Sayfa 7 / 41 İlkİlk ... 3456789101117 ... SonSon
Toplam 609 mesajın 91-105 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Nellas Avatarı

Son Giriş
    26.09-2017
    Saat
    14:38
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    5

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sarelleli ekmek ama onları izlerken midem bulandı iğrençtiler çünkü...kanalı geçtik valla ....Turabi ve çetesi Hasan a kibar diyor @Capricorn o pala olayı ne oldu izlemedim çok geç olmuştu sızmışım yav )....

Üye
    aLaimisema Avatarı

Son Giriş
    29.11-2017
    Saat
    13:27
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Son hamlede Merve Aydın gibi birinin Begüm'e yenilmesi içler acısı vallahi

Bence çikolatalı ekmeği çok güzel ve afiyetle yediler. : ))

Turabi Hasan'ı karşısına almamalı. Hem de Taner için! ki, alırsa oy kaybeder. Hasan dürüst bi adam. Taner oyunlarda başarısız olduğu için de Taner'i yazdı doğal olarak. Buna karşılık Hilmicem ve Turabi Hasan'a yamuk yaparsa, yanlış yapmış olurlar. Umarım bu yanlıştan çbuk dönerler.

Üye
    Capricorn Avatarı

Gerçek Adı
    Akın
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:43
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    14
    Blog Mesajları
    65

Beklediğim kadar sert bir tartışma olmadı o balta olayında. Turabi "akşama kadar zaten sende duruyor, şurda 1 saatlik işimiz var dedik hemen gelip alıyorsun "diye önce vermemekte diretti ama Hasan da "orda kızlarla hindistan cevizi kıracağız, açız " diye karşılık verdi. Turabi de "e palayla kırın" dedi, Hasan "palayla kıramıyorum" deyince verdi Turabi baltayı. Asıl cümbüş bu akşam var gibi. Bu sefer yemek konusunda hır çıkıyor sanırım. Merakla bekliyorum @Nellas
    @deLy Aynen senin gibi düşünüyorum, Turabi o sığır Taner'in gazına gelip Hasan'a cephe almamalı. Hasan iyi bir yarışmacı, fakat dürüstlük konusunda şüphelerim oluşmaya başladı. Sessiz atın tekmesi sert olur havası seziyorum havada

Üye
    Nellas Avatarı

Son Giriş
    26.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    5

) Hasan düzgün ve efendi bir insan ve yaşının verdiği olgunluğa da sahip..içlerinde en ünlü o olmasına rağmen gayette efendi ve mütevazı biri...ben hala anlayamadım turabi ve taner ilişkisini :P....hilmicem de gözümden düştü ....diğer tarafta doğukan a merve aydının sallaması çok komik...kendi yayıp oturuyor sürekli ahmetciğim de ahmetciğim diye dizlerini dövüyor anca ...

Üye
    Capricorn Avatarı

Gerçek Adı
    Akın
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    14
    Blog Mesajları
    65

Turabi-Taner ilişkisi diye 2. söylemin bu Nereye varmaya çalışıyorsun @Nellas İma ettiğin şey ne açık ol

Üye
    Nellas Avatarı

Son Giriş
    26.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    5

yok söyleyemem.... ....Bu arada yine Turabi birinci olur ve Begüm'ün karşısına Sahra yı koyabilir...Begüme bay bay

Üye
    Capricorn Avatarı

Gerçek Adı
    Akın
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    14
    Blog Mesajları
    65

Anladım ben onu anladım Ey Allahım. Bana da öyle geliyor Turabi birinci olabilir yine fakat akşama özel Hasan olsun istiyorum ve Taner'i yazıp göndermesini bekliyorum. Yoksa o su samuru yüzünden iki dev fena kapışacak.

Üye
    Nellas Avatarı

Son Giriş
    26.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    5

Hasan ve Turabi kapışması kaçınılmaz..Turabi zaten kibar ve sakin insan sevmiyor ...yani o kunduzun turabiyi gazlamasına da çok ihtiyacı yok yani

Üye
    aLaimisema Avatarı

Son Giriş
    29.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

@Capricorn Hasan iyi güzel ama korkmuyor da değilim bir anda sinsilik minsilik yapar mı acaba diye

Umarım Taner gider dediğin gibi, sonra da Begüm tabi. O gitsin, gitsin şart! )) Adanın ve benim selametim için

Üye
    Nellas Avatarı

Son Giriş
    26.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    5

Özlem 2.olmuş vay anasına ...Seda renkli bir karakterdi yolu açık olsun ))....Yahu biriniz bana bu Anıl' a neler olduğunu söyleyebilir mi? Ne yapıyor o ya? bariz performansı düşük üstüne de ciddi sakatlandı kameralara artist artist konuşuyor..sanki kurtuluş savaşı :P...la yürü get!

Üye
    Capricorn Avatarı

Gerçek Adı
    Akın
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    14
    Blog Mesajları
    65

Özlem'e ben de çok şaşırdım. Hasan'a da ayrı şaşırdım. 5. sıralamada. Hasan'ı yanlışlıkla söylese Hasan gidiyordu Anıl hakkında lafı neredeyse ağzımdan aldın. O kadar büyük büyük konuşuyordu, Allah vurdu sopayı sırtına anlamadı sığır, hâlâ atıp tutuyor. Seda iyi ki gitti, manyak o ya, ruh sağlığından şüpheliyim ben onun. Tam şizofrenik hareketler.

Üye
    Nellas Avatarı

Son Giriş
    26.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    5

Gelelim Turabi yeeee daha bir kaç hafta önce "arkadaşlar pilav eşit dağıtılacak, bizim de haberimiz olacak" diyordu. Şimdi oturmuşlar ağalar paşalar götürüyorlar löp löp...Bozok da kendi kankalarına fazla fazla veriyormuş ohhh ... ortak erzak da olmaz arkadaş öyle şeyler....Turabi hak hukuktan bahseder gördük...

Üye
    Capricorn Avatarı

Gerçek Adı
    Akın
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    14
    Blog Mesajları
    65

Birincisi Turabi'nin bu pilav olayı ile başta bir alakası yoktu. Pilavı kendi kafasına göre pişiren Bozok. Ve muhtemelen pilavı pişirmeden önce Turabi'ye ve bir kaç kişiye daha sen de yiyor musun diye sormuştur. Bana sorduysa diğerlerine de sormuş diye düşündüğüne eminim Turabi'nin ki Sahra oraya gelip kim söyledi pilav pişirmenizi diye sorduğunda hepsi sustu Bozok'un cevap vermesini beklediler. Kimse cevap vermeyince ve olaya Hasan da dahil olunca, Turabi bir savunmaya geçti. İkincisi senin de dediğin gibi Turabi pilavın dağıtımı sırasında bir haksızlık olmaması için tepkisini koymuştu, Pilavın yapımı için değil. Birilerine bir şeyler sormak gerekiyorduysa da bunu pilavı yapmak isteyen sormalıydı yani Bozok.

Eğer ince detaylardan bahsedeceksek, ben sana Hasan'ın bile yapmam deyipte yaptığı şeylere bahsetmeye başlayayım ?

Eklemeyi unuttum, bu olayda kim haklı dersen, Hasan ve Sahra haklı tabiki. Herkese sorulmalı, yemeyenin payı ayrılmalı. Fakat hesabını Turabi'den değil, Bozok'tan sormalıydılar. Hedefe koydukları kişi yanlıştı. Sadece Turabi cevap verdiği için ihale ona kaldı

Üye
    aLaimisema Avatarı

Son Giriş
    29.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Ahahhaa Seda beni çok güldürüyor ya : )) Tabiri caizse tam bir manyak.

Dün yarışma esnasında çocuklar bağırınca kural ihlali yaptığını sanıp, afalladı. Allah'ım bütün gün onu tekrarlardı. Bide Bozok'un taklidini yapıyor ayy nası çirkefleşti )) ama nedense ona hiç sinir olmuyorum, kızmıyorum da. Sadece gülüyorum

Anıl nası düştü,ne dedi hiç izleyemedim o kısımları. Sıralamaya ben de şaşırdım açıkçası.

Üye
    Capricorn Avatarı

Gerçek Adı
    Akın
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    14
    Blog Mesajları
    65

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bir başka konu, Begüm'ün konseyde Turabi'yi hedef alan sözleri. Kamyon arkası sözleri ezberlemekle adam olunmuyor, vs vs. Begüm gideceğine çok inanmıştı anlaşılan, her ne kadar ben gitmeyeceğimi düşünüyorum dese de. Gider ayak Turabi'ye kinini kustu resmen, nasılsa gidiyorum diye. Fakat Turabi'ye bu kadar kinlenecek, Turabi sana ne yaptı diye sorarlar adama. Bir tartışmaları oldu o kadar, onun dışında Turabi'yle muhattap olmadılar. Kaldı ki daha iki gün önce "Turabi beni kendine uzak görüyor ondan yazdı saygı duyarım, ben diğerlerinin niye yazdığını anlamadım asıl" diyen kendisi. İki günde kim doldurdu seni bu kadar da coştun. Kimi şiir sever, kimi özlü söz sever, kimi hikaye sever ve günlük hayatında yeri geldimi onlardan alıntı yapar. Zevk meselesi. Ben Turabi'nin bir sonraki elemede Hasan'ı yazacağını düşünüyordum, Begüm gitsin, gitmesin. Fakat bundan sonra yine hedefinde Begüm olacaktır. Turabi'nin yerinde olsam, bir dahaki Begüm'ü yazdığı oy pusulasının arkasına "Alem duruşuna, yollar "gidişine" hasta" yazardım Bu ironik kapak Begüm'e bir kaç yıl yeterdi.

Sayfa 7 / 41 İlkİlk ... 3456789101117 ... SonSon