Sayfa 6 / 8 İlkİlk ... 2345678 SonSon
Toplam 107 mesajın 76-90 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    asyasahin Avatarı

Gerçek Adı
    asya
    Son Giriş
    01.01-2015
    Saat
    16:41
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar sizlere en sevdiğim filmeri önermek istiyorum.

Bir Aamir Khan komedi filmi olan 3 idiots filmini kesinlikle seyretmenizi öneririm
    Link: 3 idiots izle, 3 idiots türkçe dublaj izle, 3 ahmak | online film izle, full film izle, türkçe dublaj izle, tek parça
    Daha sonra İncir reçeli 2 en sevdiğim halil sezai filmlerinden biridir İncir reçeli 2 izle, İncir reçeli 2 full hd tek parça 2014 | online film izle, full film izle, türkçe dublaj izle, tek parça
    Yerli korku filmlerinden Hasan Karacadağ'ın son filmi dabbe zehri cin Dabbe 5 izle, Dabbe Zehr-i cin izle, dabbe zehri cin full hd izle | online film izle, full film izle, türkçe dublaj izle, tek parça
    Aksiyon fillmlerinden ise 2014 yapımı cehennem melekleri 3 filmidir
    Lİnk: Cehennem melekleri 3 izle, The Expendables 3 türkçe dublaj full hd 2014 | online film izle, full film izle, türkçe dublaj izle, tek parça
    Şahan Gökbakar dan recep ivedik 2 filmini izleyin
    recep ivedik 2 izle, recep ivedik 2 full hd izle tek parça | online film izle, full film izle, türkçe dublaj izle, tek parça
    Son olarak Russell Crowe den aksiyon filmi gladyatör filmini öneririm
    gladyatör izle, gladyatör türkçe dublaj full hd izle | online film izle, full film izle, türkçe dublaj izle, tek parça
    İyi seyirler dilerim arkadaşlar vakit buldukça paylaşımlarıma devam edeceğim

Üye
    [musti] Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

AYI TEDY'i seyredenler bunu da beğenirler derim..

Üye
    Sehribanu Avatarı

Son Giriş
    21.07-2017
    Saat
    11:33
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    2
    Blog Mesajları
    1

MUCİZE

W4klZN - Vizyondaki Filmleri Bu Başlıkta Önerebilirsiniz..

Mahzun Kırmızıgül'ün hayata,acıya,umutsuzluğa ve umuda dair güzel filmlerinden biri daha.. "Umudun bittiği yerde mucize başlar," diyor..
    Gerçek hayattan uyarladığı,engelli insanlara toplumun acımasızlığını ve engellinin hayatın mutluluğunu haketmediğini,ama bir muallemin meleksi dokunuşuyla başlayan mucizeleri anlatan muhteşem bir film...Ve bir atın sadakati...
    Hayatımızdaki meleklere ithaf olsun bu film...

Üye
    wasaba Avatarı

Gerçek Adı
    salih akgör
    Son Giriş
    02.01-2015
    Saat
    21:34
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sinemada 2014 yılında izlediğim en iyi aksiyon filmi Cehennem Melekleri serisinin son filmiydi. O oyuncu kadrosu hatrına bile Cehennem Melekleri 3 izlenmeliydi zaten sinemalarda. Sonra 2 kere daha izledim. Arkadaşlarla ve yalnız başıma. Güzel bir senaryo ve temposu düşmeyen sahneleri ile akıllara kazınacak nitelikte olan bir macera filmiydi.

Üye
    berenak Avatarı

Son Giriş
    17.03-2015
    Saat
    13:11
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Geçen dün bir arkadaştan duydum, İncir Reçeli 2 izlemiş kendisi ve oldukça beğenmiş. Bilmiyorum siz izlediniz mi ama Halil Sezai'yi pek sevmiyorum ben. Bir türlü kanım ısınmıyor o adama ya Ama işte arkadaş filmin çok iyi olduğunu söylüyor. Güya çok duygusalmış ve gerçek bir aşk hikayesi gibi anlatılmış ayrıca Halil Sezai'nin şarkıları da oldukça iyiymiş. İzleyen varsa bir yorum yapabilir mi bu film ile alakalı arkadaşlar ?

