Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 48 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Hasantalay Avatarı

Son Giriş
    03.05-2011
    Saat
    23:50
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ayşenur arkadaşımız inanıyorum ki siteyi ve üyelerini tanıyacak ve organizyonu düzenleyen real arkadaşımızdan özür dileyecektir

zaman verilmeli

insanların önyargıları ve sosyal çevrede kötü izlenimlerinden edilinmiş fikirleri olabilir

real arkadaşımı hayırlı organizasyon düzenlemesinede çok sevindim

başarılar dilerim

GoKcHe
    Misafir Üye
    GoKcHe Avatarı

ReaL ne diosun yaw :shock: onca zaman siteyi tanıyamamış, öööle konuşan 2-3 kişi için bizi bırakmıcaksın heralde.. seni takdir eden bu kadar insan varken.. :?

esrarlı_genç
    Misafir Üye
    esrarlı_genç Avatarı

Ayşenur bence sen ard niyetlisin. Ben ve burdakiler real kardeşimizin nasıl bir kalbi oldunu iyi biliriz. Real kardeşimiz üç beş hediyeye ihtiyacının olduğunu da düşünmüyorum.Biz burda sanal ortam değil bir aile gibiyiz.Her ne kadarda sohbette tartışsakta.Bu kulağına küpe olsun ayşenur .Senin alacağın hediyeden bence hayır gelmez.
    REAL KARDEŞİM BİZ SENİN HER ZAMAN YANINDAYIZ :P

Üye
    Ayşenur Avatarı

Son Giriş
    27.03-2007
    Saat
    23:06
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tekrar selam. ben kimseye kötü bir şey söylemedim arkadaşlar. realede kötü bir şey söylemedim ama ne kadar ciddi onu anlamak için bir mesaj yazdım. galiba kişilere özel mesajla sorulmalıymış. yanlış yere yazmışım. madem real arkadaşımız böyle kutsal bir şeyi üstlenmiş. çoğu insan ona güvenmiş helal olsun. tekrar kusura bakmayın. o zaman bende bir hediye göndermek istiyorum. hangi tarihe kadar gönderebilirim?. bayramdan bir iki güne kadar göndersem olur heralde. gerçi ayın 15inde maşımı alıyım. gönderirim. ay sonu malum..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:36
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

İşte, niyetler iyi olunca, böyle güzel şekilde sonlanır tartışmalar.
    Sonuç: Kimsenin kafasında soru işareti kalmadı ve herkes bu sitede neyin olup neyin olamayacağını birkez daha gördü.
    Vesile olan herkese teşekkür ediyorum...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

GoKcHe
    Misafir Üye
    GoKcHe Avatarı

ne diebilirim ki.. ben bu siteyi çok seviorum..tfr9atb8 - [Soru] Heryerde aynı şey, burada da mı?tfr9atb8 - [Soru] Heryerde aynı şey, burada da mı?tfr9atb8 - [Soru] Heryerde aynı şey, burada da mı?tfr9atb8 - [Soru] Heryerde aynı şey, burada da mı?tfr9atb8 - [Soru] Heryerde aynı şey, burada da mı?tfr9atb8 - [Soru] Heryerde aynı şey, burada da mı?tfr9atb8 - [Soru] Heryerde aynı şey, burada da mı?tfr9atb8 - [Soru] Heryerde aynı şey, burada da mı?tfr9atb8 - [Soru] Heryerde aynı şey, burada da mı?tfr9atb8 - [Soru] Heryerde aynı şey, burada da mı?

Üye
    Gothica Avatarı

Gerçek Adı
    Saliha C.
    Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    15:24
    Yaşadığı Yer
    Kırgız Yurdu Ulupamir
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    2
    Blog Mesajları
    3

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: GoKcHe
    ne diebilirim ki.. ben bu siteyi çok seviorum..tfr9atb8 - [Soru] Heryerde aynı şey, burada da mı?tfr9atb8 - [Soru] Heryerde aynı şey, burada da mı?tfr9atb8 - [Soru] Heryerde aynı şey, burada da mı?tfr9atb8 - [Soru] Heryerde aynı şey, burada da mı?tfr9atb8 - [Soru] Heryerde aynı şey, burada da mı?tfr9atb8 - [Soru] Heryerde aynı şey, burada da mı?tfr9atb8 - [Soru] Heryerde aynı şey, burada da mı?tfr9atb8 - [Soru] Heryerde aynı şey, burada da mı?tfr9atb8 - [Soru] Heryerde aynı şey, burada da mı?tfr9atb8 - [Soru] Heryerde aynı şey, burada da mı?
    ben de :lol:

