Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 22 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    erkan4161 Avatarı

Gerçek Adı
    erkan
    Son Giriş
    03.09-2016
    Saat
    19:58
    Yaşadığı Yer
    izmit
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ben nerdeyse daha öncedende olmak üzere 2 senedir engelliler biz,de üyeyim VE BUGÜNDEN İTİBARENDE ARANIZDAN SİZLERE KIRILDIĞIMDAN DOLAYI AYRILACAĞIM ÜYELİKTEN ÇIKICAM ÇOĞUNUZDA BELKİ ÇOKTA FİFİ DİYECEKSİNİZ. ya arkadaşlar ben ne zaman acil bir konu açsam sizlerden amansızca medet umsam internet başında günlerce beklesem bile hiç bir fayda yok CEVAP YOK yazık ya valla üzülüyorum bu ayrımcılık haksızlık bugüne kadar toplasan bir kaç cevap gelmiş- ti ama o kadar BEN NİYE SİTEMDE BULUNUYORUM NİYE ÜYELİKTEN KENDİMİ AZLEDİYORUM DEMEKKİ ARANIZDA YERİM YOKMUŞ DİYE DÜŞÜNÜYORUM SEBEBİNİ AÇIKLAYAYIM! millet forum açıyor,sivilcem var orda çıktı burda çıktı ne yapmam lazım diye insanına göre değişiyor tabii hemen 100 kişi şöyle yapman lazım böyle yapman lazım diye anında cevaplar yağıyor,yok alttaki forumdaki arkadaş için ne düşünüyonuz,yok şu anda ne düşünüyonuz ne dinliyonuz boş boş şeylere yorum yapıp eğleniceğinize birazda saygılı olupta insanlara yardımcı olun bilgi ve birikimlerinizle tek kelime ile yazık,yazık,yazık SÖZÜM MECLİSTEN DIŞARI SÜLÇÜ İHSAN EYLEDİYSEMDE AF OLUNA HADİ HOŞÇAKALIN... ben üyelikten çıkmayı becere- mezsemde beni üyelikten çıkartırsanız veya atarsanız sevinirim... erk@n 4161

Üye
    enes75 Avatarı

Gerçek Adı
    şahin yılmaz
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:33
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    43
    Verilen Beğeniler
    13

arkadaşım siteminizden haklı olabilirsiniz lakin,bende bu sitede bi üye olarak gürdüğüm soru/sorunları sadece bildiklerimi cevaplamaya çalışırım bildiklerimden yardımcı olmaya çalışırım,ama herkesin sorununa burdaki arkadaşlar cevap bulmayabilir veya bilmeyebilirler
    bilmedikleri konularda sizi veya başka birilerini yanlış yönlendirmektense şayet cevapsız bırakmayı tercih ederim.
    Eminim ki sizin cevap bulmadığınız sorunlarınıza burdaki üye arkadaşların bilmediği veya yaşamadığı konulardır.
    Kendi adıma bu siteyi puanlamak gerekirse (1-10 arası) ben 9 puan veririm

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

12 tane mesaj yazmissin ama hic denk gelmedim. eger gozume carpaydi bi yerinden maydonoz olurdumbildigim kadar. gitme, sen bildigin seyler hakkinda insanlara yaz. bak sevaptir bir kisiye faydasi olursa

Üye
    gul38 Avatarı

Gerçek Adı
    gül
    Son Giriş
    03.11-2017
    Saat
    13:29
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    7

Aaa bu ara üyeler hepmi depresyonda. Benimde birsürü cevap alamadığım konu oldu ilgili forumları inceledim buldum bişeyler. Çok zorda kaldığım konularada sağolsun site yöneticileri yardımcı oldu.

Üye
    tysharp Avatarı

Gerçek Adı
    Çağlar
    Son Giriş
    31.07-2017
    Saat
    12:12
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    6

Abi ben bir konu hakkinda bilgi sahibiysem konusmak isterim. Aksi takdirde yanlis yonlendirebilirim diye her seye yazmiyorum.