Üye
    bLaCkRaCe Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    4

Yapışık Kardeşler filmi gayet güzel. Filmin başından sonuna kadar güldüm, film hiç soğutmuyor izleyiciyi. Gülmek isteyenlere tavsiye ederim.

http://www.beyazperde.com/filmler/fi...gman-19536876/

Üye
    berenak Avatarı

Son Giriş
    17.03-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sizler için son zamanlarda izlediğim ve gerçekten çok beğendim filmlerin küçük bir listesini yazıyorum. Umarım izlemeyenler için ışık tutan bir yazı olur. Tüm emeklerimi ve yazılarımı sizler için yazıyorum umarım bir teşekkürü az görmezsiniz. Gerçekten 1 saate aşkım bu filmleri araştırdım ve sizler için bendeki yerlerini belirttim. Umarım bir çok arkadaşımın hoşuna gider. Teşekkür ederim.

Cem Yılmaz'ın 2. göz ağrısı Arog izle filmini izlemeyenler kaldıysa eğer mutlaka izlemeli bence. Türk yapımları arasında ileri seviye bir film ve gerçekten komik olduğunu düşünüyorum. Hala vakit buldukça oturup izlemekten büyük keyif alırım.

Recep ivedik serisinin 3. filmi olan Recep ivedik 3 izle filmi de benim için oldukça ayrıdır. En fazla güldüğüm filmi budur sanırım. Zevkler tartışılmaz ama Recep ivedik tiplemesi beni fazlasıyla güldürüyor. İzlemenizi öneririm.

Hobbit'den önce piyasaya çıkan ve inanılmaz senaryo ve sahne kalitesiyle beni kendisine bağlayan bir seriden daha bahsetmek istiyorum. Yüzüklerin Efendisi 1 izle Hobbit filminin atası olarak anılır ve izlemeyen varsa eğer mutlaka bu filmi izlemelidir diye düşünüyorum.

Gelmiş geçmiş en büyük fantastik ve bilim kurgu yapımı olarak gördüğüm ve hayal dünyamın sınırlarını genişletmemde büyük etkileri olan Avatar izle filminide sizler için önermek istiyorum. Mavi adamların dünyasında kaybolmayı her izlediğimde çok istiyorum.

Yine yerli yapımı komedi filmleri arasında favorilerim içine girmeyi başarmış olan Çakallarla Dans 2 izle filmini de sizler için önerebilirim. Özellikle hap kullandıktan sonra "Hadi Dedeler Sizi Bekler Nineler" sahnesine çok fazla gülmüştüm Serinin 2. filmini sanırım 3 kere izlemişimdir.

Yüzüklerin Efendisinden bahsetmişken serinin üçüncü ve son filmi olan Yüzüklerin Efendisi 3 izle filmini tabiki atlamayacağım. Kralın Dönüşü olarak aklandırılan bu bölümü de izlemeyenler için şiddetle tavsiye ediyorum.

Geçtiğimiz aylarda vizyona giren ve kendisine has tarzıyla yine kendisine has seyirci kitlesi edinen Bizum Hoca izle filminide izlemeyenler adına öneriyorum. Gülmek isteyenler için birebir bir komedi.

Çakallarla Dans serisinin son filmi henüz daha yeni sinemalarda gösterime girdi. İmkan bulup da sinemaya gidemedim ama internete düşer düşmez Çakallarla Dans 3 izleyeceğimi şimdiden söylemek isterim.

Şevkat Yerimdar; tam bir anadolu çocuğu ve tam bir Beşiktaşlı. Beşiktaşlı olmasından olsa gerek çok beğeniyorum kendisini. Yine kendisine has tarzı ile oldukça komedi sahnelerinin yer aldığı Şevkat Yerimdar izle filmini sizlere öneriyorum.

