Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 48 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    GoKcHe
    Misafir Üye
    GoKcHe Avatarı

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    hımmm... bütün yorumları tek tek okudum ve gülüyorum.. bu kadar mı art nietle yaklaşabiliriz böylesi güzel bi olaya. tamam şunu kabul ediyorum, arkadaş yeniymiş, garipsemiş yapılan şeyi bizi tanımadığı için. bizim ne kadar birlik içinde olup çok güzel işler başardığımızı bilmediği için lap die konu açmış. araştırmaya gerek bile duymadan.. halbuki ReaL ın açtığı bu konu sitenin giriş sayfasında ''Bayram'da Çocuk Esirgeme Yurdunu Ziyaret'' başlığı altında ve 4 sayfa boyunca işlenmiş. dahası konunun ilk sayfasında ReaL zaten bu msj olayını da belirtmiş. arkadaş üşenmeyip, yada konu açmada harcadığı enerjisini o başlığa tıklayarak yerine getirseymiş neyin ne olduğunu görürmüş. ben gerçekten kızdım bu duruma. hadi o bayan ReaLi tanımıyor. tanıyanlara ne demeli?! BABAAYHAN sadece kızlara mı gönderdin demiş ve msg de cevabını çok güzel vermiş. bu kadar mı art niyetli olabiliriz?! yemin ediyorum şaşırıyorum... ki ReaL sitede tanıdığım en yürekli insanlardan biri. Allah aşkına napıcak bizim yolladığımız hediyeleri, bebekleri, odasına mı koyucak??? walla şaşıyorum size yaa.. tamam belki Oturanboğa ya sormadan hareket etmesi yanlıştı ama ben bunu kasten yapmadığını, tamamiyle iyi nietle yaptığına inanıyorum. ki arkadaşımız telefonunu ve çalıştığı yerin adresini de açık açık yazmış.. ona daha kolay bi şekilde ulaşalım ve hediyelerimizi daha rahat ulaştırabilelim die. hem zaten bu organizasyona ReaL tek başına gitmiyor ki.. ve kimseye de hediye yollayın demiyor. katılabilen organizasyona katılır, katılamayanlarda isterse hediye yollayabilirler diyor. neyse çok uzatmayacağım.sadece bu sitede uzuuun zamanlar boyunca bizimle olupta hala BİZ i tanıyamamış olanları kınıyorum! Aysenur'a da ARAMIZA hoşgeldin diorum...

Üye
    wedo Avatarı

Gerçek Adı
    WEDO
    Son Giriş
    09.06-2017
    Saat
    01:34
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Real kardeşim bana da özel msj gönderdi. Msj da adres yazılıydı.
    Ancak özel msj dan önce yani dün gece (13 ekim)de bukonuyla ilgili sohbet odasından özelden konuştuk(genel kalabalık olduğundan dolayı).
    Buna istinaden real bana adresi özelden attı.
    Ben bunda pek art niyet görmüyorum ve real i şahsen olmasada buradan tanıyan birim.
    Çok iyi niyetle yapılan bir girişimin yeni üye olmuş birinin sadece yanlış anlaması ve ön yargılı davranmasıyla heba olmasına izin vermeyelim.
    Tabiiki site kurallarına uygun davranarak.

Üye
    violette Avatarı

Son Giriş
    30.10-2006
    Saat
    20:54
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ya arkadaşlar REAL arkadaşımıza neden bu kadar tepki var ki sonuçta o kötü bişey yapmamış ki sadece ÇOCUK sevindirmek istemiş.Bu suçmu ki lütfen arkadaşlar biz kendi içimizde anlaşamazsak çevremize nasıl kendimizi ifade edebiliriz ki:Birlikten kuvvet doğar.Şu hayatta çocuk sevindirmek kadar güzel bişey var mı...REAL banada mesaj geldi çok teşekkür ederim .İnşallah bende yardımcı olucam. :P

