Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 23 mesajın 16-23 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:42
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    mavikalem, arkadaşım, "açtığımız konular neden kapatılıyor" diye bir başlık açıp suçlamada bulunuyorsun, ama ortada kapatılan bir başlık olmadığı gibi silinen bir mesaj da yok. "'Normal' bir adam/kadın, tekerlekli sandalyede!?" başlıklı konu kapatılmış değil. Dahası o forumda suçladığınız iki yöneticinin moderasyon yetkisi yok, isteseler de o başlığı kilitleyemezler.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    mavikalem34 Avatarı

Son Giriş
    24.05-2012
    Saat
    09:48
    Yaşadığı Yer
    istanbul.
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: OturanBoğa Mesajı Gör
    mavikalem, arkadaşım, "açtığımız konular neden kapatılıyor" diye bir başlık açıp suçlamada bulunuyorsun, ama ortada kapatılan bir başlık olmadığı gibi silinen bir mesaj da yok. "'Normal' bir adam/kadın, tekerlekli sandalyede!?" başlıklı konu kapatılmış değil. Dahası o forumda suçladığınız iki yöneticinin moderasyon yetkisi yok, isteseler de o başlığı kilitleyemezler.
    .
    mac72 forum moderetörü değilmi?.Kendisi profiline böyle yazmış.Yani kontrol paneli yok diyorsunuz.Ve o sizin açtığınız başlık silindi gerçekten.Ama ben silmenin bu kadar kolay olamıyacağını belirtince tekrar açıldı.Kontrol panelinizde ne kadar kapatıldığını bile görmeniz lazım.Artı biz sadece diyoruzki konuları siz kapatabilin.Başkaları kapatamasın dediğiniz gibi.Benim gibi bir insana içmiş kafayı bulmuş demek herhalde bir uyarı gerektirir.Biz hem sizi,hemde işlerinize olan saygımızdan sessiz kaldık sırf size bir sıkıntı olmasın diye.Ama başlığın kapatılması affedilir bir şey değil.Ben çöküşü önlemenizi istiyorum.Eşit ve adil olarak bunu gerçekleştirebilirsiniz.Veya umursamaz hiç bir şey yapmazsınız.Asla bir ceza beklentimiz yok.Ama konuları sadece siz kapayın.Sizin haberiniz olmadan yeri bile değiştirilmesin.Neticede yaptığınız güzel ve hayırlı bir iş.Ama kimse de bunu tahrip etmemeli.Buna fırsat bulamamalı.Biz sadece üzülürüz.Unutmadan bu forum moderetörleri hakkında bir anket açın, bir başlık açın,sakinler,yani toplum,bunları nasıl görüyor bir bakın isterseniz.Olur ya belki benim bularla paylaşamadığım bir şey olma ihtimaline karşılık.Gerisi engin görüşlerinize kalmıştır.Ben sizi,yaptığınız inanılmaz işlerinizden dolayı çok seviyorum.Ve adil bir tavır gösterebilmeniz işinize de katkı yapacaktır.Bu kadar işinizin arasında bu sorunlarla uğraşmanız bizim için üzücü bir şey.Ama kaderin bir cilvesi diyelim eldende bir şey gelmiyor.Saygılar.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:42
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Arkadaşım, demeyeyim diyorum ama, boş konuşuyorsun, saçmalıyorsun. O başlık ne kapatıldı ne de silindi. Her forumun yöneticisi ayrıdır. Hiç bir yönetici yetkili olmadığı forumda kapatma vb. işlem yapamaz. Bu teknik olarak imkansızdır. Nokta.
    Siz bir şekilde hırs yapmışsınız ve gözünüz görmek istediğinizi görür olmuş... Sakin olun.

Bence işi uzatacağınıza adını andığınız o iki yöneticiden ve bu başlığı açarak zaman kaybına neden olduğunuz üyelerden özür dileyin.

