Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 26 mesajın 16-26 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sametcan Avatarı

Gerçek Adı
    enver burak
    Son Giriş
    10.07-2014
    Saat
    20:20
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar borsayı oyun olarak değil yatırım olarak görmek lazım,kumar kağıtlarından uzak durmak gerekir bir anda çok kazandırabilir ama bir andada batırabilir,sağlam kağıtlara girip sabretmek lazım ufak ufak artar ama garanti olur.

Üye
    recepaydın Avatarı

Gerçek Adı
    Recep
    Son Giriş
    12.03-2015
    Saat
    19:37
    Yaşadığı Yer
    Edirne
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ŞirketFiyat% FarkHacimEn YüksekEn DüşükTarihECBYO0,95-3,0695.331,701,010,9530/05/201117:30ECILC2,20-2,223.146.810,072,292,2030/05/201117:30
    arkadaşlar bu borsadan ben hiç anlamıyorum.mesala fark.hacim.fiyat bunlar ne anlama geliyor benide bilgilendirirseniz bende biraz uğraşmak istiyorum bu borsayla.teşekkürler

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

borsada oynayip cok batanlari duydum hatta bi tanidigim evini bile kaybetti bu borsa tutkunlugundan
    elinize geceni afiyetle yiyin yemiyenin malini yerler
    engellilerin cok para kazanmasi cogunlukla olamadigindan kucuk birikimler bence bankada ufacik getirisi icin degil protez isitme cihazi hastane icin lazim oldugundan bankada vadeli yatirmak en risksiz yatirim

Üye
    selda* Avatarı

Gerçek Adı
    selda
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:35
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    129
    Verilen Beğeniler
    77
    Blog Mesajları
    4

Yeterli birikim varsa arsa en güzeli. Ancak küçük yatırımlar için b tipi likid fon ile osmanlı tipi altın fonunu öneririm.

Üye
    sametcan Avatarı

Gerçek Adı
    enver burak
    Son Giriş
    10.07-2014
    Saat
    20:20
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

recepaydın;

arkadaşım,bu yazdıklarını bildiğine göre demekki acemi değilsin.

Üye
    dağlalesi Avatarı

Gerçek Adı
    zeynep
    Son Giriş
    17.06-2016
    Saat
    17:28
    Yaşadığı Yer
    çankırı
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben bizim ailede babamdan bilirim borsayı yatırım amaçlı alır satar eline para geçince borsaya yatırr nakte sıkışıncada satar biraz kazanmış oluyor tabii temettü verdiği de oluyor bazen kar payı vs çoğalıyor bazen aldığı yerinde kalıyor hissenin bedelsiz veya yarı bedelli verdiklrini çıkarır elinden zor zamanlarında ilaç oldu ama ihyada etmedi aman aman yani hala yürüyor köşeyi dönmedi. ben hep çıktı satsaya düştü alsa satsaydı şimdi alır kar ederdi vs derdim bu sene gittim bankada 500 tl yatırım hesabı açtırdım bu benim bir nevi demo hesabı kendimi deniycem borsada oynuycam neyse 3,03 asyab aldım çok olmadı 3,20oldu satmam gerekiyordu çıkar dedim geri döndü enson 3,17de sat şunu dedim kendime babam dur bekle dedi 3,00 2,98 2,64 sattım hurgaz aldım oda olmadı ama o yerinde saydı asyab düştü geri aldım bu aradada bir kısmına iheva 1,44 ten aldım 1,80 çıktı 1.78indi dedim çok şişti bu patlar sattım 1.60 düştü tekrar toparladı çıkar giderse bizimkilerin alay konusu olum diye 1,66 aldım şimdi1,02 bekliyorum asyaba gelince tekrar sattım ihmat aldım asyabı 2,58 sattım 2,54 ihmat aldım fırladı bir iki günde 2,84 gördü geri döndü ertesi gün seanstan önce yazdırdım2,80 vazgeçtiğimde satılmıştı 2,90 gördü zararım kapanıyordu o notasına yakındım 2,78 aldım 2,58 sattım ekgyo geçmek için 2,56 dan oldım onuda 2,44 düştüha ihmatı satmakla iyi ettim ama bekleyip ekgyo alsaydım sorun yoktu çünki bu hisse3,00 üzerime çıktı sattığım hiçbir hisse fırlayıp arkasından bakıp kalmadım. ben içimdeki sesi dinlemeyip hıırs yaptım işte böyle oldu çok girmedim elimdeki kenara koyduğum bir miktardı sonuçta şu varki özetlemek isterim borçla krediyle vs yapılacak şey değil ama varsa kenarda iyi sağlam bir hisseye yatır tam zamanı 1,aldığının altına satma bekle çıkar 2 düşerken alma ne kadar iner belli değil çok hızlı çıkan kağıt geri döner bir miktar daha acele etme oynamak istersende az kar et çık hemen geri alma bekle başka kağıtmı yok hırs yapma benden bu kadar yatırım yaparsan kazanabilirsin ama oynarsan......