Üye
    PINAR SÜLELER Avatarı

Son Giriş
    10.05-2013
    Saat
    14:38
    Yaşadığı Yer
    ANKARA/ÇANKAYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ÖNCELİKLE ŞUNU BELİRTEYİM REALCİM CANIM ARKADAŞIM SENİ CANI GÖNÜLDEN KUTLUYORUM BÖYLE HASHAS DÜŞÜNDÜĞÜN İÇİN HERKES DÜŞÜNEMİYO İŞTE SORUN BU İSTİSNALAR VARDIR HAYATTA KARŞIMIZ ÇIKAR GÜÇLÜ OLUP YOK ETMEK GEREKİR ANLIYOSUN DİĞMİİ AMACIN VE AMACIMIZ O GÜZEL YÜZLERİ MUTLU ETMEK EMİN OL EDİCEZ . AYŞENUR ARKADAŞIM MADEM YENİSİN BİRAZ FORMU İNCELESEN BÖLE UZUN ATLAMA YAPMAZDIN DİYE DÜŞÜNÜYORUM .ÖNCE DÜŞÜNMEK SONRA YAZMAK DAHA SAĞLIKLIDIR İLK BAŞTA İNSAN İLİŞKİLERİ AÇISINDAN EMİN OL EVET GEREKLİ KİŞİLERE BİLDİRMEK DÜŞÜNÜLEMEMİŞ OLABİLİR AMA BİLİNÇLİ BİR ŞEY YOK EMİN OLUN.
    AYRICA İNSAN KAZANMAKTAN BAHSEDEN KİŞİ ACABA KAÇ KİŞİ KAZANDI HAYATTADA AKIL VERİYOR SİTE ARKADAŞLARINA SADECEEEEE GÜLÜYORUMMMMMMMMMMMMM
    AYHAN ARKADAŞIM SEN ÖZEL SORUNLARINI NEDEN BURAYA TAŞIYOSUN ANLAMAMDIM AÇIKCASI KIZLARA ÖZEL BİR MJ DEĞİL BUNU BİL .BEN KENDİSİNİ BİREBİR TANIYORUM İNSAN GİBİ İNSAN EMİN OLSUN BİRTAKIM KİŞİLER ZATEN DESTEK YERİNE KÖSTEKK HER YERDE OLDUĞU GİBİ BİZDEDE OLDU SAĞOLUN O PARMAKLARINIZ SAĞLIK VERSİN ALLAH .
    CANIM ARKADAŞIM SENİN KALBİNİ YÜREĞİNİ BİLİYORUZ EMİN OL HER ZAMAN YANINDAYIZ SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM İYİKİ SENİ TANIDIM BUNDAN ÇOK MUTLUYUM BEN :wink: :wink: :wink:

Üye
    Mesut01 Avatarı

Gerçek Adı
    mesut
    Son Giriş
    11.10-2016
    Saat
    01:27
    Yaşadığı Yer
    Adana /Çukurova
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar aslında herkes haklı ama burada bir topluluğuz ve bu topluluğun bir yöneticisi var böyle durumlarda önce yöneticinin onayı alınıp genel bir duyuru yapılsa dahada anlamlı olacağını düşünüyorum vede bu yardım belirli bir bölgeyide kapsamaz katılım daha çok olur şu anki durumdada kimsede bir art niyet görmüyorum

Üye
    efekt Avatarı

Gerçek Adı
    No name
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:31
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: OturanBoğa
    Ayşenur'a bu duyarlı tepkisinden dolayı çok çok çok çok teşekkür ederim.
    İşte böyle olmalı herkes, ve her "yardım" diyeni sorgulamalı. Dilerim herkes böyle sorgular ve yanlış yapılmasını önler. Böylece pislikler aramızda barınamaz...
    yazının devamını oturanboga abinin yazısından okuyabilirsiniz ben sadace ufak bir kısmını alıntı ettim...

TEŞEKKÜRLER BULENT ABİ BİZİ AYDINLATTIĞIN İÇİN... BENDE DİĞER MESAJIMDA YAZDIĞIM GİBİ AYŞENUR ARKADAŞIMIZA KATILIYORUM VE GENE DİYORUM Kİ FAZLA YÜKLENMEYİN AYŞENURA DOĞRUSUNU YAPTI SORMAK HAKKIYDI HERKİM OLURSA OLSUN...ARKADAŞIMIZI KAYBETMEKTEN ZİYADE KAZANMAYA BAKIN. GÖRÜŞMEK ÜZRE,

SAYGILARIMLA;

ReaL
    Misafir Üye
    ReaL Avatarı

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: helal
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: OturanBoğa
    Ayşenur'a bu duyarlı tepkisinden dolayı çok çok çok çok teşekkür ederim.
    İşte böyle olmalı herkes, ve her "yardım" diyeni sorgulamalı. Dilerim herkes böyle sorgular ve yanlış yapılmasını önler. Böylece pislikler aramızda barınamaz...

