Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 17 mesajın 16-17 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Tuna tuna Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bak jem yanlış anlıyorsun dedim fakat ön yargını bir türlü kıramadım , şöyle ki !

"ya burası kişisel alan adamlar para veriyorlar , bunu insanlar anlamıyorlar" cümlesinde , ben , burasının , "yani sitenin , kişilerin (admin veya site sahiplerinin )paralarıyla satın aldıkları "sanal alanlar" anlamında kullandım ve bir sonraki cümlemde de , bu nedenle sorulara cevap verme mecburiyetlerinin de olmadığını ( form kurallarında buda yazar ) belirttim , umarım açıklayıcı olmuştur, biraz empati lütfen !.

"Anonim güzelim anonim" ve "Anonim çirkinim anonim" sence hangisi !? . "Arap kızı" hep ilgimi çekmiştir , simgeyi o yüzden kullandım , İsviçre ,, bayan ve erkeklere , cinsiyet ayrımını kaldırmak için , ortak bir kelime arıyor yani hem erkek hem bayana kullanacağız o "ortak kelimeyi" neyse hoşçakal .

Üye
    UnFeeLinq Avatarı

Gerçek Adı
    R. Eyüp Eken.
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    tuna burada görüşümü belirttim forumlar görüş belirtmek için fikir alışverişi yapmak için vardır. dedikodu yapmak ona buna hakaret etmek için degil ben burada modun yaptıgını haklı gördüm bu benim görüşümdür. bir başlıga yaptıgım yorumu buraya kopyalamışın oda benim görüşümdür seni baglamaz. geçen odaya girdim üstelesem benlede tartışacaktın biraz sıkıntılı bir profil çiziyorsun sanırım. neyse yorumu yaptım benim olayım bitti iyi forumlar hepnize.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12