Sayfa 5 / 5 İlkİlk 12345
Toplam 65 mesajın 61-65 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Gökmen Avatarı

Gerçek Adı
    Gökmen
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    16:01
    Yaşadığı Yer
    Bursa Gemlik Erzurum Hınıs
    Alınan Beğeniler
    54
    Verilen Beğeniler
    96

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: OturanBoğa Mesajı Gör
    Hayır, "burada çoğunluğun dalkavukluğunu yapıp azınlığa bir şey epmoze edecek bi admin yok" demek.
    Bülent bey; çogunluğa Tanrı kelimesi empoze ediliyor o zaman Değişsin de demiyoruz artık o soru tamamen de kaldırılabılır mesela. Kaldırıldı mı --neden Allah yazmıyor neden tanrı iken kaldırıdı-- diye kimse de demez.
    O soru kaldırılırsa forumun zararı değil faydasıdır.
    Not: Karar tabi yine yönetimin

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:18
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

gizemlimaske, üye olurken bu soruları göremezsin. Bu 20 soruluk bölüm, üye olduktan sonra özellikle Profil bölümüne giirp isteyerek doldurman gereken bir bölüm. Üye olurken hiç kimsenin karşısına çıkmıyor yani.

Dediğim gibi, o soruları cevaplamazsanız, profilinizde Tanrı da görmezsiniz. Bu kadar basit.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    Gökmen Avatarı

Gerçek Adı
    Gökmen
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    16:01
    Yaşadığı Yer
    Bursa Gemlik Erzurum Hınıs
    Alınan Beğeniler
    54
    Verilen Beğeniler
    96

tamam

Konu kilitlenebilir modum ..

Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:33
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

demirc;
    siz üye olurken her açılan başlığa yorum yazma zorunluluğu diye bir maddemi okudunuz madem gereksiz buluyorsunuz yorum yazmayın sizi zorlayanmı var
    güzeldi bu

oturanboğa da onlardan çıktı 'arkadaşlar kusura bakmayın ama şu nedenden dolayı değiştirmem yada kaldırmam uygun olmaz..' dese içim yanmayacak.. adam konunun başında 'yazılmaz mı?' diye sormuş..yani bir öneri söz konusu.ama verilen cevaba bakarmısınız ;

Hayır, "burada çoğunluğun dalkavukluğunu yapıp azınlığa bir şey epmoze edecek bi admin yok" demek.
    madem ki konuyu açan arkadaşın haricindekiler canını sıkan yorumlar yaptı ( o bahsettiğin çoğunluk yani) sende sırf o konuyu açan arkadaşımıza hitaben bir cevap yazabilirdin...Tabiki kimse kimseyi ilgilendirmez,ama o arkadaş öneri mahiyetli yazdı bazı arkadaşlar konuyu saptırdı konu buraya geldi..burada bence sadece o arkadaşa hitaben yazıp,makul bi şekilde cevap verebilirdin..ama anlaşılan siyaset yapma işi burdan size de bulaşmış..tarafısız görünmek gerekirken 'çoğunluk,azınlık' diyerek bir taraftan olduğunuz izlenimi verdiğinize dikkat çekmek istiyorum..

Üye
    _suna_ Avatarı

Gerçek Adı
    bülbül
    Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    18:23
    Yaşadığı Yer
    Samsun:)
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    2
    Blog Mesajları
    5

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    yazılanları acı bir gülümsemeyle okudum. ülkede bu kadar sorun varken ve insanlar birbirlerine düşürülmeye çalışılırken burada da böyle bir kutuplaşmayı sağlayacak konular neden açılır. kimin ne olduğu önemli mi? ya da nasıl inandığı ya da siyasi görüşünün ne olduğu? şimdi ben sol görüşlüyüm diyelim en samimi arkadaşım sağ görüşlü. ya da biri müslüman biri hristiyan ne farkeder... ben hiç görmedim yararlı bir konu üzerine tartışıldığını. hep kutuplaşmayı sağlayacak konular tartışıldı. birisi de çıkıp iyi bu site var diye bir konu açıp ama şu bilgilerde olsa iy olur ya da şu şu eksik arkadaşlar sizce site için ne yapalım diyen bir üye görmedim.
    benim için Tanrı da olsa olur Allah da. benim o kelimeye yüklediğim anlam önemli. ben bu cümleyi kurdum diye aman bu müslüman değil galiba diye aynı kaderi paylaştığımız halde beni ve benim gibi olanları mı dışlayacaksınız. arkadaşlar ortak noktamız var ENGELLİYİZ birbirimizi anlamak iletişim krmak ve birbirimize yardımcı olmak için buradayız. bu bence neye benziyor biliyor musunuz toplumun bize yüklediği önyargılara benziyor. sen engellisin, okuyamazsın, çalışamazsın, yapamazsın tarzı konuşmalara benziyor... sen müslümansın sen değilsin... aaa sen böyle diyorsun diye doğrularınızı hele inanç ve siyasi konuda birilerine zorla kanıtlama kabul ettirme çabası boş. o zaman insanların inanış ve siyasi görüş özgürlükleri çiğnemiş oluyorsunuz. aynen toplumun bizim bir çok özgürlüğümüzü çiğnemesi gibi... bunun için savaş veriyoruz...

Sayfa 5 / 5 İlkİlk 12345