TEŞEKKÜRLER BULENT ABİ BİZİ AYDINLATTIĞIN İÇİN... BENDE DİĞER MESAJIMDA YAZDIĞIM GİBİ AYŞENUR ARKADAŞIMIZA KATILIYORUM VE GENE DİYORUM Kİ FAZLA YÜKLENMEYİN AYŞENURA DOĞRUSUNU YAPTI SORMAK HAKKIYDI HERKİM OLURSA OLSUN...ARKADAŞIMIZI KAYBETMEKTEN ZİYADE KAZANMAYA BAKIN. GÖRÜŞMEK ÜZRE,

SAYGILARIMLA;

HELAL BEY NE DEMEYE ÇALIŞIYON BU YAZINLA ÖNCE OTURUP YAZILANLARI OKU VE SONRA KALKIP YORUM YAZ TERBİYSİZLİĞİN ALEMİ YOK ARK NİYETLİ OLANLAR ZATEN KENDİNİ BELLİ EDİYOR BİRDE HELAL SEN ONUN AVUKATI DEĞİLSİN GELİR KENDİSİ AÇIKLAMA YAPAR KİMSE ONUN ÜZERİNE YÜKLENMİYOR BUNUDA İKİDE BİRDE VURGULAMA...

Üye
    Sirine Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    18:39
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    4

bencede bu konunun sakız gibi uzamasının anlamı yok sonuç itibariyle istemeyen katılır isteyen katılmaz isteyen algılamak istediği gibi anlar...
    realin üzerine bu kadar gelmenizin sebebinide anlayamadım yani tek günah keçisi real mi bu sitede????

ReaL
    Misafir Üye
    ReaL Avatarı

NEYSE YAZILANLAR ORTADA, DAHA DA YAZMAK İSTEYEN BUYURSUN YAZSIN... ARK NİYETLİ OLANLARA EN BÜYÜK CEZA BENCE SUSMAKTIR...

Üye
    efekt Avatarı

Gerçek Adı
    No name
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:31
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

REAL ARKADAŞIM YAZDIKLARIMI TEKRAR OKURSAN EĞER; NE DEMEK İSTEDİĞİMİ ANLARSIN... 1.Sİ BEN GENEL Bİ TOPLUM SORUNUNU DİLE GETİRDİM, 2.Sİ KİMSENİN AVUKATLIĞINI YAPMIYORUM, 3.SÜ İSE HA BU ORGANİZASYON VESİLESİ İLE AYŞENUR HANIM YAŞADIĞI OLAYLARI DİLE GETİRMİŞ BENİMDE BAŞIMA GELDİĞİ İÇİN BEN DE KATILDIM YAZDIKLARINA BUNDA ART NİYET NERDE, SAHSINA DENEN BİŞEY YOK, ORGANİZASYONU KÖTÜLEYEN YOK, DİĞER ARKADAŞLARIN DEDİĞİ GİBİ İSTEYEN KATILIR VEYA KATILMAZ... AYRICA ELEŞTİRİNİN OLMADIĞI YERDE VERİM OLMAZ...

SAYGILARIMLA;

Üye
    gülnihal Avatarı

Gerçek Adı
    nilgün kalır
    Son Giriş
    15.11-2015
    Saat
    23:50
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Seni canı gönülden kutluyorum Real'cigim.. Bizlere unuttuğumuz yeni degerleri hatırlattıgın için tekrar tsk.

Orada sevinçle parlayacak bir çift gözün, bir çift yüregin sevgiyle çarpmasında katkımız olmasından duyacağım sevinci tarif edemem...

Ben seni sonuna kadar destekliyorum

Yüregini, emegini, zamanını harcamıssın bu amaç için...

Her türlü destekle varım ben...

Sunuda söylemek sart oldu... Birilerinin öncü olmalarını beklemeden, öncü oldukları içinde onları elestirmeden.. Siz yapın o zaman...