Üye
    dağlalesi Avatarı

Gerçek Adı
    zeynep
    Son Giriş
    17.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    çankırı
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hakan bizdede sanki aman para var olan üçü beş edelim derdi başka türlü nasıl artıralım var sanki

Üye
    dağlalesi Avatarı

Gerçek Adı
    zeynep
    Son Giriş
    17.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    çankırı
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bence bu aralar borsayı iyi gözlemlemeli bütün hisseler düştü çok güçlü kağıtlar alım seviyesine indi bu böyle sürmez yakında çıkışa geçer zannımca şu an alım zamanı değil tl yi tutma zamanı borsa üzerindeki karabulutlar dağılsın
    bence borsa iyi derim
    benim gibi tez canlı olmazsan sorun yok ben borsada sıfırdan yatırım yapıp borsaya yatırdığı miktarı çektiği halde borsada yatırdığı kadar kalanını bilirim ama o gündü bugün nasıldır bilemem satıp karını paraya çevirdiyse ne ala çevirmediyse hisseler orda birgün çıkar önemli olan alacak zamanı satacak zamanı iyi tespit edebilmek ben borsada kimsenin her yatırımında %100 kar
    ettiğne inanmam en kazançlı olanın bile mutlaka zarar ettiği olmuştur
    bu arada favorim olanlar ipeke, ekgyo, ünyec şimdilik ama param yok olsa hemen almam beklerim

mesela kiler yatırım amaçlı
    al unut
    perkende sektör hisseleri hep yüksek bimaş vs

bir zamanlar bir bağfaş vardı fakir ama gururlu hakkaten bağfaş 90lı ylıllarda 3 liradan beşe çıkamıyordu.babam almıştı beklrdi garibim şimdiye satmamış olsaydı pehh

Üye
    serdaruz Avatarı

Gerçek Adı
    serdar uz
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    16:25
    Yaşadığı Yer
    Bilecik
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    2

Bencede 15,000 - 20,000 tl ye anadoluda güzel arsalar bulma şansınız var bi de bu aralar imara açılması muhtemel bir çok yer var bence arsa hem riski yok hemde kazancı var...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Arkadaşlar, ekstra bir forum açmaya gerek yok. Café Engelliler.Biz forumuna yeni bir konu başlığı açarak finansa dair paylaşımlarınızı orada paylaşabilirsiniz: Café Engelliler.Biz
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    atildertli Avatarı

Gerçek Adı
    atıl
    Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    19:05
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    hem vakit geçirin hem para kazanın banka hesabının internet hesabını açtırın. mesela benim ziraat bank ın hesabını açtırdım internetten altın,döviz alıp satıyom. mesela ben 3 hafta önce 3 gram (350 tl) lik altın aldım ve şuana kadar 250 tl kar ettim. bu aralar ffrank alın oda kazandırıyo 3 haftada 100 tl de ondan kazandım...tavsiye ederim. bu arada tahminlerinizi bekliyorum ???

ben 800 tl ile başladım. şuan 1250 tl var...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12