Sayfa 4 / 41 İlkİlk 1234567814 ... SonSon
Toplam 609 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Capricorn Avatarı

Gerçek Adı
    Akın
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:46
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    14
    Blog Mesajları
    65

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sahra çıldırmış olmalı Sakatlığından dolayı performansı çok düştü, bunun kendiside farkında sanırım ki çok haksız ve gereksiz yere Özlem'in üstüne gitti. Böyle giderse iyice gözden düşer. Ha bir de Sahra bence Turabi'ye aşık. Net olarak şunu diyebilirim ki, yarışmalar gönüllülerin erkekleri ve ünlülerin kızları arasında geçiyor resmen. Gönüllüleri taşıyan erkekler, ünlüleri kızlar.

Üye
    Nellas Avatarı

Son Giriş
    26.09-2017
    Saat
    14:38
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    5

Turabi , Özlem ve Begüm arasına ne demeye girdi ki çok gereksiz ve anlamsızdı hele sonra adadaki o erkek erkeğe muhabbette Turabi iyice gözümden düştü :/...geçen oyunda hilmi ve turabi beyler kızlara sallıyordu..şimdi ne olduuuu kızlar sayesinde oyunu aldılar..var bi kadın düşmanlığı :/.....ünlüler de anıl berna ya taktı ...

Sahra geçen seneki sahra hatta daha sakin bence...aşırı hırslı ve ne dediği belli değil bi öyle bi böle...kızların içinde en mantıklı nadya )

Üye
    Capricorn Avatarı

Gerçek Adı
    Akın
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    14
    Blog Mesajları
    65

Bence de Turabi araya girmekle yanlış yaptı. Karışmayacaksın öyle kızların arasına, sonra suçlu sen olursun. Bunu bir kez daha anladık. Onlar birbirine sayar söver, iki dakika sonra aşkııımm canııım diye sarmaş dolaş olurlar. Fakat orda Sahra da Begüm de günah keçisi bellediler Özlem'i. Hele ki Begüm'ün Özlem'e çıkışmasını hiç anlayamadım. Kazanmışlardı o yarışı. Sahra, tamam yarışları kaybettiler diye suçu Özlem'e atmaya çalıştı da, Begüm ne diye çıkıştı bilmiyorum.

Şimdi ortada bir gerçek var gönüllülerin kızları yetersiz. Erkekler full kazansa oyunları bile, yarışmayı kazanabilmek için en az iki kızın daha puan alması lazım. Erkeklerin hiç fire vermemesi gerekiyor, erkeklerde 1 fire verdiklerinde ve Kızlar sıfır çektiği ya da sadece 1 puan aldıkları an otomatikman yeniliyorlar. Bu yüzden kızlara sallamakta haklılar(dı), dünkü yarışa kadar. Dün kızlar yanılmıyorsam 4 puan aldılar, ve 9-6 dan oyun çevirdiler. Erkeklerin derdi buydu zaten. Yoksa bir kadın düşmanlığı yok bence.

Biliyorum Sahra'nın geçen seneki halini. Bu sene daha aklı başında gibi olduğu için, çıldırdığını düşündüm zaten.

Üye
    Nellas Avatarı

Son Giriş
    26.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    5

Turabi bariz adam tutuyor özlemi savunmak ona mı kalmış ....sırf gıcık etmek içindi yaptığı ve başardı da...ünlülerin kızları gönüllülerde ki turabi, taner ile savaşabilecek kapasitede valla ...

Üye
    Capricorn Avatarı

Gerçek Adı
    Akın
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    14
    Blog Mesajları
    65

Barizi marizi yok, net adam tutuyor Sildiğini de siliyor. Kendine yakın gördüğü herkesi kolluyor. Sahra ile geçen sene ters düşmelerinin nedeni de bu zaten. Geçen sene Sahra'yı o kadar koruduğu kişilere karşı, Sahra'nın gidip onlarla muhabbet içine girmesine dellendi ya Ben hem onlara karşı ona arka çıkacağım, hem de o gidip onlarla hâla muhabbet edecek. Ben o zaman ne diye kötü olayım milletle onun yüzünden, dedi ve sildi.

Üye
    Nellas Avatarı

Son Giriş
    26.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    5

ayyy bay silici ...çok komik yaa... inşallah turabi birinci olmaz valla çok pis sinir olurum yaaa...onun dışında herkes olabilir ....

