Sayfa 3 / 7 İlkİlk 1234567 SonSon
Toplam 92 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    dil_hun Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    21:00
    Yaşadığı Yer
    . .
    Alınan Beğeniler
    58
    Verilen Beğeniler
    94

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    testere ve halka serilerini tek geçerim.
    nerden giridm bu topiğe ya.korktum gece gece

Üye
    minerva Avatarı

Gerçek Adı
    Hatice
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    8
    Blog Mesajları
    6

SHUTTER(2008)

SHUTTER 2 1 - Korku & Bilimkurgu & Fantastik Filmler
    Fotoğrafçı Ben ve eşi jane yeni evlidir Ben'in Tokyoda parlak bir iş antlaşması yapması üzerine Tokyoya giderler.Yolda Mt.Fuji dağ yolunda aniden yol ortasında beliren bir kadına çarparlar.Arabayı jane kullandığı için olay sonrası bir türlü etkisinden kurtulamaz,ezdiğini düşündüğü kadınında cesediveya kan izi falan yoktur ortada.Ben önemli bir katalog çekimi yapar fakat fotoğraflarda beyaz,puslu garip şekiller vardır.Aynı garip şekiller Ben ve Jane'in birlikte çekildikleri resimlerdede vardır.resimdeki bu gizi araştırmaya başlayan jane resimlerde beliren ruhlarla ilgili araştırmalar yapan bir kişiye ulaşacaktır bu arada Ben'de stüdyoda bir takım gariplikler yaşamaya başlar.Film ilerledikce fotoğraftaki hayaletin sırrı çözülecektir.Bir korku filmi olmasına rağmen filmin sonlarında taşların yerine oturması ile filmin vermek istediği önemli mesajıda alırız.Geçmişte yapılan ciddi hatalar geleceğide önemli ölçüde etkilemektedir.Japonların inanışına göre hayatta ciddi şekilde kırdığınız birilerinin ruhu öldükten sonrada size yapışır ve o kişiyi öldürene kadar terk etmezmişşşş.Bu film 2004 Tayland yapımı shutter adlı filmin bir re makei orjinalinin çok daha iyi ve korkutucu olduğu söyleniyor bulabilen korkmak,tırsmak isteyen orjinali izlesin.

Üye
    minerva Avatarı

Gerçek Adı
    Hatice
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    8
    Blog Mesajları
    6

THE DESCENT(CEHENNEME BİR ADIM) 2005
    the descent - Korku & Bilimkurgu & Fantastik Filmler

Yönetmen:Neil Marshall
    Türü:korku,gerilim.macera
    IMDB puanı:7.4

Konusu:Genç ve güzel altı maceracı kız arkadaş heyecan dolu bir tatil için bir araya gelirler. Planları da derin bir mağaraya iniş yapmaktır. Meraklı gözlerle inceledikleri mağarada büyük bir kayanın düşmesiyle çıkış yollları kapanır. Artık karanlıkta onları aydınlatan tek şey fenerlerindeki zayıf ışıklardır. Av bekleyen yeraltı dünyasının ev sahipleri en az başlarına gelen bu olay kadar korkunçtur.

Çıkış yolu arayan bayanlar arasındaki sırlar açığa çıktıkça gerilim de artar. Birbirlerine sırt dönmeleriyle kurtuluş yolunda artık herkes kendinden sorumludur.

Bu türü sevenlerin tercih edebileceği yine bol kanlı,gerilimin düşmediği bir korku-gerilim filmi.

Üye
    UTOPYA Avatarı

Gerçek Adı
    Zeki
    Son Giriş
    04.11-2017
    Saat
    21:28
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

The Descent güzel filmdir...

Üye
    minerva Avatarı

Gerçek Adı
    Hatice
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    8
    Blog Mesajları
    6

THE HİTCHER(OTOSTOPÇU

The.Hitcher.2007 - Korku & Bilimkurgu & Fantastik Filmler

1986 yapımı aynı adlı orjinal filmin yeniden çevrimi,oyuncuların başarılı oyunculuklarıyla ve film için seçilmiş süper müziklerle sıkılmadan gerilim dolu dakikalar geçirmenizi sağlayan bir film,tasfiye olunur smile3 - Korku & Bilimkurgu & Fantastik Filmler detay bilgi için bkz.
    Filmin müziklerinden bir kaç tanesi,Beyazperde - Otostopçu - The Hitcher

The Hitcher Ost Gomez How We Operate video klip izle indir yükle download Video75 Türk Video Arama Motoru

The Hitcher Ost Nine Inch Nails Closer video klip izle indir yükle download Video75 Türk Video Arama Motoru

The Hitcher Ost Stephen Bishop On And On video klip izle indir yükle download Video75 Türk Video Arama Motoru

Üye
    minerva Avatarı

Gerçek Adı
    Hatice
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    8
    Blog Mesajları
    6

Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street(2007)

IMDB Puanı:7.8

sweeney todd 6 - Korku & Bilimkurgu & Fantastik Filmler

Beyazperde - Sweeney Todd: Fleet Sokağının Şeytan Berberi - Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street

Tim Burton ve Johny Deep ikilisinden doğan yine gotik ötesi bir film ne korku ne komedi içinde hepsinden bir parça barındırıyor,Tim Burton sinemasından hoşlananlar için izlenebilir müzikal-korku-komedi tarzında ilginç bir film.

Üye
    Lilyum Avatarı

Son Giriş
    29.11-2014
    Saat
    22:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim için filmin sonu süpriz olmuştu. Gerçekçi biten korku filmleri daha güzel oluyor

Davetsiz

The Uninvited

Davetsiz 1242998787 - Korku & Bilimkurgu & Fantastik Filmler

Yapım: 2009 ~ ABD
    Tür: Dram, Gerilim, Gizem, Korku
    Yönetmen: Thomas Guard, Charles Guard
    Senaryo: Doug Miro, Craig Rosenberg, Carlo Bernard,
    Yapımcı: Laurie MacDonald

Anna, annesinin ölümünden sonra kaldırıldığı psikiyatri kliniğinden eve geri dönmüştür. Ablası Alex (Arielle Kebbel) onun geri döndüğüne çok sevinmiştir. Tabi Anna’nın bilmediği bir şey vardır; o yokken babası bir kadınla nişanlanmıştır. Rachael adındaki bu kadının Anna’yı rahatsız eden gizemli bir yanı vardır. Eve geri döndükten sonra her şeyin iyiye gideceğini ümit eden Anna rüyalarında görmeye başladığı çocukların aslında birer hayalet olduklarını öğrendiğinde işler daha da kötüye gitmeye başlar. İki kız kardeş bir yandan Rachael’ın gerçekte kim olduğunu öğrenmeye çalışırken bir yandan da hayaletlerle dolu olan bu evde hayatta kalmaya çalışacaklardır.

Üye
    minerva Avatarı

Gerçek Adı
    Hatice
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    8
    Blog Mesajları
    6

UNDERWORLD:Evolution(2006)
    IMDB Puanı:6.6

underworld evolution1 - Korku & Bilimkurgu & Fantastik Filmler
    Selene (Kate Beckinsale) hayatı için pazarlık yapabileceği tek kişi olan vampirlerin kralı olan Marcus (Tony Curran)' u aramaktadır. Bir melez olan Michael (Scott Speedman) Selene'e bu konuda yardım etmek istemektedir fakat içindeki Kurt adam kanını kontrol edip edemeyeceğini bilmemektedir. Selene onun arkadaşlığını reddeder. Aşkları genetik kodlardan daha güçlüdür ama Marcus, Selene'i yok etmeye çalışır. Aralarındaki mücadeleden sonra ortaya çıkan ise bu mücadeleden bile daha korkunç bir gerçektir. Selene kendi ailesi bile ihanet etmiştir. Ve Selene intikamını alacaktır.

Üye
    Sehribanu Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:37
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    61
    Verilen Beğeniler
    9
    Blog Mesajları
    1

Dün akşam izlediğim 'Dehşet Tren'ni kabus gibiydi..Hiç bir cinayet filminden bu kadar etkilenmedim...Kaybolan insanların akibetini araştıran fotoğrafçı,tam bir çıkmazın içine düşer.. 100 yıldır süren cinayetleri araştırıken,insanların yamyamlara yiyecek olarak götürülesine şahit olur.Katili öldürür ama,kendisi katil olmaktan kurtulamaz,fotoğrafçı...
    Korkunç bir filmdi,izlerken tüylerim diken diken oldu ve gün boyu etkisinden kurtulamadım..Bir daha korku filmi izlememeye tövbe ettim

Üye
    beyazgeceler Avatarı

Gerçek Adı
    emre
    Son Giriş
    15.09-2017
    Saat
    12:07
    Yaşadığı Yer
    Batman
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: ahmetyukselakin Mesajı Gör
    garez i beğenen var mı ben hiç beğenmedim de
    yaa bırakkk bu saçma filimmiii 3 defa izledimm 3 defada bişey anlamdımmm giitiii boşu boşuna zamanımmmm anlayan varsa anlatsınn o kedininn orda ne işi varrr söylermisnizz okızlarr o boş evde dolaşırkenn hepsi birden ölüyorlarmııı yokssaa hastaned tedavii gören kızlarmıydıııı

Üye
    minerva Avatarı

Gerçek Adı
    Hatice
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    8
    Blog Mesajları
    6

A L’interieur / Inside (2007)
    inside - Korku & Bilimkurgu & Fantastik Filmler

IMDB Puanı:7.1

Yorumum saf vahşet,dehşet,kan (Aslında korku filmlerini sevmem evet korkunç oluyor ama korku filmi ötesi yani izllerken midem zor dayandı,başım döndü neyseki sağ salim bitirebildim !!!

ve ötekisinema yorumu film hakkında daha detay bilgi ve derinlemesine bir yorum getiriyor...

Kelimelerin yetersiz kaldığı bir intikam ve haneye tecavüz hikayesi… Film, hemen bir araba kazası ve bu kazada kocasını kaybeden hamile bir kadın ile açılıyor. Karakterleri tanımak bile yok. Öyle sert ve ani. Kazanın ardından ruhsal olarak zombiye dönen kadın, bir kaç ay sonra doğurmak üzere, karnı burnunda, evinde tek başına uyumak üzereyken kapı çalınır. Gelen, kadının kocasının eski sevgilisi olup, kadının karnındaki bebeği öldürmek isteyen manyak bir diğer kadından başkası değildir. Evet, son derece basit, hatta belki biraz sığ bir hikaye. Ama bu sığlık ile birlikte gelen kaldırması güç vahşet sahneleri de filme adeta daha da “vahşet için vahşet”, “sanat icin sanat” kimliği veriyor. Özellikle final sahnesi ile korku izleyicisini kesinlikle tatmin eden bu film, öyle her sinemaseverin izleyebileceği cinsten degil. Seyrettikten sonra uzun süre izleyenin aklında kalacağı kesin. Baştan sona izleyiciye saldırıyor film. Bu kadar saf vahşete odaklanan, hikayeyi arka plana atan ve bu kadar ustalıkla çekilmiş, pırıl pırıl bir film…
    Yeni Fransız Dehşet Sineması ! | Öteki Sinema

Üye
    yalnız kowboy Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Melekler.Ve.Seytanlar(2009).gizem,,macera,gerilim

Olumcul.Saplanti(2009).korku.gerilim,dehşet

Sihirli.Dag.(2009).bilim kurgu,aksiyon

Canavar-Cloverfield.(2008).korku,gerilim(kesinlikle seyredilmesi gereken bir film. 3d oyuncu,kamera açısından çekilmiş dehşet bir film.

M.O.10000.(2007).fantastik

Kehanet.(2009).fantastik

Üye
    UTOPYA Avatarı

Gerçek Adı
    Zeki
    Son Giriş
    04.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

PANDORUM

Pandorum 000 - Korku & Bilimkurgu & Fantastik Filmler

Tür: Korku / Bilim Kurgu / Gerilim
    Yönetmen: Christian Alvart
    Senaryo: Travis Milloy
    Görüntü Yönetmeni: Vedigo Von Schultzendorff
    Müzik: Michl Britsch
    Yapım: 2009 ABD / Almanya
    Oyuncular: Dennis Quaid, Ben Foster, Cam Gigandet, Antje Traue

IMDB:7,1

Resident Evil filminin yapımcılarından bir bilimkurgu filmi. İki uzay istasyonu görevlisi uyandıklarında dehşete düşerler, uyandıkları istasyon terkedilmiş durumdadır ve kendileri hakkında hiçbir bilgileri yoktur. Görevleri, ne kadar uyudukları ve nerede oldukları hakkında da hiç bir ipuçları yoktur. İstasyonu araştırdıklarında yalnız olmadıklarını öğrenirler ve çok daha ürkütücü olaylar kendilerini beklemektedir.
    Geminin içerisinde derin ve korkunç gerçekler ortaya çıkacaktır. Yavaş yavaş ölümcül sırlar açıklanacaktır. Tüm sorular cevap bulacak: Bunlar kim? Görevleri nedir?

Üye
    asabi cadı Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    gulag takımadaları
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ben kan gövdeyi götüren korkulardan hoşlanmıyorum. korkutmuyorl miğde bulantısı sağlıyorlar bol bol...

ben şöööyleee gerilimi bolll, şaytanlı, ruhlu, öcülü böcülü şeyleri severim...

Üye
    UTOPYA Avatarı

Gerçek Adı
    Zeki
    Son Giriş
    04.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    KÜP

40236 3 - Korku & Bilimkurgu & Fantastik Filmler

Tür: Gerilim / Bilim Kurgu
    Yönetmen: Vicenzo Natali
    Senaryo: Graeme Manson, André Bijelic
    Görüntü Yönetmeni: Derek Rogers
    Müzik: Mark Korven
    Yapım: 1997 Kanada

IMDB:7.5

Farklı meslek gruplarından olan ve farklı beceri ve zaaflara sahip bir grup insan, kendilerini küplerden oluşan garip bir mekanda hapsedilmiş bulur. Sebebini anlayamadıkları bu durumdan kurtulmak için, ruhlarını saran şüphe, edişe ve korkuyu bir kenara iterek işbirliği yapmaları gerekecektir.

Küçük bir çekim ekibi ve düşük bir bütçeyle gerçekleştirilmiş olan yapım, tam anlamıyla klostrofobik bir deneyim yaşatıyor izleyicisine... Filmin daha sonra 2 devam bölümü çekilmiştir...

Sayfa 3 / 7 İlkİlk 1234567 SonSon