Üye
    novandan Avatarı

Son Giriş
    06.10-2017
    Saat
    20:01
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Aslında hepimiz öğrenmek istediklerimizle alakalı bazı yanlışlar yapıyoruz.Bir konu hakkında öğrenmek istediğimiz bir şeyi kolayımıza geldiği için hemen buraya yada benzer forumlara yazıp hemen cevap verilmesini bekliyoruz. Bizler az çok şu bilgisayarı kullanmayı öğrenebildiysek öğrenmek istediğimiz bilgiyide araştırarak öğrenebiliriz. Çünkü elimizin altında bilgisayar gibi bir nimet var. Bu gün Google ne yazarsanız yazın aradığınız bilginin yüzlerce cevabı var. Ancak araştırmalarımıza rağmen istediğimiz doğrultuda cevap alamassak belki o zaman forumlardan yardım beklemeliyiz. Yani bizler kısacası bir çok konuda olduğu gibi araştırmadan okumadan hemen doğru sonucun bize verilmesini yada söylenmesini istiyoruz. tatmin edeci cevabı alamadığımız zaman ise hemen isyankar moduna giriyoruz. Bunu yazadım lütfen yanlış anlaşılmasın kişi hedef seçmedim genele yazdım,bu hatayı bazen bende yapıyorum.
    Saygılar.

Üye
    [musti] Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    2

Forumu etkin ve doğru şekilde kullanmak da önemli,

Hemen konu açmak yerine;
    Arama kısmından sorunumuzla ilgili aramalar yapabiliriz
    Profil kısmından başlattığımız konuları ve mesajlarımızın akibetini izleyebiliriz gibi..

Üye
    buyucu Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:47
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    13

Oyunseverlere kızdıysan git durma buralarda

Üye
    erkan4161 Avatarı

Gerçek Adı
    erkan
    Son Giriş
    03.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmit
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teessüf ederim,git durma buralarda diyeceğinize her şeyin yeri ve zamanı vardır.benim derdimoyunlarla ilgili değil ya yazdıklarımı dikkatli okumadınız yada anlamak istediğiniz gibi anladınız,bu konuda sizi şiddetle kınıyorum.size göre bu kadar basit yeri gelicekoyunda oynucaz,yeri gelcek gülcez eğlenicez.ama dediğim gibi her şeyin yeri ve zamanı var herkes burada derdine bir çare ararken bir açılı forum varken sen,o,bu,şu arkadaşların yorumuna karınca kararınca bir cevap arayıp yardım etmek varken oyun oynarsak bu çok çok yanlış tabii anlatabildiysem anlatamıdaysam ayrı bir konu biraz enpati kurmasını öğrenmek lazım.ben dikkat ederseniz sözüm meclis,ten dışarı demiştim orada ama demek siz kendinizi o katagoriye sokup meclis içinde olduğunuzu anlatmak istiyorsunuz herhalde size diyecek bir şey bulamıyorum size yargısız infaz yakışmamış,yinede saygılarımla...

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    19:44
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

erkan kardeş ben elimden geldiği kadarıyla bildiğim konularda herkese cevap vermeye uğraşıyorum ama olmayıncada olmuyor be kardeş, bak 2 tane konu açtım 2sinede 2tane forum moderötörü haricinde kimse cevap vermemiş boş ver elinden geliyorsa yardım et gelmiyorsa sabret

Üye
    erkan4161 Avatarı

Gerçek Adı
    erkan
    Son Giriş
    03.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmit
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkürler,haklısın :-)

Üye
    buyucu Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:47
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    13

Herkes cevap vermek zorunda değil. Ben sahsen emin olmadığım konuda yanıltmamak adına cevap vermiyorum. Ve bir konu açarsam bilmeyenlerin yanlış cevap vermesi yerine yazmamasını tercih ederim. Yeni üyesin bundan alıngansın desem iki senedir buradasın. İşleyiş tarzını bilmen gerekti. Oyunseverlere sataşmak yerine derdine çare arasaydın bulurdun. Meclis içi meclis dışı pehhhh

Üye
    erkan4161 Avatarı

Gerçek Adı
    erkan
    Son Giriş
    03.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmit
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sanada peeehhh o zaman ,

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    19:44
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

erkan kardeşim çok haklısın bir form açıyoruz kimse zahmet edip yazmıyor bundan sonra bende bildiğim konularda bile bir şey yazmayacağım sadece formları okuyacağım madem bizim açtığımız konulara kimse cevap vermiyor bizde kim seninkine yazmayız olur biter

Üye
    [musti] Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    hocam sen bin küsür mesaj yazmışsın bari sen böyle söyleme

Sayfa 1 / 2 12 SonSon