TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 12 mesajın 1-12 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Suret Avatarı

Son Giriş
    23.03-2020
    Saat
    14:19
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    128
    Verilen Beğeniler
    564

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba,

Netflixe üye olmak istiyorum. Engelliler için özel bir avantaj var mı? Üyelik yaptıranlarınız var mı? Memnun musunuz? Burada bizimle paylaşabilir misiniz?

Üye
    sevgiadamı Avatarı

Son Giriş
    14.03-2020
    Saat
    18:21
    Yaşadığı Yer
    balıkesir bandırma
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    6

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @Suret

engellilere indirim şu an için yok ben memnunum da herkese özellikle muhafazakar insanlara hitap etmeyebilir sonuçta Amerikan platformu. bein connect ile beraber netflix den sık sık film dizi izliyorum hatta seç izle servisleri çoğalınca normal kanal izlemeyi bıraktım size de tavsiye ederim üye olmanızı zaten 30 gün ücretsiz deneme süresi var sevgiler

Üye
    Suret Avatarı

Son Giriş
    23.03-2020
    Saat
    14:19
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    128
    Verilen Beğeniler
    564

peki dört cihazdan bağlanılan bir paketi var, o paketi kullansak diğer kullanıcı benim izlediğim şeyleri bilebilir mi?

Üye
    sevgiadamı Avatarı

Son Giriş
    14.03-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    balıkesir bandırma
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    6

@Suret

konuyu yeni gördüm bayağı bir geç cevap yazdım bu yüzden kusura bakmayın diyerek sözlerime başlıyorum ben tek başıma özel paket kullanıyorum maddi durumunuz elveriyorsa aynısını size tavsiye ederim en azından ortanca paketi kullanabilirsiniz ama illa ki 4 kişi ile paylaşılan ortak bir hesap düşünüyorsanız bu diğer ortaklarınız mutlaka tanıdığınız güvendiğiniz kişiler olursa iyi olur yoksa dediğiniz gibi ayrı profil de olsa ana kullanıcı sizin profilinize girme izlediklerinizi görme imkanı oluşabilir ortaklardan birinin ödeme yapmaması veya başka sıkıntılar da çıkabilir gerekirse en düşük paketi tek başınıza kullanmanızı tavsiye ediyorum üç beş lira fazla verirsiniz görüntü kalitesi düşük olur ama hesabı sadece siz kullanırsınız kafanız rahat olur son kez tekrarlayacağım gibi ortanca paket de iş görüyor gerekirse en düşük paketi alın ama ortak kullanmayın diye tavsiye eder ama siz bilirsiniz diyorum başka sormak istediğiniz soru varsa buyrun sevgiler

Üye
    StratoS Avatarı

Son Giriş
    03.04-2020
    Saat
    11:07
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    610
    Verilen Beğeniler
    149

@Suret

İndirim yok. Eşim aldı ve severek izliyor. Özellikle çocuğunuz varsa TV izlemek bir lüks ise sizin için tabletten böyle mini diziler izlemek arada sevkli oluyor.

Tavsiye ederim bende.

Üye
    Pluvia Avatarı

Gerçek Adı
    Sahranil (1983)
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:18
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1.979
    Verilen Beğeniler
    5.681

@Suret yaptırma sakın
    @sevgiadamı deneme sakın 30günlük süreyi onaylarsan hesap nonu istyor banka hesabı dolandırma işleri facede bir arkadaşa olmuş aynısı

Yüklü miktar para çekilmiş

Neflikse bulaşmayın az daha üye olcaktık 30günlüğü

Üye
    doğanm Avatarı

Gerçek Adı
    Doğan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:11
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    97
    Verilen Beğeniler
    526
    Blog Mesajları
    10

30 günlük hesap uygulaması çok yerde var
    canınızın yanmasını istemiyorsanız ya hiç bulaşmayın ya da en geç bu 30 günlük sürenin ne kadar süre önceden ve nereye başvurularak kapatılacağını öğrenin,

buradan çıkar sağlamayan uygulama kalmayacak gibi,
    denemeyin kardeşim, arkadaşınız orada değil bir bakayım deyip orada unutuveriyorsunuz kendini

bu arada ihtiyacınız yoksa amaçları sadece stokları eritmek olan, sadece indirimli diye ya da 3 ürün alınca bedava verilen 3. ürünü de almayın sizin değil onların ellerinde patlasın

