TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nickneymi Avatarı

Gerçek Adı
    oabey
    Son Giriş
    17.06-2022
    Saat
    13:58
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    116
    Verilen Beğeniler
    15

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    biliyorsunuz zibil gibi %90 araç satılıyor.
    her yer ötvsiz araba doldu, hastası olan ötvsiz araba aldı.
    alsın, yasal hakkıysa kullanır. kimse de kimsenin menkul malını şu şehşrde bu şehirde olmalı diye kısıtlayamaz.
    ama gel gelelim,
    -bu kadar satılan ötvsiz araç, her 3-4 araçtan birinin ötvsiz olması hem bütçe için hem diğer insanlar için ağır gelmeye başladı
    -engelli aracı diyince herkes tertibat takılmış arabayı anlar. ama ne oldu sokaktaki ötvsiz arabaların %85 i bayiden cillop gibi çıkan gayet normal arabalardan oluştu.
    -bakın burada bir sürü başlık var, enhliyet uyumsuz, maliye sorun cikarmis vb.. oysa yuzde doksanin süreci çok daha basit, alıyor çıkıyor.
    -yuzde doksan ile tertibatlı araçlar kanunda ayrı bentlerde, yuzde doksanın daha geniş hakları var.

işte nasıl kanunda %90 ile tertibatlı farklı bentte, hakları farklı, süreci farklı ee limit aşırı satılan %90 yüzünden gelmedi mi, limiti de farklı oluversin deyince hemen yuzde doksanlılar yakınları geldi. nasıl satılan ötvsiz aracın 10 taneden 9 u %90 ise vallahi başlık da yuzde doksan yakını doluymuş.

ne yazsak koşa koşa yanıt verip laf yetiştirmeye çalıştılar. ben de yanıy verince yasaklayın bunu diye tepindiler.

bilin bakalım site yönetimi olacak zat ne yaptı,

yazıp duran yakınları orada serbest bırakırken ben onların yanıtlarına yanıt verdiğim için engelledi.

yillar once de cayyolundaki ozel egitim merkezleri icin bir rehber hazirlamistim, rezil
    cingene bir yere insanlarin iyiligi icin yer vermemis kalan her yeri yazmistim. tabi insanlara sadece internet uzerinden cengel atabilen bu ticarethane hemen buraya ulasmis. artik nasil ‘ikna’ ettiyse adi bile gecmeyen rehber kaldirilmis sadece oranin adi gecen bir basliga donusturulmustu

alsınlar sitelerini, doksan yakınları dertleri diye değiştirip saklasın. ben artık bu anormal sitede yokum !

Üye
    nickneymi Avatarı

Gerçek Adı
    oabey
    Son Giriş
    17.06-2022
    Saat
    13:58
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    116
    Verilen Beğeniler
    15

yillar once de cayyolundaki ozel egitim merkezleri icin bir rehber hazirlamistim, rezil
    cingene bir yere insanlarin iyiligi icin yer vermemis kalan her yeri yazmistim. tabi insanlara sadece internet uzerinden cengel atabilen bu ticarethane hemen buraya ulasmis. artik nasil ‘ikna’ ettiyse adi bile gecmeyen rehber kaldirilmis sadece oranin adi gecen bir basliga donusturulmustu

simdi de bana laf yetistiren 90 yakinlarini birakip baslikta tertibatli haklarini savunani engellemis

hesap ver arkadan sinsice silecegine

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3.780
    Verilen Beğeniler
    4.146

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Yazıp yazıp siliyorum kalp kırmamak için. Canın sıkkın ve saldırasın var sanırım. Benim hassasiyetime karşılık vermeni umuyorum.