Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    emre1367 Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    11:30
    Yaşadığı Yer
    Aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bilmiyorum arkadaşlar belkide bi faydası olur..

Benim fikrim; başta il ve ilçe Belediye Başkanlarına, Valilere, Kaymakamlara, il ilçe Emniyet Amirlerine, il ilçe Milli Eğitim Müdürleri, müdür yardımcıları ve şube müdürlerine,
    diğer kamu kuruluşu yöneticilerine, sivil toplum kuruluşu yöneticilerine, sürücü kursu yönecilerine ve aklınıza bütün gelen bürokrat ve dareciler vs. sayısız örnek verebilirsiniz....
    Demek istedğim; artık hemen hemen teknoloji ve interneti kullanmayan bu kişiler yok gibi; bu kişilere mail vs. yoluyla sitemizle ilgili bilgi, içerigi hakkında mail yollamak tabiki sitenin adı kullanarak..
    Onların site hakkında ve bizlerin hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaları, sitemize üye olmaları vs.. toplumdaki ve güncel hayatımızdaki işimizi ve yaşamımızı daha hızlı ve daha kolay hale getireceğine inanıyorum..

Bu konudaki bilgilerinizi, görüş ve önerilerinizi bekliyorum..
    Hadi hep beraber büyüyen bi adım atalım...

Üye
    aksahin Avatarı

Son Giriş
    18.05-2016
    Saat
    17:01
    Yaşadığı Yer
    ANKARA/KEÇİÖREN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

doğru bir yaklaşım emre katılıyorum sana,bu potansiyelin vermiş olduğu avantajları değerlendirmek lazım ,ama faydalı şeyler için.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:18
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    955
    Verilen Beğeniler
    1.250

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Gündem Forumu başta olmak üzere birçok konuda bu tür girişimlerde bulunuyoruz yıllardır. Emin olun sitemizden neredeyse herkes haberdar, ama işte, Türkiye'de soruları çözmek o kadar kolay değil! Bir kulaktan giriyor, diğer kulaktan çıkıyor çığlığımız!