Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    karacalar Avatarı

Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    19:20
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bu ne kardeşim..bu kadaRDA basit konumda olunmaz .. kendin sorunu dile getirdiğin her hangi bir konuya, bırak bir kaç kendini bilmezin yazdığı yorumu , kendi yazdığın yazıyı bile düzeltemiyorsuun tam olarak..kaldı ki durumu düzetmesi için platform ilgililerine bildirinde dikkate alınmıyor Bu ve bu gibi platformlar; misyon olarak, hak-hukuk ve adaletsizliğe karşı yola çıkmış olsada ticari menfaatler, toplumun menfaatlerin üzerine çıkınca sonradan görülüyor ki bunun neticesinde ne adalet kalıyor, nede hukuk doğal olarak.. ...neticesinde düzensiziğe karşı, siz istedğiiz kadar 3-4 sayfa makale yazın hiç de etkileyici ve inandııcı olmayacak toplumun nezdinde.. ayrıca böyle ilgisiz bir platforma üye olmanında pek anlamı olmayacaktır..

Ahmedkilicc
    Misafir Üye
    Ahmedkilicc Avatarı

@karacalar merakımdan soruyorum muzdarip olduğun düzeltilmesini istediğin nedir ?

Üye
    karacalar Avatarı

Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    19:20
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Yeterince ifade ettim sanırım, anlayacağını umuyordum ama..

Ahmedkilicc
    Misafir Üye
    Ahmedkilicc Avatarı

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    elle tutulur bişey göremediğim için sordum zaten somut hiç birşeyden bahsetmemişsin