Sayfa 16 / 41 İlkİlk ... 612131415161718192026 ... SonSon
Toplam 609 mesajın 226-240 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Capricorn Avatarı

Gerçek Adı
    Akın
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:25
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    14
    Blog Mesajları
    65

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Keşke sadece kendi yaşadıklarıyla şahsen yerseydi Turabi'yi. Turabi'nin konsey gecesi çaresizliği, sinirlenmesi ve yine çileden çıkması kötü oldu. Kesinlikle daha sakin olmalıydı en azından aldığı ceza sonrası aklı başına gelmeliydi.
    @deLy
    Turabi çileden çıkmasından kim çıksın, 3-4 kişi hariç iki adanın alayı üstüne geliyor, o kadar ağır eleştirileri hak etmiyor. Turabi'nin söylemleriyle sen sokakta her hangi birine konuşsan, en fazla kavga çıkar haksız yere o söylemlere maruz kaldığını düşünürse karşındaki. Fakat Hasan'ın ve daha önce Sahra ve Begüm'ün laflarıyla sokakta birine hakaret etsen cinayet sebebidir. Turabi'nin lafları millete ağır gelirken, Turabi'nin maruz kaldığı bu hakaretlere yine aynı millet tarafından alkış tutuluyor.

Üye
    Nellas Avatarı

Son Giriş
    26.09-2017
    Saat
    14:38
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    5

Dün akşam cumartesi günü yayınlanacak olan survivor'un fragmanını gördüm. Tam fragman gibi yani dizi gibi...bir an için her şeyin danışıklı dönüşüklü olduğu hissine kapıldım. Fragmanın kurgusundan da olabilir tabi ...Turabi ve Hasan diye ikiye bölündü izleyici yaa :/...içim daraldı birden...neden illa kavga olmak zorunda, dedikodu, çirkeflik??...Huzur istiyorum ben artık buna karar verdim...Diziler bile sırf göz yaşı, entrika (izlemiyorum). Komedi dizileri, macera dizileri neredeyse hiç yok ...Ülkece sanki az geriliyormuşuz gibi bi de bu çıktı. reyting uğruna neler yapılıyor...Daha en başından bu yarışmada olmaması gereken kişi sırf reyting için alınırsa sonuç bu olur.

Üye
    Plumeria Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    3

Katılıyorum @Nellas
    Türk dizilerinden izlediklerim en fazla 4-5 bölüme kadardır
    Arkadaş tüm diziler mi sarpa sarar
    Hepsi iğrenç bir saçmalık

Fragmanı da merak ettim şimdi

Üye
    Nellas Avatarı

Son Giriş
    26.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    5

Fragman çok gerilimliydi @Plumeria...

Üye
    Plumeria Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    3

Öğle arasında fragmanı izledim çaktırmadan şimdi iş başı..
    Merve kaza geçiriyorr gözüme çarpan bir o oldu
    Gerisi normal beklendik şeyler pek etkilemedi beni

Üye
    Nellas Avatarı

Son Giriş
    26.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    5

Hilmi diyor ya "üzerimize oynuyorlar Turabi" diye yahu neden üzerinize oynasınlar uslu durana kim kışt demiş...Hasan çok fazla sabretti o bile çileden çıktı....işte dediğim gibi turabi nin hiç olmaması gerekiyordu sırf reyting uğruna buralarda...

Üye
    Sirine Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    18:39
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    4

Sizin Turabi adaya gelen gazetecilere röportaj vermiş..

ŞİDDET YANLISI RUH HASTASI SÖYLEDİĞİNE GÖRE

"Diskalifiye olmama kim yol açarsa ben Türkiye'ye, o da hastaneye altı ay fizik tedavi olmaya gider. Açık ve net! Yok öyle; ben onun yüzünden diskalifiye olacağım, o burada hayallerim üzerinden yarışmaya devam edecek. Buna izin vermeyeceğim."

Üye
    ayyüzlü Avatarı

Gerçek Adı
    ayyüzlü
    Son Giriş
    09.10-2017
    Saat
    11:46
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

turabiyle keyifli o yarışma diskalifiye etmesinler

Forum Moderatörü
    mac72 Avatarı

Gerçek Adı
    Ercihan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:40
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    53
    Verilen Beğeniler
    59
    Blog Mesajları
    10

Fiyuvvv neresini kıracak ki acaba?

Üye
    Nellas Avatarı

Son Giriş
    26.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    5

Eee adamın içi kin ve nefret dolu. Ama bunu böyle görenler "vayt ne dobra ne doğru adam" diyor..alenen tehdit ediyor ve acun efendi de adada tutuyor. Korkuyor herhalde Turabi den

Üye
    ayyüzlü Avatarı

Gerçek Adı
    ayyüzlü
    Son Giriş
    09.10-2017
    Saat
    11:46
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

hasana sinir oldum turabiyi çıkamayacaksan sahranın karşısına ne saldırdın..

turabinin asabiyetini kullanıp diskalifiye etmeye çalışıyor şu hasa, hakan çakalları.yoksa bu sezonunda birincisi turabi ya da hilmicem bence

Forum Moderatörü
    mac72 Avatarı

Gerçek Adı
    Ercihan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    53
    Verilen Beğeniler
    59
    Blog Mesajları
    10

Gece gece döneri götürüp canımızı istettiler alçaklar Onlar "caaaaanın çektiyse cossssssss" dediler bizde baktık

Başlardaki dedikodular olmayaydı güzel çekişmeli bi yarışma olduğu söylenebilirdi çok fazla dedikodu veriyorlar ve insana "yeter!!!....S adanıza G idin" dedirtiyorlar

Yarışma başladığında Hasan, Turabi,Hilmicem arasında ki atışmalara baktığımızda" bunlar kendi aralarında anlaşamıyorlar, hele de bu hale gelmişken asla kazanamazlar demiştik", Hasan'ın da gelen her topu kaleye misafir etmesi düşüncemizi sağlamlaştırmıştı ama yarışma sonu hepimiz "N'oluyo la "olduk İlk izlediğimde dediğim gibi gönüllülerin erkekleri sağlam güçlü, Turabi, Hilmicem,Hasan çekişmesine rağmen güzel yarış çıkarttılar(Hasan gelen laflara dayanamayıp otursa da ) ama gönüllülerin kızlar, "aman Allahım" dedirtiyor harbi, Geçen seneki Sahradan eser yok, Begüm(son attığı gol şoka soksa da) ve Nadya sanki podyumdalar hatta bitse de gitsek modundalar..Velhasıl kelam gönüllülerin erkekleri kazandırıyor kızlar kaybettiriyor...

Ünlüler de de tam tersi erkekler Hasan,Hilmicem,Turabi üçlüsüyle başedemiyor. Doğu hele çok zayıf kalıyor.Hakan hem kafasındaki tilkileri çalıştırıyor hem de bazen performansını , Pascal içlerinde futbolun da verdiği avantajla en iyisi .. Ünlülerin Merveleri ateş gibi, hele aydın olan Merve, zorlasa Hilmicemle yarışır yanii o derece hızlı..Şans ve gönüllülerin kızları ünlülerin yanın da olursa yarışmaları alırlar diyorum...

Dün çekişmeli bi yarışma izledik hele kaçırılan goller heyecan yaptırdı sonuçta gönüllüler dönerleri götürdü Dönere elleriyle daldıklarını gördükten sonra "Özlem kızım durum çok vahimmiş bak!! Hadi yırttın bu hafta yenmekten! bunlar 1 hafta daha açkalaydı köz ateşinde özlem yaparlardı"dedirtti..

Altyazı biraz daha fazlalaşmış gibi geldi bana mailler işe yaradı mı acaba?

Keşke bir mail de "Acun sen hiç konuşma sen ağzını oynat alttan altyazı geçsin"diye atsak..

Üye
    dostempati Avatarı

Gerçek Adı
    Kalperen C* Türkoğlu
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kalpOder Turan * Krt
    Alınan Beğeniler
    34
    Verilen Beğeniler
    0

2 taraf aç bırakılıyor, ayaklarından kanlar akarak kendilerini parçalayarak yarışıyorlar, aç insanlar ister istemez kontrolsüz söz ve eylemlerde bulunuyorlar. Yarışmanın sonunda bir grup insan aç kalıyor, diğer grup kaybeden açları düşünmeden çılgınca seviniyorlar. Yarışma sunucusu aç insanların karşısında ballandıra ballandıra bir şeyler yiyor. İzleyen insanların psikolojisine de ister istemez etki ediyorlar. Kazandıkları bir dilim pizza, 1 kutu cips, tv izleme vss. Tv lerde açlık oyunları, zombiler, aylaklar, çaylaklar diye filmler dönüyor.

Bunlar insanların psikolojisini yönlendirmeye çalışıyorlar ssanırım. Tv, dizi, yarışma bahane...

Forum Moderatörü
    mac72 Avatarı

Gerçek Adı
    Ercihan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    53
    Verilen Beğeniler
    59
    Blog Mesajları
    10

İyi dediğim üç gün yaşamıyor arkadaş.. Ünlülerin kızlar iyi dedik döküldüler... Seçimler de kullansam mı ki?!

Dün izlediğim kadarıyla Gönüllüler gayet başarılıydı kadınlı erkekli hemde ..Yedikleri döner kan can istek olarak dönmüş elemanlara hak ederek de kazandılar...

Kendi aralarında kavga gönüllülere özgü değilmiş, kazanamama pskilolojisiyle ünlüler cadı kazanı kaynattılar..Bu oyunu kim kazanırsa kazansın ama Hakan kazanmasın (geçen senenin Tolga Karel'i) adam kafasındaki kırk tilkiye görev paylaşımı yapmış; "Siz yirminiz gönüllüleri karıştırın, siz yirminizde ünlüleri karıştırın" bizim orada ki bir deyimle adam resmen "yumuşak diken" ortalığı karıştırıyor bir şey yapmamış gibi duruyor elin sessiz sedasız oturan Pascal'ını da paylattı...

Merve Aydın hakkıyla dokunulmazlığı aldı hatun 7 de 7 yaptı seramiği kırarken boş atmadı
    Sahra da 1 sene daha bu survivora katılırsa kesin küçük Emrah'a bağlar habire ağlama modunda yaa snir etti..

Üye
    Nellas Avatarı

Son Giriş
    26.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    5

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Döneri yemek ve dokunulmazlığı da almak üstüne turabi ve hilmi yi gevşeti azcık da olsa...döner oyununda hasan a kaniş gibi saldıran hilmi "sevinince bana çak mak yapma abiii" diyen adam dün zevkten dört köşe tüm çakları geri çevirmedi ...Dokunulmazlık oyunu tam ünlülere göre bir oyundu. Beni nadya şaşırttı merve aydını yendi ...
    Anıl birinci olursa yine ya hakan ı ya da seranay ı söyler..serenay birinci olursa anıl ı söyler (söylesinler artık bi zahmet )...haa bu arada Berna gider artık

Sayfa 16 / 41 İlkİlk ... 612131415161718192026 ... SonSon