İşte şimdi bu başlığı kilitliyorum.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    mavikalem34 Avatarı

Son Giriş
    24.05-2012
    Saat
    09:48
    Yaşadığı Yer
    istanbul.
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar.Ben bu foruma ilk geldiğimde bülent beyden cevabı almış ve çok hoşuma gitmişti.Sonra burada insanlara faydalı olabilme ihtimali olduğunu gördüm ve kaldım.Fakat bir müddet sonra iki moderatör tarafından hakerete uğradım.Ben bir an için bu arkadşlarımın gerçekten özürlü olduklarını unutmuşum.Bütün söylediklerine asla kızmadım. ama hakaret işin şeklini değiştiriyor.Gördüm ki bizim insanlara bir güzel söz ile destek olmak isteyişimiz,nedenini bilmediğim bir şekilde engelleniyor.Hiç kimseye karşı ağzımızdan tek kelime onur kırıcı bir kelime çıkmamıştır.Her zaman pozitif yaklaşımlarda bulundum.Her şeyin bir ömrü olduğu gibi bizim buradaki ömrümüzün bittiğini görüyorum.Arkadaşlarıma fayda yerine zarar vermek benim yapıma aykırı.Ben jim ve mac72 arkadaşlarımdan kendilerinin rahatsızlıklarını unutarak,sağlam insan kabul edip ona göre tavır koyduğum için özür diliyorum.Hasta insanı sağlıklı görmek benim hatam.Kendilerine hiç ama hiç kırgınlığım yok.Ben bütün haklarımdan vazgeçip helal ediyorum.
    Ve sizlerden de özür diliyorum.Hep güzellikler düşündüğüm,hep pozitif olduğum için.Bardağın hep dolu tarafını görün arkadaşlar dediğim için.
    Sadece beyaz olan bir şeyin nasıl siyah gösterildiğini ve nedenini anlıyamıyorum.İlahi bir şekilde doğru ve dürüşt bir insanın bütün köylerden kovulduğuna bir kere daha tanık oluyorum.Ben bütün insanımı ve sizleri çok seviyorum.Burda bulunma sebebim bu sevgi idi.Ben mavi kalem olarak yine beyazları ,mavileri yazacağım.Burda muhteşem arkadaşları tanıdım,ve mutlu oldum.Herşey gönlünüzce olsun ve yaradan gönlünüze göre versin diyorum.

ihtiyaç hisseden ve ulaşmak isteyen arkadaşlarım"" mavikalem34@gmail.com " adresimden ulaşabilirler.Ben bülent beyide yaptığı işler nedeni ile çok seviyorum.Doğruluk yıkılmaz bir kaledir.Sizde doğru durun arkadaşlar.Sadece yaradana kulluk edin arkadaşlar.Burda güzel zaman geçirdim. inşallah tek kişi bile olsa bir dostumuza faydalı olmuşuzdur.Hoşça kalın . saygılar arkadaşlar.

Üye
    Tayanç Avatarı

Gerçek Adı
    Ensar
    Son Giriş
    07.10-2017
    Saat
    18:59
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    28
    Blog Mesajları
    1

Sen de hoşça kal ...

Üye
    kalpsizsevgilim Avatarı

Gerçek Adı
    kalpsizsevgilim
    Son Giriş
    07.05-2017
    Saat
    11:34
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

niye sorun ne ki..

bir ata sözü var bilirmisin

APTALA SÖZ AHMAKGA YÜZ VERMEYE GELMEZ' MİŞ

otur hatalarını düsün

ve su kelimen sen ne kadar haklı olsanda su yazdıgın kelime coook krıcı bir kelime ;;;

.Ben jim ve mac72 arkadaşlarımdan kendilerinin rahatsızlıklarını unutarak,sağlam insan kabul edip ona göre tavır koyduğum için özür diliyorum.Hasta insanı sağlıklı görmek benim hatam

Üye
    SpeedyGonzales Avatarı

Son Giriş
    14.04-2014
    Saat
    20:59
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

sağlıklı olan bir insana ayrıcalık mı tanınması gerekiyor davranışlarda ben bunu anlamadım, neyse herşey gönlünce olsun...

Üye
    vilanjik Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:51
    Yaşadığı Yer
    Eskisehir
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    10
    Blog Mesajları
    123

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    mavikalem34 dün açtığınız konudaki yaptığınız anlamsız suçlamalardan sonra bu seferde anlamsız bir bahaneyle gidiyorsunuz.Sizin 2 modernatörü neden suçladığınızı hala anlayabilmiş değilim.Ve sizi anlayamayan tek kişide ben olmadığımı düşünüyorum.Yolunuz açık olsun.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12