Toplam 11 mesajın 1-11 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Raman72 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    13:53
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    SİTE YÖNETİCİLERİNE VE ÜYELERE;

Engellilerin gerek kamuda,gerek özel hayatta ve gerekse aile içi bir çok sorunu varken, sitede engellilerin birbiri ile tartışması ve atışması, sitenin ilkesi ve siteyi takip eden kişiler açısından uygun olmamaktadır
    .Sitenin kurulma amacı engellilerin sorunlarına çözüm üretmek ve onlara yol göstermekse, Sitedeki üyelerinde amaçları; bu doğrultuda gösterilen çözümlere, yol göstermelere, kurallara uymaları, her açıdan daha güzel olacaktır.
    Bir çok sorunumuz varken, bizim birbirimizle uğraşmamız en büyük hata olacaktır. Unutmayalım ki en büyük başarı bizim birbirimize kenetlenmemiz ve birbirimize destek olmamız sayesinde olacaktır.
    Hepinize saygılar sunuyorum.

Üye
    levent retinis pigmentoza Avatarı

Gerçek Adı
    Levent
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    01:08
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bazı arkadaşllar sorunların çözümünde yasalardan, yönetmeliklerden,bilimsel yazılardan, tıbbi gerçeklerden faydalanmak yerine çözümü konuyla ilgisi olmayan yerlerden aradığı sürece korkarım bu tartışmalar hep devam edecektir...

Üye
    adil korkmaz Avatarı

Gerçek Adı
    mk
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Raman72 Mesajı Gör
    SİTE YÖNETİCİLERİNE VE ÜYELERE;
    evet arkadaşıma katılıyorum gündemi pek çok beli başlıktan oluşan tartışmalar yer almakta bu konuların bir tartışma alanında yapmaları ve insanları ilgilendiren önemli konuların gündemde olmasını bekliyorum

not: kimsenin kalbinin kırılmasını istemediğim için konu başlıklarını yazmak istemiyorum yaklaşık olarak üç aydan beri üye olduğumdan buyana beli başlıklarla karşı karşıyayım

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

ee konu açın o zaman Adil bey.. Ne hakkında konuşmak istiyorsanız açın konuyu tartışalım hep beraber 3 aydır karşı karşıya olmaktan sıkıldığınız konularıda merak ettim ..

Üye
    Sirine Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    18:39
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    4

Sitede ciddiyeti başlıklarımız olduğu kadar espirili başlıklarda olmalı....
    Espirili başlıklarımız olduğu kadarda ciddi başlıklarımız olması gerek ve herşey dengede bence....
    Ne eksik ne fazlası var şu koca forumda.....eksiği yok fazlası var
    maaştan,maluluyete özel kullanım araçlarından tartışabilecek aklınıza ne gelirse her türlü konuya oyunlarda dahi kısıtlama olmayan açık bir forum var karşınızda
    eksikleri varsa size göre tamamlayın konu açarak
    madem önemli konular var tartışılması gerektiren güncelleyin efendim...kimse kimsenin eline kelepçe vurmuyor ki...
    şurada şunu gündeme getirmeniz bence hem zaman kaybı hemde gereksiz meşguliyet madem gündemde önemli konular var önemli konularda aktif olmaya bakalım bölee o bunu demişle bu bunu demişle yürümüyor bazı şeyler
    icraaat şart
    herşeyi siteden beklemeyin
    bülent bey hangi mesaja cevap verecek kime ne yarar sağlarım diye düşünürken bilgisiyle yardımıyla birde bunlarlamı uğraşsın....vakit kaybı laf kalabalığı....
    Tartışmalar polimikler olacaltır her evde vakti gelince oluyor burdamı olmasın saygıda kusur olmadığı sürece.....
    şikayetiniz varsa konu başlıklarında ilgili moderatöre sölersiniz gerekeni yaparlar

Üye
    adil korkmaz Avatarı

Gerçek Adı
    mk
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: adil korkmaz Mesajı Gör
    not: kimsenin kalbinin kırılmasını istemediğim için konu başlıklarını yazmak istemiyorum yaklaşık olarak üç aydan beri üye olduğumdan buyana beli başlıklarla karşı karşıyayım
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: serap_vuu Mesajı Gör
    ee konu açın o zaman Adil bey.. Ne hakkında konuşmak istiyorsanız açın konuyu tartışalım hep beraber 3 aydır karşı karşıya olmaktan sıkıldığınız konularıda merak ettim ..