Üye
    sevgiadamı Avatarı

Son Giriş
    14.03-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    balıkesir bandırma
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    6

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Pluvia Mesajı Gör
    @Suret yaptırma sakın
    @sevgiadamı deneme sakın 30günlük süreyi onaylarsan hesap nonu istyor banka hesabı dolandırma işleri facede bir arkadaşa olmuş aynısı

Yüklü miktar para çekilmiş

Neflikse bulaşmayın az daha üye olcaktık 30günlüğü
    doğru bir şekil de kullanırsanız hiç bir sıkıntı olmaz 30 günlük deneme için kart bilgileri istendiği doğru ama bunu benzer her site istiyor ve süre dolmadan para çekmiyor otomatiğe bağlanıyor ve siz iptal edene kadar her ay çekiliyor doğru ama hiç bir taahhüt yok istediğiniz zaman deneme süresinin sonuna doğru dahil iptal edebilirsiniz o zaman kesinlikle para çekmiyor çevrimiçi hesabınıza girerek istediğiniz zaman iptal edebiliyorsunuz sizin arkadaş dan nasıl yüklü para çekilmiş anlayamadım facebook dan bir yerlerden mi yasal olmayan üyelikmi aldı acaba benim netflix üyeliğim ilk çıktığı zamandan beri yıllar oldu benzer çok aboneliğim var hiç bir firma gereksiz yere para çekmedi milyonda bir ihtimal teknik bir sorun olur fazla para çeker ama onuda çözüyorsunuz müşteri hizmetleri denen iletişim kanalları var kesinlikle kartınıza geri iade edeceklerdir bunlar uluslararası büyük şirketler bizden alacakları üç beş kuruş para için itibarlarını zedelemezler bize düşen yasal olarak resmi sitelerinden alışveriş yapmak sevgiler

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: StratoS Mesajı Gör
    @Suret

İndirim yok. Eşim aldı ve severek izliyor. Özellikle çocuğunuz varsa TV izlemek bir lüks ise sizin için tabletten böyle mini diziler izlemek arada sevkli oluyor.

Tavsiye ederim bende.
    çocuklar için olan kategoriler de var sadece çocuklara ayrılan alanı var ve artık pin kodu koruması da koyabiliyorsunuz

Üye
    sungate_ Avatarı

Gerçek Adı
    salih
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:39
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    84
    Verilen Beğeniler
    20
    Blog Mesajları
    3

Netflix kullananlar yazabilirmi,
    vizyondaki filimler netflxde oluyormu
    mesela Terminatör 6: Dark Fate şuan netlix de varmı?

Üye
    sevgiadamı Avatarı

Son Giriş
    14.03-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    balıkesir bandırma
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    6

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: sungate_ Mesajı Gör
    Netflix kullananlar yazabilirmi,
    vizyondaki filimler netflxde oluyormu
    mesela Terminatör 6: Dark Fate şuan netlix de varmı?
    devlet kanunları gereği sinemalar da gösterimi devam eden filmler aylar geçmeden hiç bir platform da yayınlanamaz netflix kendine ait orijinal içerikleri var ve genellikle bu yüzden tercih ediliyor lisanslı içerikleri de var tabi ama genelde kendi orijinal içerikleri çok bu yüzden abone olunuyor vizyona yakın filmler dıgıturkten bile daha sonra netflixe geliyor sözünü ettiğiniz film ve vizyona en yakın filmleri izlemek istiyorsanız itunes tavsiye ederim bilgisayarınızdan ve hatta apple tv 4k cihazınız ve de iyi bir tvniz televizyondan en üstün ses ve görüntü kalitesi ile vizyona yakın filmleri itunes üzerinden izleyebilirsiniz sevgiler

Üye
    Pluvia Avatarı

Gerçek Adı
    Sahranil (1983)
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:18
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1.979
    Verilen Beğeniler
    5.681

@sevgiadamı ben gördüğümü sölüyom siz bilirsiniz artık

Üye
    sevgiadamı Avatarı

Son Giriş
    14.03-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    balıkesir bandırma
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    6

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Pluvia Mesajı Gör
    @sevgiadamı ben gördüğümü sölüyom siz bilirsiniz artık
    kart bilgilerini girmek istemeyenler için teknosa gibi teknoloji marketlerin de hediye kartı satılıyor kontörlü gibi. çıkan kod u siteden aktif edebilir kart kullanmadan da abonelik alabilirsiniz.