Üye
    Capricorn Avatarı

Gerçek Adı
    Akın
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    14
    Blog Mesajları
    65

Sen şimdiden birkaç stress topu al iyisimi, sinire iyi gelir Turabi 1. olur yine, hele ki Taner veya Hilmi elenirse, yüzde 99, 1. olur. Çünkü oyları Turabi'ye kayar. Sen Hasan'ı tutuyordun değil mi ? Sen en iyisi o toplardan 1 düzine al.

Üye
    Nellas Avatarı

Son Giriş
    26.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    5

Yaaaaaa çok fenasın .... turabi tüm vıcıklığına, terbiyesizliğine rağmen birinci olursa zaten yuh yaniii

Üye
    Capricorn Avatarı

Gerçek Adı
    Akın
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    14
    Blog Mesajları
    65

O sana göre vıcıklık, terbiyesizlik Bana göre adada ki en doğal adam. Sevincini de, sinirini de olduğu gibi yansıtıyor

Üye
    Nellas Avatarı

Son Giriş
    26.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    5

Bu erkeklerin turabi sevgisini anlamıyorum...çevremdeki hiç bir kız turabi den hoşlanmıyor ama erkekler turabi de turabi ..eminim kızlar turabi ye ölüp bitseydi turabi tü kaka olacaktı sizin için ...o doğal diğerleri değil hmmm ...

Üye
    Capricorn Avatarı

Gerçek Adı
    Akın
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    14
    Blog Mesajları
    65

Turabi, Anıl gibi yakışıklı olsaydı veya Hasan gibi karizmatik, eminim Turabi'ye de başka açıdan bakabilirdiniz Ayrıca kızların ölüp bittiği Anıl'ı da severim. Fakat onun da kişiliği değişmeye başlıyor gibi, şimdilik açlığına veriyorum

Üye
    aLaimisema Avatarı

Son Giriş
    29.11-2017
    Saat
    13:27
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Turabi adam tuttuğundan değil, Sahra durumu o kadar çok abarttı ki, Özlem de karşı tarafa rezil olmayalım diye alttan almaktan bişey diyemeyince adamcağız ister istemez Özlem'i savunma gereği duydu. Sahra'nın karşısında sanki çocuk var yaa, kıza demediğini bırakmadı.
    Olabilir, hata yapabilir ama bu kadar da bağırılmaz!

Sahra'nın Turabi'ye karşı zaafı var bence de. Turabi bi bakış atsa Sahra koşa koşa gelir : )) Ama adamım atmaz o bakışı. Çok bekleeeer..

Çok sevindim dün gönüllülerin kazanmasına. 9-6 'dan aldılar hem de. Ünlüler beter olacaklar şimdi!

Evin içinde attığım çığlıklar yüzünden apartmandan kovacaklar sonunda beni

Üye
    Nellas Avatarı

Son Giriş
    26.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    5

Yani @Capricorn olayı yakışıklılığa bağladın yaa bravooo...kendini beğenmiş ukala adam turabi :P

Üye
    Capricorn Avatarı

Gerçek Adı
    Akın
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    14
    Blog Mesajları
    65

@Nellas Bence çokta yanlış bir tespit yapmadım, üstelik senin dediğin kızlar Turabi'ye ölüp bitseydi, erkekler için tü kaka olacağı iddiasından daha gerçekçi Çirkin Kral Turabi

Üye
    Capricorn Avatarı

Gerçek Adı
    Akın
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    14
    Blog Mesajları
    65

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Şu Hakan harbi fitne, fesat ve çakal haa, ayar oldum iyice adama. Uyanık aklınca Turabi'yi diskalifiye ettirecek. Neyse ki Turabi çok daha sert bir şekilde itmedi de, sadece oyundan ihraç edildi. Onun ihraç edildiğini görünce Hilmi içinde puştluk yapmaya kalktı, o tutmadı. Oyun sonrası Berna'ya hem üzüldüm, hem gıcık oldum. Resmen bize de bir şeyler verin diye yalvaracak kadar acıkmış, bu üzdüğü kadar gıcık da etti beni. Dayanamıyorsan gitmeyeceksin Survivor'a. Moralimi bozdu o hali.

Ahmet Dursun survivor'dan ayrılıyor muhtemelen. Mahkemesi varmış galiba Türkiye'de, sonuçlanmış sanırım.

Sayfa 4 / 41 İlkİlk 1234567814 ... SonSon