Üye
    efkan Avatarı

Son Giriş
    22.10-2011
    Saat
    00:24
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

BEN REAL KARDEŞİME KATILIYORUM REAL KARDEŞİMİN HATASI ÖZELDEN MAİL ATMASI İDİ. KESKE ATMASAYDIN REAL KARDEŞİM GENELDEN HERKES OKUYOR ZATEN..
    1.REAL BUNU BİLEREK YAPMADI. (HABERİ OLSAYDI KİMSEYE ÖZELDEN MAİL ATMAZDI)

2.REAL KARDEŞİMİ BEN KURSDA 6 AY BERABER GEÇİRDİK İYİ NİYETLİ BİR İNSAN HALADA KENDİSİYLE YUZYUZE GORUSUYORUM

3.AYSEGULEDE KATILIYORUM SORABİLİR SORMAKDA ONUN HAKKI OLABİLİR DE DOGALDIR.

4.YOK SADECE KIZLARA GONDERİLMİŞ BİR MAİLDİR DİYEN YUKARDAKİ ERKEKLERE SESLENİYORUM BU OZEL MAİL BANADA BİZZAT GELDİ.

5.FIRSATIM VARKEN BENDE GİDECEGİM NORMAL İNSANLAR ANLAMIYOR O COCUKLARI SANIRIM ONLARIDA ANLAYAN BİZLERİZ.SEVİNÇLERİNE ORTAK OLMAK ONLARINDA HAKKI..

6.WEDO ...GOKCHE...OTURANBOGA...M.ESRA ERUSTA...PAMUK PRENSES...ROACCUTANE... SİZLERE KATILIYORUM. SONUÇTA HEPİMİZ AYNI DÜŞÜNCELER İÇİNDEYİZ VE SONUÇ OLARAK AYNI NOKTAYA GELİYORUZ.

HEPİNİZE İYİ GUNLER SEVİGYLE KALIN.... 8) :lol:

suayip57
    Misafir Üye
    suayip57 Avatarı

BU ORGANIZASYONDA NE KADAR ŞEFFAF VE AÇIK OLDUĞUMUZU ZATEN YAZILARIMDA BELİRTTİM BU KONUDA REAL ARKADAŞIM İLE SÜREKLİ KONUŞUP FİKİR ALIŞ VERİŞİNDE BULUNUYORUZ.

GENELDE BU KONUŞMALAR ORGANIZASYON SONRASINDA BAŞLARDI AMA DAHA YOLUN BAŞINDA BAŞLADI.
    MEYVA VEREN AĞAÇ TAŞLANIR.

AYŞENUR HANIMA HER HANGI BİR SİTEM VE KIRGINLIĞIMIZ YOK, AKSİNE YENI ÜYE OLDUĞUM BİR SİTEDE BANA DA HEMEN BÖYLE BİR YAZI GELSE BENDE TEPKİ VERİRDİM. AYŞENUR HANIM ŞİMDİ BİZİ DAHA YAKINDAN TANIDI VE CİDDİYETİMİZİ VE NE KADAR BİLİNÇLİ OLDUĞUMUZU GÖRDÜ.

BU ORGANIZASYONDA ÇOK ŞEFFAF OLACAĞIZ MERAK ETTİĞİNİZ KONULARDA VEYA ŞEFFAF OLMADIĞIMIZI DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ YERDE BİZLERİ DE IKAZ EDEBİLİRSİNİZ.

BU ORGANIZASYONDAKİ SORULAR BİLGİ EDİNME YASASINA GÖRE CEVAPLANACAKTIR.

Üye
    efekt Avatarı

Gerçek Adı
    No name
    Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    11:31
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Hele şükür... bu konu da tatlılıkla kapatıldı... Umarım Bu gibi Yanlış anlaşılmalar tekrarlanmaz... :wink: Kendinize iyi bakın.

Saygılarımla;

GoXEl
    Misafir Üye
    GoXEl Avatarı

REAL KARDEŞİM ÇOK İYİ ÇOK SAF VE ÇOK DELİKANLI BİR ÇOCUKTUR, TANIMASAM SÖYLEMEM BEN BAŞKA BİR KONUYA TAKILIP KALDIM,

BABA AYHANIN SAÇMALIK DOLU MESAJI ;

BEN BURADA SORUYORUM ŞİMDİ REAL ARKADAŞIMIZA

BU YAZIYI SİTEDE SADECE KIZLARAMI YOLLADI ?

