TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    eserdem Avatarı

Son Giriş
    05.12-2019
    Saat
    04:20
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bana komik ve ilginç gelen moderatör arkadaşın hiç üşenmeyip arayıp tarayıp bundan tam 9 ay önce yazdığım dejeneratif miyopinin oranı kaç başlıklı konuyu bulup gene en son yazdığım sağlık kurulu raporu başkanının orana etkisi var mıdır? konulu konuyla birleştirmesi..

Yani çok ilginç.. Fakat şu şekilde mağdur oluyorum.. Ben size moderasyon sayesinde Dejeneratif miyopinin oranı kaçtır diye sormuş oluyorum tekrar böylece güncel konu uçup gidiyor. Daha eski konu başta gözüküyor ki daha komiği Zaten oran belli olmuş yeni başlıkta bu oran ne kadar doğru ve bu orana sağlık kurulu başkanının etkisi olup olmadığı soruluyor.. Konu aynı gibi gözükmesine rağmen aslında çok farklı.. Galiba moderasyon ekibi konuyu hiç okumamış diye düşünüyorum.

Oran zaten belli bunu sormanın artık bir anlamı yok. Madem bu kadar flood korkusu içerisindesiniz.. O zaman oran belli olduğuna göre eski mesajımı silin.. Güncel olan üstte olsun forum mantığı budur.. Hem veritabanı rahatlar, site hızlanır insanlar eski çözülmüş gereksiz konuların arasında kaybolmamış olur..

Ya da birleştirmeden duramıyorsunuz.. İlla birleştireceksiniz en son açtığımız konu en başta olsun yine eski olan en son açtığımıza eklensin bizde forumu daha aktif kullanılım kullanıcı etkileşimi artsın ziyaretçiler daha fazla gelsin herkes faydalansın..

Neden moderasyon aleyhimize çalışıyor..

Üye
    selda* Avatarı

Gerçek Adı
    selda
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    08:50
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    868
    Verilen Beğeniler
    841
    Blog Mesajları
    4

Zaten forumda Oturanboğa (zaten site Yöneticisi), Dorli, Mac ve hozgul haricinde birşeyin ucundan tutan yok ki))
    geriye kalanlar da, sözde modlar, etliye sütlüye karışmazlar, iş de yapmazlar, maksat kalabalık görünsün işte...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:22
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2.526
    Verilen Beğeniler
    2.971

@eserdem

Şu birleştirme işlemi için mi bu kadar söz?

https://www.engelliler.biz/forum/sag...r-verilir.html

Forumdan başlık silinmesi ya da yenilerin üste alınması Google açısından siteyi öldürmek demek. Maalesef hiç birisi yapılabilir değil.

Üye
    eserdem Avatarı

Son Giriş
    05.12-2019
    Saat
    04:20
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben sorunuma cevap alamadım. Forumdan da bir beklentim kalmadı açıkçası.. Yoruldum.. Beni sordum soru uçtu gitti.. Konuya hakim değilsiniz. Ben diyorum ki gözlerimden kaç alırım sormuşum zaten kimse cevap yazmamış.. sonra kurula çıkmışım ve öğrenmişim %29 vermişler siz hala onu başa çıkarıyorsunuz artık belli olmuş.. Benim asıl derdim başka onu silmişsiniz.. Asıl sormak istediğim ortada yok.. Daha kötüsü eski mesajımı silemiyorum.. Düzenleyemiyorum.. Bende sayısız forum kurdum web tasarım ve yazılım uzmanı olarak 2002 den beride vbbulletin phbb smfforum gibi sayısız forum sitesini webmaster admin olarak yönettim ilk kez böyle mantıkdışı bir yaklaşımla karşılaştım.. Ben öğrenmişim zaten % kaç engeli oranı aldığımı.. Bunu üste çıkarmanın mantığı nedir? Hadi onu geçtim neden silemiyorum