Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 17 mesajın 16-17 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Apranax Avatarı

Gerçek Adı
    Apranax
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:45
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    7

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İnsanların buralarda ben şu ilacı kullandım iyi geldi,anneminde senin gibi agrıları vardı şu ilacı kullandı çok iyi geldi,senin şikayetinle tıpa tıp aynı şikayeti olan bi yakınım vardı ilacı kullandıktan sonra çivi gibi oldu vs,gibi söylemleri bile buralarda konuşmalarını hiç dogru bulmuyorum.Bu tür tavsiyeleri birbirine öneren kişiler tamamen duygusal yaklaşıyorlar(Sözde karsımızdakine yardım edecegiz ya) ,ama tıp duyguyla degil mantıkla hareket gerektiren bir bilim,deneme yanılma yolu telafisi olmayan hasarlara neden olabilir.Unutmayalım ki tüm ilaçlar kimyasal bileşkelerden oluşuyor.Bu ilaçlar doktor tavsiyesi olmadan,kulaktan dolma laflarla kullanıldıgında belki ilk günlerde psikolojik olarak rahatlama yaratacaktır ama sonrasında en iyi ihtimalle karacigere zarar verebilir.

Olaya birde şu boyuttan bakılmalı.....

Madem,insanlar birbirlerine bu tür tavsiyelerde bulunarak yaraya merhem olacak,bu insanlar neden en az 6 yıl kafa patlatıp,ömür boyu araştırmalar yapıp,okuyorlar.Neden Farmakoloji diye bir bilim var?????Boşuna okumasınlar,herkes deneme-yanılma yöntemiyle DERTLERİNE DERMAN BULSUNLAR.Ama çok fazla konuşmanında bi anlamı yok diye düşünüyorum.Çünkü bu ülkede sokak ortasında ve bakklada bile ilaç bulunabiliyor(örnek;Vermidon,gripin aspirin vb ilaçlar)Saglıklı ve mantıklı bir hayat gecirmenizi dilerim

Üye
    NİKURA Avatarı

Son Giriş
    11.10-2017
    Saat
    13:19
    Yaşadığı Yer
    Sakarya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    BENCE ÜZERİNDE DURULACAK KONU DEGİL SONUCTA DOKTORUN YAZDIGI İLACI KULANIYORUZ BİLDIGIMIZ AGRI KESİCİ İLACLARI KEN DİMİZDE DOKTORA TANIŞMADAN KULANDIGIMIZ OLUYOR

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12