Sayfa 1 / 3 123 SonSon
Toplam 31 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sırdaş Avatarı

Gerçek Adı
    Saliha
    Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    22:56
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Herkese merhaba bu sitede yıllardan beri aktif olarak yer almaktayım.zaman buldukça vakıf olduğum konulara yorumlar yapmakta güzel şaylerde paylaşmaktayım arkadaşlarla.ayrıca organizasyonlar sayesinde çok güzel dostluklar edindiğim insanlar oldu.
    herz aman söylemekteyim,engelliler için kurulmuş en güzel sitedir burası.
    Uzun zamandır özellikle Cafe bölümündeki açılan konuları takip ediyorum.orda bulunan saww rumuzla insan,açılan her konuya vakıf olmasada yorumlarda bulunuyor.yorumlar demek doğru değil,devamlı surette karşı tarafa artık hakarete varan sözlerde bulunuyor.bu durum açılan her konuda bu şekilde devam ediyor.inanın öyle bir duruma geldimki bu kişi yüzünden,düşüncelerimi paylaşmak hiçbir şekilde yorum yazmak gelmemeye başladı.
    sabrettim belki sözlerini düzeltir azda olsa insanca davranmaya başlar diye,ama sanki burası babasının sitesi istediği insana istediği lafı etme hakkına sahip alabildiğine insanlarla sözler sarfetmektedir.
    açıkcası sizleride bu konuda kınıyorum.nasıl oluyorda bu insana izin veriyorsunuz ki daha öncede yasaklanmasına rağmen tekrar affettiniz ama kendisi hiçbir şekilde düzeltmedi kendisini.şimdi bakıyorum yine yasaklanmış.murat arkadaşımıza onca lafı söylerken neredeydiniz yetkili arkadaşlar.bizler adabımızla saygımızla seviyemizle burda güzel dostluklar kurmak dertlerimizi paylaşmak bilgi alışverişinde bulunmak için varız.kendini bilmez zavallı birinin hakaretlerini duymak için değil.
    şunu açıkca ifade ediyorumki tekrar affedilir ve yine sitemizde yer alırsa bu insan ben üyeliğime son vericem.
    saygılarımla
    Saliha.

Üye
    Norman Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    16:07
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

salla gitsin ben ona yazicağimi yazdim beyinden ampüte olmuş o onun engeli fiziksel değil ayrica bu sitede küfür serbest herkes herkese küfür edebiliyor başka sitelerde ceza aliyor burada o yok takma sen kafana diyorum ya bazi insanlar engelli olabilir ama onun engeli kafasinda diyecegim yanliş anlaşilcak beyin özürlü arkadaşlarimda burda ama anlatmak istediğim olur çıkıyor işte bu tipler degmez

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

Evet, saww defalarca yasaklandı, üyeliği iptal edildi, ve/fakat sonra yenidne üye oldu. En son yine hakaret içeren mesaj yazdığı için 1 gün yasaklandı. Yinelerse yine üyeliğini tüm mesajlarıyla birlikte sileceğim...

Kendisinin hala sitede olabilmesinin tek bir nedeni var, o da sakatlık konularında kendi meşrebince radikal bir kişilik olması ve düşüncelerini de bu bağlamda dile getirmesi. Kişisel olarak böyle şeyleri kıymetli bulduğum için -politik görüşümüz tamamen zıt olmasına rağmen- sitede bulunmasının katkı sağladığını düşünüyorum.
    Ama, tabii ki bu birilerine hakaret etmesini mazur göstermez. Zira düşünce yazmak ayrı bir şeydir, insanlara hakaret etmek ayrı!

Bu mesajım ona son bir uyarı olsun...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    murat01_80 Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    24.03-2017
    Saat
    16:47
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tebrıkler bulent..

murat ılk murat sen degılsın adaş

Üye
    kutup yıldızı Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .....
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

sitenin kalitesini düşüren öyle seviyesizler varki bende bunun farkına vardım.insanlara önyargılı yaklaşmama yanlısıydım.ama bazen temkinli yaklaşmak gerekebiliyormuş.tanımadıgımız kişilerel muhattap olmayacagız sanırım.site yetkililerinin yapabilecekleri yasaklamalar hiçbirşey ifade etmez.burada bize düşüyor sanırım.kalitesi düşük kişileri yasaklayarak bunu yapabiliriz.akan pis suyu temizlemek zor!maalesefarada çürük elmalarda çıkabiliyor.

Yasaklı Üye
    zehirliyaprak Avatarı

Gerçek Adı
    yaprak
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Saliha abla ben de senin gibi düşünüyorum. Murat Temiz Yürek arkadaşta gerçekten kaliteli bir insan olduğu için onu kutluyorum. Çünkü kendisine hakaret edilmesine rağmen anlayışla karşılamış ve affedilmesini istemiş. İşte iNSANLIK bu olsa gerek... Savv bence burada hakaret ettiğim tüm insanlar özür dilemeli benden de... Bir şeyler bildiği düşünülüyor ama bence en önemli düşünceyi öğrenememiş. İNSANLIK denen kavram bu insanda hiç yok. Yasaklansın. Çünkü bana yazdıklarını unutmadım ve bence hiç yararlı üye değil. İnsanları depresyona sokan gereksiz bir insandır. Bu insanlar yüzünden ben de aktivitelere katılamıyorum. Kötü olan, suçlu her üye ben de dahil buradaki toplumdan uzaklaştırılmalıdır.

Üye
    sırdaş Avatarı

Gerçek Adı
    Saliha
    Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

OturanBoğa;

yapılan her yoruma sırf muhalefet olsun diye hakaret vari sözler etmek kişinin ne gibi bilgisini gösteriyor anlamış değilim Bülent bey.bu kişinin yorumlarını takip eden biri olarak hiçbir zaman radikal bir düşünceye sahip olduğunuda görmedim.hee kişilere hakaret etmek,düşünceleri edepsizliği ve pervasızlığı burdaki birçok kişiden onu sıyırıyorsa evet bu konuda radikal diyebilirim

Üye
    Gulsen44 Avatarı

Gerçek Adı
    Gülşen
    Son Giriş
    15.07-2017
    Saat
    15:57
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Saww rumuzlu arkadaşın hakaret dolu yorum ve mesajlarını bende bu siteye üye olduğum günden fark ettim.Kesinlikle hoş karşılamıyorum uslubu çok kırıcı.Hepimizin engeli var hepimizin sıkıntıları sorunları var bu bize asla başkasına hakaret etme hakkı vermez...Hem hakaret ediyor hemde her konuya muhalefet olup insanın sitede paylaşıma katkı sağlama heveslerini kırıyor.Kişisel düşüncem hiç bir üyenin siteden uzaklaştırılmamasından yana ama bir kaç defa siteden uzaklaştırılmış yasaklanılmış ısrarla halen gelmeside düşündürücü...Ben olsam asla ama asla böyle bir durumda tekrar siteye gelemem...

Üye
    Gulsen44 Avatarı

Gerçek Adı
    Gülşen
    Son Giriş
    15.07-2017
    Saat
    15:57
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Defalarca sans verilmiş o bu sansı değerlendirememiş şimdi onu kazanalım derken onun yüzünden başka üyeleri kaybetmekde var....

Dileğim ve gönlüm bu son sansını iyi değerlendirmesinden yana...

Üye
    sırdaş Avatarı

Gerçek Adı
    Saliha
    Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

nasıl isterseniz Murat bey siz kazanmaya çalışın .herkese güzel paylaşımlar dilerim

Üye
    A-KILIC Avatarı

Gerçek Adı
    •
    Son Giriş
    09.07-2017
    Saat
    17:44
    Yaşadığı Yer
    Tuzla, İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Saww efsane gibi anlatiliyorsun allah senden çekene sabır versin

Üye
    centirmen Avatarı

Gerçek Adı
    Cavit Ceyhan
    Son Giriş
    02.09-2016
    Saat
    10:52
    Yaşadığı Yer
    Çorum/Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kimse kimseye hakaret edemez ne biliyorsa bilsin dogru bilgilerini normal bır uslupla yazmalı hakaret ederek degil kimse o hakka sahip degil. Ve birşeyler yaplasıyor biliyor diye göz yumulmaması lazım. Sizlerin bögle düşündüğünüz farkında bile degil kendileri farkında olsa şimdiye defalarca yanlıs davranışından vazgeçmesi lazımdı ki ögle görünmüyor.

Üye
    ayyüzlü Avatarı

Gerçek Adı
    ayyüzlü
    Son Giriş
    09.10-2017
    Saat
    11:46
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

saw arkadaşla bir keresinde bende bi konuda muhatap olmuştum.farklı fikirleri paylaşıyor olmamıza rağmen yorum atışmamız harakete varacak bir uslüba dönüşmedi. sizlerin bu arkadaşla ne yaşadınızı bilmiyorum ama diğer yorum yapan arkadaşlardan farklı, kötü bir uslüp kullandığını görmedim. çoğu zaman bana zıt yorumlar yapsa da saw'ın yorumlarını takip eder ve çok eğlenirdim.bu yüzden banlanmasına üzüldüm.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

saww simdi burda yok diye herkes vermis veristirmis buda pek hakkaniyete uymuyor
    dikkat edin onun muhallefet ettigi yazdigi forumda cok insan bulasmiyor gormemeslige geliyor en iyisi bu okurken gormiyelim konusurkende duymayalim
    aslinda bilgili biri ama cokkk agresif karsisindaki insanlara kirici ee her yigidin bi ygogurt yiyisi

Üye
    esra baltacı Avatarı

Gerçek Adı
    Esra
    Son Giriş
    01.09-2013
    Saat
    13:48
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    hahah : ) ne sawmış ya merak ettim )

Sayfa 1 / 3 123 SonSon