Yine geçtiğimiz günlerde vizyona giren ama hala internete düşmeyen Yusuf Yusuf izle filmininde fragmanını izledikten sonra kesinlikle izleyeceğime karar verdim. Bol bol kahkaha tufanı bizleri bekliyor sanırım bu filmde

Yüzüklerin Efendisi serisini tamamlamak adına serinin ikinci filmi olan Yüzüklerin Efendisi 2 izle filminide buraya yazıyorum. Benim için bu bilim kurgu fantastik filmin değeri oldukça fazla. Bir gün sabahtan oturup tüm seriyi izlemişliğim var

Ve başladığımız noktadan bitişi yapmak istiyorum. Cem Yılmaz'ın ilk göz ağrısı kendi emeği ile yarattığı Gora izle filmini hala izlemeyen kaldıysa ya da tekrar tekrar izlemek isteyen varsa kesinlikle öneriyorum. Gülmek garanti, senaryo güzel. Arif tam bir bomba

Üye
    novandan Avatarı

Son Giriş
    06.07-2017
    Saat
    19:49
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yapay Oyun (2014)

The Imitation Game.

Mutlaka seyredilmeli.!

Üye
    Nellas Avatarı

Son Giriş
    04.07-2017
    Saat
    10:21
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    5

Şu sıralarda Türk sineması beni şaşırtıyor...8 saniye ve Çekmeceler çok başarılı

Üye
    Tubatuba Avatarı

Gerçek Adı
    Tuğba
    Son Giriş
    11.11-2015
    Saat
    10:34
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

film izlicem ama ne izlesem ki

Üye
    [musti] Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Yalnız Adam – Solitary Man

Michael Douglas başrolde..

Üye
    berenak Avatarı

Son Giriş
    17.03-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Eğer biraz daha sabredebilirsen sana mükemmel bir film önereceğim. Ayın 20'sinde DVD si çıkıyor imkanın varsa DVD al derim ama imkanın yoksa sana aynı gün siteye ekleyeceklerini bildiğim bir site önerebilirim. Unutursam Fısılda izlemediysen eğer mutlaka ama mutlaka izle derim. Hem Farah Zeynep Abdullah hem de o mükemmel senaryo için o film izlenir.

Üye
    Sehribanu Avatarı

Son Giriş
    21.07-2017
    Saat
    11:33
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    2
    Blog Mesajları
    1

Bir Varmış Bir Yokmuş

5ognobai - Vizyondaki Filmleri Bu Başlıkta Önerebilirsiniz..

Bir şarkının peşine düşüp acıların derinliğine saplanan bir kadın ve travmasıyla başetmeye çalışan bir adam.
    Her aşk bir masaldır aslında ve bazen çok geç kalınır...

Üye
    grkn 89 Avatarı

Gerçek Adı
    Gürkan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:13
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bana adını sor güzel flim, haftasonu gitme fırsatı buldum.

Üye
    Cango Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    20.07-2017
    Saat
    14:28
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    9

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    9758 5059 enbuyuk - Vizyondaki Filmleri Bu Başlıkta Önerebilirsiniz..

Yönetmen: Abdullah Oğuz
    Oyuncular:
    Yapım Yılı: 2015 (118dk)
    Vizyon Tarihi: 17 Nisan 2015 CumaSenaryo: Levent Kazak
    Yapımcı Firma: ANS Production
    Yapım Ülkesi: Türkiye
    Orijinal Dil: Türkçe
    Dağıtıcı Firma: Mars Dağıtım

Senden Bana Kalan Filminin Özeti

18 yaşına girdiği gün, dedesinden kalan mirası alabilmesi için yerine getirmesi gereken vasiyet gereği köy okulundan mezun olması gereken Özgür, geldiği köyde hayatının en büyük sırrı ve aşkıyla tanışacaktır. Elif, Özgür’ü geçmişi ve yeni geleceğiyle tanıştıracaktır. Ancak Elif’in de bir sırrı vardır. Elif ve Özgür’ün beraber geçireceği günler Özgür’ün mirasa değil geçmişine, aşkına ve çocukluğuna uzandığı bir yıl olacaktır.

http://www.intersinema.com/senden-ba...ilmi-fragmani/

Sayfa 6 / 8 İlkİlk ... 2345678 SonSon