=14449
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    öteki Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    22:45
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ankarada olmama rağmen katılamadım. geçen seferkinden de kalabalık olmuş anlaşılan. umarım bir daha ki sefere...

Üye
    adelya Avatarı

Son Giriş
    31.05-2008
    Saat
    23:49
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ne güzel bir buluşma olmuş...keşke ben de katılıp sizlerle tanışabilseydim...her buluşmada aynı şeyi geçiriyorum içimden ama açıkçası kendime güvenemiyorum yer uygun olur mu diye..ulasim sorunum da oldugundan ancak babam arabayla birakirsa gelip gidebiliyorum bir yerlere...insallah bir dahaki bulusmada ben de ne yapıp ne edip gelecegim...eglenmenize sevindim...sevgilerle...adelya...

Üye
    msg Avatarı

Son Giriş
    29.11-2017
    Saat
    15:10
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Emeği geçen herkese teşekkürler. Çok güzel bir buluşmaydı. Özellikle Onon ve Sevdamasalı arkadaşlarımız çok yoruldular.
    Gelemeyen arkadaşlarımız bir daha ki sefere sizleride bekliyoruz.

Sessizce_
    Misafir Üye
    Sessizce_ Avatarı

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    EVET ÇOK GÜZELDİ.

Sevgili FATOŞ nam-ı diğer nebahat abla ennn çok ben teşekkür ediyorum çiçeği burnunda bir aşık olaraktan beni zararsız ziyansız evime ve sevenlerime yolladığın için. Eve ulaşmamızda sevgili AYSUN un da hakkını inkar edemeyiz.

Bir araya gelmemizde, hoş sohbetler etmemizde, yeni tanışıklıklar kurmamız ve tabi karnımızı doyurmamızda ve eve gidene kadar beni idare etmeye yetecek iki fincan çayı bulmamda bana ve bize yardımcı olan herkese çok teşekkür ediyorum.

.................

Sayfa 5 / 7 İlkİlk 1234567 SonSon