ÖZEL MESAJ ATARAK SORUYORUM KENDİSİNE .
    BÖYLE BİŞEY YAPMAK İÇİN SİTEYİ KULLANMAK İÇİN İZNİ VARMI .?

YARDIMA GELINCE GÜZEL BİŞEY KIMSESİZ OLAN KARDEŞLERİMİZ
    İÇİN BİŞEYLER YAPMAK ...

AYIP AYIP AYIP HEMDE ÇOK AYIP BABA AYHAN NİCKİN GİBİ BABA OL VE BU KARDEŞİMDEN BURDA ÖZÜR DİLE. REAL BU KONUYU KULLANIP SADECE KIZLARA MESAJ ATIP, ROBİN HOOD LUK YAPACAK KADAR KÜÇÜLMÜŞ BİR İNSAN DEĞİL. EEEEEEEEE BİZLERE MAHSUS TEK ÖZELLİK " ÇAMUR AT İZİ KALSIN".

ALLAH ISLAH ETSİN, NE DİYEYİM...

ReaL
    Misafir Üye
    ReaL Avatarı

1. göksel abi Sadece bayanlara atmadım attığım arkadaşlar belli ve mesajları attığım saate bakarlarsa ne açık oldu ortada...
    ÖRNEK VERİRSEK
    EFKAN inzibat ARKADAŞLARIIMIZA ATTIĞIM MESAJIN SAATLERİ BURADA

Kimden: ReaL
    Kime: efkan
    Tarih: 04.10.2006, 04:11
    Konu: BERABER Yalnız Kalpleri sevindirelim

Kimden: ReaL
    Kime: inzibat
    Tarih: 04.10.2006, 04:13
    Konu: BERABER Yalnız Kalpleri sevindirelim

2. sorun değil abi ben kendisi ile telefonda bizzat görüştüm ve belirttim. konuyu kapadık Ve kız delisi olsaydım farklı yollara başvururdum. Ama bu zihniyetle burada bulunmadığım için :!: , güzel dostluklar paylaşmak insanlara yardımcı olmak için burada bulunmaktayım :!: :!:

3. Mesajların devamı gelicekti fakat böyle tatsız bir olay olunca mesaj atmaktan vazgeçtim....

NEYSE ŞİMDİLİK HERŞEY YOLUNDA... ve biz yolumuza tam gaz devam ediyoruz...

Üye
    gülnihal Avatarı

Gerçek Adı
    nilgün kalır
    Son Giriş
    15.11-2015
    Saat
    23:50
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yani tüm yorumları okuyunca sunu anlatmadan geçemiycem...

Hz. İsa sanırım (yanılıyorsam düzeltin). Yanındakilerle gezerken yolda bir köpek ölüsü ile karşılasmıslar

Herkes iğrenerek bakarken köpek ölüsüne, Hz. İsa ?ne kadar güzel disleri var demis..?

Farklı insanların aynı olaya bakış açılarını görüyorsunuz...

Yani güzel tarafından bakmak varken illa altında art niyet aramak kötü be arkadaslar.

Hani yapıyorsanızda allah için yapın...Daha ötesine gerek yok zaten...

ReaL
    Misafir Üye
    ReaL Avatarı

ÇOK HAKLISIN.....

Üye
    ECE Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ERZURUM
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    16

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar yorumları okudum.Burada toplum olarak alışkanlıklarımızı sergilemişiz.Yani neyi nerde,nasıl yapmamız gerekeni karıştırmışız yine.Bülent beyin dediklerine katılıyorum ama bir kısmına.Anlattığı konu "Sahtekar Tiyatrocular" başlığında doğru şeyler ama verilen örnek yanlış yerde.Bencede iyi niyetle yapılmış bir organizasyon fakat izlenen yol yanlış.Konular o kadar saptırılıyorki burada rencide olayı hat safhada.Bülent beyin dediği gibi yapılanlar SORGULANMALI ama böyle değil.Benim sürekli radyo programlarımda yinelediğim ve savunduğum bir konu bu suistimaller.SORGULAMALI, ARAŞTIRILMALI ama ANALİZ EDİLMEDEN KONUŞULMAMALI.Körü körüne yapılanlar zamanla anlşaşılıyor.
    Ya her konuda bu kadar duyarlılık gösterilse yanmiycam.Bakış açısı nasıl saptırıyor olayları burada yine görmüş olduk.

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon