Toplam 10 mesajın 1-10 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Buzulırmak Avatarı

Son Giriş
    29.06-2012
    Saat
    16:54
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar benim yazdığım şeylere neden cevap verilmiyor(tabii ki mecburiyet yok ama)ben bir yerde hata mı yaptım ki 'siz bu konuya abonesiniz'ibareli bir çentik reva görülmüş bana yani tabiiki kendi durumumla ilgili bilgi sizden rica ettim konuyla ilgili farklı bilgiler istemiş olabilirm şu anda çalışamayan bir özürlü olarak çıkış yolu aramanın bir sonucu bunlar ve bu sanki ayıp mış gibi bir izlenim aldım ve yine sanki etik olmayan bir hareket tarzı içindeymişim havası aldım.Başka bir şey demiyorum yazıklar olsun.bu sitenin bizlere çok faydası olur diye düşünmüştüm ama yanılmışım.site yöneticisi arkadaşım( o çentiği kim attıysa) üyeliğimi iptal edebilirsin.

Üye
    cigdem84 Avatarı

Son Giriş
    18.07-2011
    Saat
    16:04
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben hıc bısey anlamadım , neden öyle dusunuyorsun ki?

Üye
    celik Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet KAVCU
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Beyoğlu
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

al benden de o kadar. kesin sizlerin yazdığı forumda cevap verilmemişse bile link atılmıştır ki daha önce bahsedilen bir konudur. yada daha önce açılan bir konu ile aynı olduğu için birleştirilmiştir.

örnek- sen "beyaz kart nerelerde geçerli" diye yeni bir konu açtın. ama ben bu konuyu aylar yada yıllar önce ben açmıştım. senin bu açtığın konu benim açtığım konuyla aynı olduğu için birleştirilir.

diye biliyorum...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:02
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Kamudaki işleyişe kızdınız bizden hırsınızı çıkartıyorsunuz.
    25 bin üye, her gün 10 bin tekil ziyaret, her gün yüzlerce başlıkta binlerce mesaj... Bu işleyişte hiç bir hiyerarşi yok. Herkes elinden geldiği kadar soruları yanıtlamaya çabalıyor. Kimse kimseyi tanımıyor ki onun sorularını yanıtlamazlık etsin..
    Şimdi baktım, cevaplanmamış sorunuz yok gibi. Yeni bir hukuki süreç mesajı yazmışsınız, o da kısa sürede yanıtlanacaktır.
    Üzmeyin kendinizi... Burada kelimenin tam anlamıyla arkadaşlar arasındasınız. Birbirimize uyuzluk yapmak akıldan geçmez bile... Yeter ki bi faydamız olsun birbirimize...
    Şimdi bir çay demleyin kendinize, benden... Ben de bu arada sorunuza bakayım...

Not: Kendi sorularınızı kaybederseniz, cevap verilip verilmediğini de gözden kaçırabilirsiniz diye: Kendi mesajlarınızı ve/veya ilgilendiğiniz konuları kolayca takip etmek
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    DeFnEx Avatarı

Son Giriş
    19.01-2014
    Saat
    19:48
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok sert yazılmış bir mesaj...bu mesajı hak etmediğimizi düşünüyorum...çünkü herkes elinden geleni vakit ayırarak sorulara cevap veriyor...sanırım sizin sinirli bir anınıza denk gelerek böyle bir mesaj yazmışsınız...

Üye
    Sugaremro Avatarı

Gerçek Adı
    Emrah
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:20
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    49
    Verilen Beğeniler
    152

Benim konumda da 3 gündür cevap bekleyen sorular var ama hiç sinirlenip ortalığı yaygaraya vermedim. Sabreden derviş muradına ermiş misali. Beklemek lazım

Üye
    blueboyfe Avatarı

Son Giriş
    15.07-2011
    Saat
    22:55
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok komik heheh

Üye
    mehmetselcuk Avatarı

Gerçek Adı
    Selçuk
    Son Giriş
    09.12-2016
    Saat
    00:51
    Yaşadığı Yer
    Ankara,Bonn
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

nedense forumdaki bi çok sorularıma yanıt alamıyorum...

Üye
    centirmen Avatarı

Gerçek Adı
    Cavit Ceyhan
    Son Giriş
    02.09-2016
    Saat
    10:52
    Yaşadığı Yer
    Çorum/Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mehmetselcuk;

Neden cevap verilmesin arkadasım size kinin ne karezi olabilir ki sizin açtıgınız 13 konuya toplam 131 cevap verilmiş bumu cevap verilmemek.

Üye
    Buzulırmak Avatarı

Son Giriş
    29.06-2012
    Saat
    16:54
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar olay tamamıyla benim "siz bu konuya abonesiniz" işaretine takılmamdan dolayı oldu.Benim internetle aram pek iyi olmadığından ben onu yanlış algıladım.Hani " siz de hep bu konuda soru soruyorsunuz arkadaşım" (sanki bıkkınlık ifadesi gibi)olarak algıladım. Tam tersine çok üzülerek yazmıştım o yazıyı ( Ukalalık gibi algılamayın lütfen) Ama öyle olmadığını geç anlamış oldum.Yazdığım yazıyı bende beğenmedim. Siz değerli arkadaşlarımdan ben özür dilerim.Bu sitede çok değerli paylaşımlar olduğu bir gerçek ve benim o yazımdan sonrada birçok yazıma da cevap verilmiştir.Emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunarım.