Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    aferits Avatarı

Gerçek Adı
    Ferit
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    21:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sayın site yetkililerinden bu bölümde yayınlanan Ticari reklamlar için prosedürün ne olduğunu açıklamasını rica ediyorum.

1- Forumun bu bölümünde Engellilere yönelik ürün pazarlayan ve bunu ticari amaç için yapan kişi yada tüzel kişilikler bu siteye ücretli reklam veriyorlarmı?
    2- Reklamları için siteye hiç bir katkıda bulunmuyorlarsa sadece bunu engellilere yardım olsun martavalıyla yapıyorlarsa bu bir engelliyi ve siteyi istismar etmek değilmi?
    3- Bu bölümden anladığım benim Ticari gaye olmadan elindeki veya sahip olduğu bir malı yararlanabileceğini düşündüğü bir başka engelliye veya üyeye malını tanıtmak ve talibi çıkarsa satışını yapmak diye düşünüyorum.
    4-Bu işin gerçekten Ticaretini yapanların ise forumun ve sitenin üst ve yan sayfalarında bomboş duran reklam alanlarına ücreti karşılığı reklam vermeleri gerektiğini düşünüyorum.
    5-Pazarlama yapan kişi veya firmalar bu forumlarda yayınlanan ilan ve reklamları için bir bedel ödüyorlarsa mutlaka ilanın altına kırmızı yazıyla
    "not: ilan ve reklam bedeli site yetkililerine ödenmiştir" diye bir ibare yazmalarının daha ahlaki olacağını düşünüyorum.
    6- Sitemizin bir sohbet odasının bile açılması için lazım gelen para direk site sahibinin cebinden çıkmaktadır. Kendisini bizzat tanıdığım oturanboğa' nın
    karun kadar zengin olmadığını bildiğim kadar onun asla parasal bir yardım kabul etmediğinide biliyorum.
    7- Sayın Ticaret erbabı ve firma sahipleri yukarıda bahsettiğim gibi bu işin ticaretini yapıyorsunuz ve karşılığında da rant sağlıyorsunuz. Siteyede bir bedel ödemeniz gerektiğini hiç düşünmüyormusunuz.
    8- Direk engelliye hitap eden ürünleri pazarlayanlar buradaki hazır pazarı kullanırken bu siteyi henüz keşfedememiş veya parası ile reklam yapan firmalara karşı haksız rekabet oluşturmuyorlarmı?

20 binden fazla üyeye hitap eden ve kalitesinden asla ödün vermeyen bu sitenin maddi manevi yükünü karşılayanların hak ve hukukunada gereken saygı gösterilmelidir.

Bunlar benim tamamen kişisel görüş ve merak ettiğim hususlar olup, kesinlikle kimsenin yanında veya karşısında değilim.
    Sadece bu uygulamayla engellilerin ve engellilerle dostlarının sitesi olan bu saygıdeğer sitenin kullanılmasına karşıyım.

Saygılarımla
    Ferit Şahin

Üye
    levent retinis pigmentoza Avatarı

Gerçek Adı
    Levent
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    01:08
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kanımca biraz fazla hassas düşünmüşsünüz.

forumlarda böyle bir başlık açıldığına göre firmalarında bundan yararlanması kadar normal bir şey olamaz.kaldıki site yönetimi bu reklamlardan ücret talep edipde ödennmiyosa o reklamıda kaldırmak gene site yönetiminin tasarrufunda olan bir şey

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Yok abi, alı-satım-reklam forumunda kendi tanıtımlarını yapan firmalar bunun için bir bedel ödemiyorlar. Her firma tek bir başlıkta kendi tanıtımını yapabilir. Reklam banner'ı yayınlatmak ise ticari bi tercihtir...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...