öncelikle yanlış anlaşıldığımdan dolayı herkesten kendi adıma özür diliyorum .

karşıkarşıya kaldığım konuların pek çoğuna katılıyor hata tartışıyorum
    elbette ki ciddiyet olduğu kadar espiride olacak yoksa hayat çekilirmi
    isteyen istediği şeyi yazar kimsenin fikrine karşıda değilim.

benim demem odurki genel olarak bizleri bilgilendirici konuların gündemde tutulmasıdır

Üye
    adil korkmaz Avatarı

Gerçek Adı
    mk
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ayrıca şunu belirtmeden geçemeyeceğim yaklaşık olarak üç dört aydan beri net bağlantım var bu süre içinde % 90 bizim sitedeyim daha önce kafamdaki pek çok soruyu nereden nasıl öğreneceğimi bilemiyordum ancak bizim siteyi bulduktan sonra kafamdaki bütün soruları çözdüğüm gibi başka insanlara bilgi vermeye başladım neti olmayan pekçok engelli arkadaşımla paylaşıyor kafalarındaki sorunlara yanıt buluyorum. nekadar değerli bir şeyler yapıldığının farkıda olduğumu belirtmek ve emeği geçen bütün arkadaşlarıma sonsuz saygı ve sevgilerimi sunarım.

İYİKİ VARSINIZ

Üye
    sahaf1972 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet salıh
    Son Giriş
    26.10-2014
    Saat
    06:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Bahçelievler /van merkez,
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bırbırımıze sevgı ve saygı cercevesınde yaklaştığımız surecede ne tur konu olursa olsun tartışma ortamı olmalı
    her konu kendı mercısınde deyerlendırıldığı zaman emınım herhes azda olsa bırşeyler
    katıyordur ve bır bırımzden bılgılenmemıze sebebıyet vermektedır
    yasal mevzuatlara gelınce sağolsun bılgı sahıbı olan arkadaşlar bırıkımlerını aktarıyorlar
    zaten bılgı paylaştıkca bır anlam kazanır
    hepımız zamanla eksıklerımızı gözeterek dahada şefaf ve sevyelı bır ortam
    oluşturacağımıza emınım zaten hep böle başlamazmı ;

Üye
    alperen Avatarı

Gerçek Adı
    Kürşad YAVUZ
    Son Giriş
    22.09-2016
    Saat
    11:48
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sayın Adil Kormazın söylediği gibi çok faydalı bir site. Sürekli öğrenmenin en güzel yolu burası, hatta o kadar çok konu var ki artık takip bile edemiyorsunuz.

Bilgi öyle birşeydir ki öğrendikçe ilerlersiniz ve geriye baktığınızda hataları ve yanlışları daha doğru görürsünüz.

Temel meselede burada bilgi birikimi yeterli olmıyan arkadaşlar farklı yollara gidebiliyor ve izleyişi zorlaştırıyorlar. Ama burası bilgi edinmek için mükemmel bir yer.

Zamanla tüm arkadaşlarımız daha güzel paylaşım ortaya koyacaklardır...

Üye
    Raman72 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    13:53
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Değerli arkadaşlar:Burdaki amacım bilgi konusundaki tartışmalalar değil.Gereksiz ve seviyesiz tartışmaların olmaması.

Üye
    Eshat Avatarı

Son Giriş
    24.05-2017
    Saat
    00:15
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    6
    Blog Mesajları
    80

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Burası bir forum sitesidir. Yani engellilerin bilgilerini ve yaşamlarındaki zorlukları paylaştığı, gerektiğinde tartıştığı, doğruyu güzel olanı bulmak için herkesin bütün iyi niyetiyle çorbada bir tuz misali elinden geleni yaptığı bir yerdir.

Fakat bazı gereksiz tartışmalarda olmuyor değil. 20 bin kişinin olduğu yerde zaten bunların olmasıda normaldir. Ben artık kimseye polemik yapmayalım veya gereksiz tartışmalardan kaçınalım demek yerine ben öyle tartışmalara hiç girmemeye özen gösteriyorum. Çünkü burada bir çok konuda birçok sorunu olan arkadaşlar acı çekerken bizlerin boş ve gereksiz tartışmalar içinde olmamızı çok anlamsız ve yersiz buluyorum. Unutmayalım ki bizlerde engelliyiz bugün o sorunları yaşayan arkadaşlarımızın yerinde yarın bizler veya en sevdiğimiz kişiler olabilir.

Herkesin elinden gelen gayreti göstermesini temenni ediyorum.