Bugün yada en kısa zamanda bir huzurevini veya kimsesiz çocukların barındıgı bir yuvayı.. siz ziyaret edin...Ferdi olarak...

Bir babalar gününde yada anneler gününde bir huzurevini ziyaret etmenizi tavsiye ederim.. O zaman bu amaç için yola çıkmıs insanları eleştirmeden önce bir kez daha düsünürsünüz...

Onların gözlerindeki ısıltıyı, yasama inat, unutulmusluklarına inat, unuttuğumuz degerleri inat gözlerindeki umudu yakalamak zor olmayacak...

Tekrar tsk REAL...

Üye
    shaan Avatarı

Gerçek Adı
    Hüseyin
    Son Giriş
    02.08-2010
    Saat
    14:55
    Yaşadığı Yer
    İzmit
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

gülnihal

Seni canı gönülden kutluyorum Real'cigim.. Bizlere unuttuğumuz yeni degerleri hatırlattıgın için tekrar tsk.

Orada sevinçle parlayacak bir çift gözün, bir çift yüregin sevgiyle çarpmasında katkımız olmasından duyacağım sevinci tarif edemem...

Ben seni sonuna kadar destekliyorum

Yüregini, emegini, zamanını harcamıssın bu amaç için...

Her türlü destekle varım ben...

Sunuda söylemek sart oldu... Birilerinin öncü olmalarını beklemeden, öncü oldukları içinde onları elestirmeden.. Siz yapın o zaman...

Bugün yada en kısa zamanda bir huzurevini veya kimsesiz çocukların barındıgı bir yuvayı.. siz ziyaret edin...Ferdi olarak...

Bir babalar gününde yada anneler gününde bir huzurevini ziyaret etmenizi tavsiye ederim.. O zaman bu amaç için yola çıkmıs insanları eleştirmeden önce bir kez daha düsünürsünüz...

Onların gözlerindeki ısıltıyı, yasama inat, unutulmusluklarına inat, unuttuğumuz degerleri inat gözlerindeki umudu yakalamak zor olmayacak...

Tekrar tsk REAL...

ablam çok güzel duurmu açıklamış ve sonuna kadar katılıyorum ablamın yazdıklarına

Üye
    PINAR SÜLELER Avatarı

Son Giriş
    10.05-2013
    Saat
    14:38
    Yaşadığı Yer
    ANKARA/ÇANKAYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: ÖYKÜM
    Çok haklısın Realcim.Şöyle bir söz vardır;Söz gümüşse Suküt altındır diye.Bu yeterli sanırım.
    CANIM ARKADAŞIM KÜRŞATCIM EVET YA SALLA EN BÜYÜK CEVAP SUSMAKTIR HERKES KİMİN NE OLDUĞUNU ZATEN BİLİYO SEN BÜYÜKLÜK ETTİN İNCE DÜŞÜNMEKLE ÖYKÜM ÇOK HAKLI BİTANEMMMMMMM

Üye
    emine-bolu Avatarı

Son Giriş
    11.05-2014
    Saat
    00:37
    Yaşadığı Yer
    köroğlunun etekleri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bunu görünce beynimden vurulmuşa döndüm.İnsani degerlerimizi kaybetmeyelim lütfen.Real seni canı gönülden destekliyorum kimse seni yıldırmasın dogru bildigin yolda ilerlemeye devam et
    Ayşenur hepimizin bşına böyle şeyler geliyo seni anlıyorum amaaaaaaaaa
    keşke yeni girdigin ortamdaki insanları önce bi tanısaydın :!:
    Yinede seni tanıdıgıma sevindim
    Real sen çok iyi bi insansın seni tanıgıma çok ama çok memnunum

ReaL
    Misafir Üye
    ReaL Avatarı

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ARKADAŞLAR İNANIN BU KADAR GÜZEL SÖZLERDEN SONRA BANADA ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR ETMEK KALIYOR. SAĞOLUN.

SİTE ORGANİZASYONUNDA SONRA BİR DAHA SİTEYE GİRMİYECEĞİM DEMİŞTİM FAKAT GÖRÜYORUM Kİ BU KADAR MÜKEMMEL ÖTESİ İNSANLARI BIRAKMAYA GÖNLÜM RAZI GELMEDİ... :roll: :roll: :roll: :roll:

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon