Sayfa 5 / 5 İlkİlk 12345
Toplam 67 mesajın 61-67 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    adil12 Avatarı

Son Giriş
    03.08-2016
    Saat
    17:09
    Yaşadığı Yer
    Çankırı
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sad love story

dais

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Sad Love Story tahammül edemeyip yarım bıraktığım dizilerden. Başrol deki kızın hırsı ve ona aşık olan adamın saftirikliği zavallılığı beni çileden çıkarmıştı daha fazla devam edemedim bıraktım izlemeyi. Dram olması sorun değil diyenlere tavsiye ederim kaliteli bir dizidir. K-Dramaların sanatsal değeri olan en kaliteli dizi ve filmleri genellikle dram ağırlıklı olanlar zaten, bir de intikamlı diziler. Ama ben gelemiyorum fazla drama ve entrikaya. Genelde laylaylom eğlencelik dizi ve filmleri tercih ediyorum.

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

İzleme listemi paylaşmak istiyorum, geneli romantik komedi ve dram ağırlıkta. Korecanlar mutlaka beğeneceklerdir. Oppaların her biri birbirinden şahane (aslında dizi izlemek bahane ya neyseeee....) Yüce rabbim özene bezene yaratmış bu Koreli adamları ve kadınları..

Hikmetinden sual olunmaz demek geçiyor şimdi içimden..

"Cennet ağacı" şuradan izlenebilir: Tree of Heaven / Tengoku no ki / 2006 / Güney Kore / Online Dizi İzle - YEPPUDAA Dram ağırlıkta bol acılı bir ilk aşk anlatılıyor. 10 bölümlük mini bir dizi olur kendileri. 10 üzerinden 10 benden..

"What star Did You Come From" şuradan izlenebilir: What Star Did You Come From / 2006 / Güney Kore / Online Dizi İzle - YEPPUDAA Romantik komedi azıcık da dram var.. Kim Rae Won varsa bir projede orada mutlaka dibine kadar kalite vardır.. Yeni gözdem olur kendileri, rol arkadaşı kadın şeker mi şeker bir kız..

"Love Story in Harvard" şuradan izlenebilir: Love Story in Harvard / 2004 / Güney Kore / Online Dizi İzle - YEPPUDAA bu dizi de romantik komedi, yine baş rollerde Kim Rae Won var. Kim Tae Hee ile oynuyor. Anacım bu kadının bir erkek kardeşi var o da oyuncu üstte yazdığım cennet ağacı dizisinde baş rolde anlat anlat bitmez, ablası gibi şeker bir çocuk o da..

"Thank You" şuradan izlenebilir: Thank You / 2007 / Güney Kore / Online Dizi İzle - YEPPUDAA dramatik bir dizi. Ama dramıyla boğmuyor, aynı zamanda huzurlu bir havası da var..

"Güneş tutulması" şuradan izlebilir: http://www.yeppudaa.com/showthread.php?t=26174 Bu dizi bizim kızlar arasında erkek dizisi dediğimiz kavgalı, intikamlı kanlı, yani vurdulu kırdılı bir dizi. Ben beğenerek izledim. Konusu güzel bir intikam dizisi. Gerçi onca intikam çabasının sonucu kan bağı gücüne yeniliyor ama neysee..

Aklıma gelenleri yazdım aslında daha çok var da şimdi aklıma gelmiyor, Kore dizisi arayışı içinde olanlara tavsiyemdir ayırdığınız zamana değecek.. 2014 yapımı yeni dizilerde var henüz devam ediyorlar, tamamlanınca onları da yazarım amaaaa en önemlisi 2015 için bomba gibi kadrolarla, bomba gibi diziler geliyor. Beklemedeyiz..

Üye
    minerva Avatarı

Gerçek Adı
    Hatice
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    8
    Blog Mesajları
    6

Healer, aksiyon ve romantizmin iç içe geçtiği keyifli bir güney kore dizisi...

Fated to love you, çok şeker,eğlenceli bir güney kore dizisi...

Gentlemen's dignity, cool ve romantik kesinlikle tavsiye edilir...

coffee prens, mutlaka izlenmeli, kendinizi çok çok iyi hisedeceksiniz...

Üye
    DenizBaş Avatarı

Gerçek Adı
    Deniz Baş
    Son Giriş
    31.07-2015
    Saat
    12:13
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Mınerva bence de en güzelleri hala gentilmen's dignity i unutamıyorum.Zaten birçok Tr dizisi Kore yi kopyalıyor.

Üye
    minerva Avatarı

Gerçek Adı
    Hatice
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    8
    Blog Mesajları
    6

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: DenizBaş Mesajı Gör
    Mınerva bence de en güzelleri hala gentilmen's dignity i unutamıyorum.Zaten birçok Tr dizisi Kore yi kopyalıyor.
    Sevgili Deniz bir önceki listeme ek olarak mutlaka izlemeni tavsiye edeceğim you're beatiful, secret garden ı da listene ekle derim

Üye
    Aslı* Avatarı

Gerçek Adı
    Aslı
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Secret Garden, I'm sorry I love you, Personal Taste Bu üç dizi de favorimdir. İlkini 4-5 kere, diğerlerini 2şer kere izledim.

Sayfa 5 / 5 İlkİlk 12345