Sayfa 2 / 41 İlkİlk 12345612 ... SonSon
Toplam 609 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Capricorn Avatarı

Gerçek Adı
    Akın
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:26
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    14
    Blog Mesajları
    65

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Nihat Doğan felsefesi de bir yere kadar, insanlarımız ortak bir acıyı paylaşırken haddini ve kastını aşacak cümlelerden uzak durmalıydı. Nihat bence survivorda ki geleceği açısından biraz gündem yaratıp, şimdiden oy peşine düştüğünden böyle bir şeye kalkıştı ama tahmin edemeyeceği kadar yoğun tepki aldı. Bu vahim olayın, bu gaddarlığın halkımızı gerçekten ne kadar üzdüğünü fark edemedi, zaten fark etseydi tutardı dilini. Bir anlamda istediği oldu, gündem yarattı ama onun istediği gibi bir gündem olmadı tabi.

Üye
    Nellas Avatarı

Son Giriş
    26.09-2017
    Saat
    14:38
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    5

Boşalan yere Ahmet Dursun geliyormuş...

Üye
    Sirine Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    18:39
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    4

survivor all starda yarisacak isimler h47238 f18b7 - Survivor Allstar 2015 [Yarışma]

Hadi bakalım bu senede her zaman ki survivor kritiklerimizi yapalım
    Baştan söleyeyim Seda'ya acaip gıcığım o ne mimiklerdir çocuk bile yapmaz öle hareketler abuk sabuk o sesi parazit gibi
    tahammül edilir gibi değil...
    Benim favorim Merve Aydın
    Pascal'ı oldukça ağır ve yeteneksiz buluyorum bu survıvor'da
    Milletteki Turabi ve Hilmi Cem aşkını anlatamıyorum... Artislik şovları asla doğal bulmuyorum...
    Ama Turabinin artısı hiç değişmemesi parayı görünce sapıtmamasınıda takdir ediyorum ama bence bu survıvorda başka biri kazanmalı ve bu kişi Hilmi Cem olmamalı...
    Ben ünlüleri destekliyorum

Üye
    Nellas Avatarı

Son Giriş
    26.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    5

duygu gitti hiç beklemiyordum ilk onun elenmesini..çünkü kavga gürültü reyting getirir...gerçi duygu olmadan da kavga ederler )...evet bu sefer turabi ya da hilmicem olmamalı ..hasan olmalı ben hasan ı destekliyorum...merve nin hiç şansı yok artık hem yarışlarda hem de sms de...

Üye
    Capricorn Avatarı

Gerçek Adı
    Akın
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    14
    Blog Mesajları
    65

Ben genel kritiğimi ve tahminlerimi bu haftadan sonra yapacağım. 3 hafta insanları analiz etmek için ideal bir süre. Ama Duygu'nun elenmesine sevindiğimi belirteyim ufaktan. Dediğim gibi detaylar haftaya.

Üye
    Sirine Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    4

@Capricorn kimi destekliyosun sen?
    Hilmi mi? Aman oda pozcu...

Üye
    Nellas Avatarı

Son Giriş
    26.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    5

) Hilmi mi Turabi mi dersen Hilmi derim...Doğukan da iyi ya...ama ben gönüllüleri tutuyorum

Üye
    Sirine Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    4

Benim şu an gönüllüler adasında tutabileceğim tek isim Hasan..
    Ama ünlüleri destekliyorum...
    Turabide Hilmiyi yer o yüzden yakında dengeler değişir

Üye
    aLaimisema Avatarı

Son Giriş
    29.11-2017
    Saat
    13:27
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Gönüllüler in, Ünlüler out !

Turabi kazandıkça keyfime keyif katılıyor. Adamsın! : ))

Üye
    Nellas Avatarı

Son Giriş
    26.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    5

Turabi 170 kg taşıyarak survivor tarihine geçti (bir de sonradan o ukala lakırdıları etmeseeee)....
    Go home Fulya

Üye
    Nellas Avatarı

Son Giriş
    26.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    5

Akşam akşam canımı kaşarlı sucuklu simit çektirdin yaaaa survivor :P...

Berna IN Merve aydın OUT

Üye
    Capricorn Avatarı

Gerçek Adı
    Akın
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    14
    Blog Mesajları
    65

Survivor Allstar'da 3 haftayı geride bıraktık. Ben genellikle survivor'daki ada yaşantısında insanları analiz etmek için 3 hafta yeteceğini düşünüyordum ve nitekim bu sene de öyle yaptım. İzlediğim yarışlardan ilk çıkardığım şuydu. Ünlüler'de takım ruhu ve taktiksel üstünlük, Gönüllüler'de ise güç ve hız ön plandaydı. Takım ruhu ve taktiksel becerinin, güç ve hıza her zaman üstün geleceğini düşünürüm ve ilk yarışlarda bu kendini gösterdi. Her ne kadar yarışların çoğu 10'a 9 gibi at başı bitsede kazananlar ünlüler oluyordu taktiksel üstünlükten dolayı. Taa ki Duygu'nun sürpriz bir şekilde elenmesine kadar. Bu konuda Hilmicem'in cesaretini taktir ettim doğrusu. Çünkü Duygu'nun adı belli olduktan sonra oy toplaması için konseye kadar 3 günü vardı. Hilmi'nin ise böyle bir şansı yoktu. İnsanların bir çoğunun nasıl olsa Hilmi'nin adı söylenmez diyerek oy atmadığına eminim. Fakat son dakika Hilmi'nin adı söylenince , aha dedim gitti çocuk Hilmi'den başka kimin adı söylense o gidiyordu çünkü Duygu oy sıralamasında 3.cü olmuş o hafta. Hilmi kıl payı ile 2.ci. Böyle deli cesaretinin meyvesini yediler neyseki ve Duygu gitti.

Duygu survivor'a tam da beklediğim gibi başladı ve daha ilk yarışta kendi takımında kavga çıkardı. Böyle bir karakter mi yoksa bilerek mi yapıyordu bilmem ama beter olsun İlk elenen o olunca sevindim. Zira onun gitmesi ile takım coştu. Huzur varsa başarı da var.

Seda, gönüllüler takımında bir yük, bir an önce gönderilmeli, car car konuşmaktan başka marifeti yok. Üstelik sinsi.

Begüm, iyi niyetli ama Duygu'nun arkadaşı olması başına iç açacak, Taner'in patatesini onunla paylaşmasına rağmen, tutup Taner'in adını yazması Begüm'ü, Turabi'nin radarına soktu. İlk konseyde gidebilir.

Özlem, özgüvenli ancak başarısız, yine de Seda ve Begüm'den daha çok kalacağını düşünüyorum adada, tabi Sahra ile aralarını düzeltirse. Yoksa Sahra çiğ çiğ yiyecek bunu

Nadya, İlk survivor'da da sevmiştim bu kızı. Yorumları hep objektif geliyor bana. Yarışmalarda da Sahra'dan sonra en başarılı kız takımda. 4'lü finale kalamaz ama epeyce kalır adada.

Sahra, bu sene diline hakim olmaya çalışıyor ve yarışlarda da karşı takımla diyaloğunu iyi tutmaya çalışıyor. Turabi ile savaşı yine devam ediyor ve ilk fırsatta da kurduğu yeni arkadaşlıklarla Turabi'nin üstüne oynayacaktır. Yarışmalardaki performansı iyi olsa da yine final göremez bence.

Taner, bu adaya niye gelmiş bilmiyorum. Adam resmen tatil havasında, tüm yarışmacılar arasında en kötü erkek yarışmacı. Nasıl şampiyon olmuş aklım ermedi açıkcası.

Bozok, beni performansı ile en çok şaşırtan insan. Yaşına rağmen çok iyi mücadeleler veriyor ve hırsı ile bazen takımını körüklüyor. Bence en az final görmeyi hakediyor ama ne yazık ki göremeyecek bence.

Hasan, yine efendiliği ile örnek bir insan olmaya devam ediyor. Tüm yarışmacılar içinde karekterini bozmayan iki kişiden biri. Performansı 3 yıl öncekine göre kötü ama yine de fena değil. 4'lü finali hakedenlerden ama onun içinde umutsuzum. Kendini fazla yalnızlaştırıyor.

Hilmi, hızı ve çevikliği yine üst düzey, 4'lü finali kesin gibi. Karakterini de düzgün buluyorum. Genç olmasından bazen ikili diyaloglarda saçmalıyor ama olsun.

Turabi, Karekterinden ödün vermeyen diğer kişi, bu adamın içi dışı bir. İyi kötü içinden geçeni söylemeye devam ediyor. Rengi belli, huyu belli. Tüm yarışmacılar içinde en başarılı performan onda şu ana kadar. Finali kesin, ve eğer halk, zaten sen kazandın bir de başkası kazansın demezse yine birinci çıkacağına inanıyorum.

Fulya, ünlüler takımınının gereksiz yükü, gitti kurtuldular.

Almeda, diğer gereksiz

Merve Oflaz, bunun da aynı Taner gibi nasıl şampiyon olduğunu akıl erdiremiyorum. Sadece iki sezon izlemedim ikisi de bunların şampiyon olduğu dönemler İyi ki izlememişim.

Berna, kendini gösterme çabası içinde, yarışlar içinde köşede teknik direktör gibi taktik yağdırıyor. Yarışlarda başarılı gibi gözükse de karşılaştığ rakipler ya Seda ya Begüm ya da Özlem. Sahra'nın sakatlığı en çok Berna'ya yaradı. Final falan göremez ama yanaştığı grup sayesinde 5 konsey atlatır, Doğukan'a elenir.

Merve Aydın, bu sene ukalılığı tavan yapmış. Benim gözümde yeni Sahra. Serenay'a attığı kazık ve hâlâ kızı kötülemesi ciddi zarar verecek oylarına.

Serenay, ünlüler ve gönüllüler arasında en sevdiğim kız, çok duygusal. Geçen seneki yediği kazık çok incitmiş onu, bu yüzden denize düşen yılana sarılır misali sarıldığı grup onu bitirmezse, performans olarak olmasa da oy potonsiyeli ile 4'lü finale kalacağına inanıorum.

Ahmet, gruplaşmayı başlatan ve ben ne yaptım ki diye de ortada dolaşacak kadar karektersiz. Geçen sene Serenay'ın ince ince kuyusunu da bu kazdı zaten. Serenay çok güçsüz kalıyor diye diye girdi Merve'nin aklına. Serenay onu elediğinde bir sigara yakacağım

Hakan, Performans olarak Anil'dan sonra en iyisi bence, ama Turabi boşuna yollamamış bunu, adam yürüyen fitne

Pascal, şanssız adam. Aslında oldukça iyi yarışlar çıkarıyoor ama bahtsız, ya düşüyor, ya da atışları yapamıyor. Ünlüler adasının en yapıcı insanı.

Doğukan, garibim istemeye istemeye kendini bir grupta buldu, diğerinden dışlandı. Ahmet'i koseyde yazarken kimseden bir şey duymadan gitti yazdı ama diğer grupta herkes Ahmet'i yazdığı için bu da o gruptan sayıldı. Kim vurduya gitti yani

Anıl, gerek performansı, gerekte söylemleri hoşuma gidiyor. 4'lü finale kesin kalır diyemem ama şansı yüksek..

Uzun lafın kısası, bence son dörtlü Turabi-Hilmi-Serenay ve Anıl şeklinde olacak gibime geliyor. Bu sene de Turabi'yi destekliyorum, çünkü bana göre hem tam bir savaşçı, hem de karekteri hiç değişmeden, oyun çevirmeden, kuyu kazmadan ilerliyor. Biri ile bir sıkıntı yaşadı mı direk içinden geçeni adamın yüzüne söylüyor. Bu yönü ile çok samimi geliyor bana.

Üye
    Nellas Avatarı

Son Giriş
    26.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    5

@Capricorn baya yazmışsın yav. tamam sen artık bir de finale doğru yazsan yeter..teşhisler konulmuş, kararlar alınmış

Hak eden kazansın! ama yine acun un istediği kazanacak acun un istedikleri yarışmada kalacak ...iki kere iki dört

Üye
    Sirine Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    4

Bende dengesiz bir dağılım olduğunu düşünüyorum survivorda..
    Ünlüler çok yaşlı yaş ortalaması fazla..
    Gönüllülerde yaş ortalaması düşük
    ee 40 yaşında adamlar 20 yaşında gençlerle nasıl başa çıksın
    Pascal ve Doğukana birşey olmuş hiç başarılı değiller...
    Bu Arada pek izleyemiyorum diziler saolsun

@Capricorn akın bize haftanın kritiklerini yaparsan memnun olurum
    Seni konusunda %100 katılıyorum parazit bir sesi var tahammül edilemez derecede

Forum Moderatörü
    mac72 Avatarı

Gerçek Adı
    Ercihan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:46
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    52
    Verilen Beğeniler
    59
    Blog Mesajları
    10

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Acunu nasıl dinliyorsunuz siz? Ya o adam konuşurken biri boğazıma yapışmış gibi bunalıyorum

Sayfa 2 / 41 İlkİlk 12345612 ... SonSon