Sayfa 14 / 41 İlkİlk ... 410111213141516171824 ... SonSon
Toplam 609 mesajın 196-210 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Plumeria Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Vaauuvv @Capricorn çok teşekkürler
    Tabi ki konseydeki hiç bir ayrıntıyı, konuşmayı anlamamıştım
    Çok çok teşekkürler
    Hasan ve Turabi resmen birbirine girmiş ve Turabi daha da kendini bir şeyden sanmış
    (Ama bir yönden de haklı ben de diyordum millete niye onun hareketleri gibi hareketler yapıyorsunuz diye. Mesela Hakanın yenince ok atar gibi yapması ne alaka ne yaptığı bile belli değil gibi özenti gibi davranışlar)
    Hasan'ı bilemiyorum gönüllüleri sevmediğim için hepsi itici geliyor bana Nadya hariç
    Aslında Hasan iyi biri ki ona devamlı kibar diyorlar

Baya bir çekişmeli olmuş.
    Zaten oyun da çok çekişmeliydi.
    Basit bir oyun olduğu halde kazanamadı ünlüler. Gidin adanızda top atmaya basket atmaya falan çalışın birbirinizi yiyeceğinize.
    Hep bu türde oyunlarda kaybediyorsunuz niye topla alıştırmalar yapmıyorsunuz?
    Ama Berna çok güzel oynadı
    Hakana uyuz oldum habire kural ihlali yaptı

Forum Moderatörü
    mac72 Avatarı

Gerçek Adı
    Ercihan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:16
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    53
    Verilen Beğeniler
    59
    Blog Mesajları
    10

@Capricorn ;

okudum anladım..
    imza

5xx 234xx xx

Üye
    Nellas Avatarı

Son Giriş
    26.09-2017
    Saat
    14:38
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    5

Bu sezon başladı başlayalı ilk kez eleme konseyini sonuna kadar izledim. zaten erken başladı ve bitti ...eee acunn akıllı adam reyting ...Hasan ın söylediği her şeyi zaten Turabi e objektif bakan herkes görür ve söyler biz bile neredeyse aynı cümleleri kurduk Hasan ile kendi aramızdaki konuşmalarda (aklın yolun birdir).....Hasan ın Hilmi için dediklerine katılıyorum. Turabi zaten takım falan düşünmeyen biri onun için kavga olsun, sataşma olsun o da alsın yürüsün...ama ben hala diskalifiye olmasını umutla bekleyeceğim
    Sen adam mısın beee, burada adam yok!! kendi tahriğin alasını yapıyor. Ama işte Acun da dedi sen herkese bişi söyle onlar sana söyleyince suçlu...Velhasıl kelam çok gergin bir konseydi. Ben bile gerildim. Turabi adına utandım. Çünkü gerçekten kendini öyle gösterdin Turabi (kinci, bencil, yalancı, )...Adam önce kendi takımı yiyor ya yamyam mübarek.

dede038
    Misafir Üye
    dede038 Avatarı

ilk önce hakanın yaptığı o kalp işaretini açıklayam onu eşine yapıyomuş yarışın birinden sonra duydum.gelelim konseye ben bu zamana kadar böyle bir konsey ne gördüm nede duydum valla bi ara birbirlerine gircek sandım acun bile hissetti bunuu hep sakinleştirici konuşmalar yapmaya başladı adam.gelelim turabiye ilk hakan çok güzel konuştu.çocuklardan girdi örnek alınacak adama kadar götürdü yerin dibine soktu turabiyi vede hakanı sevmediğim halde takdir ettim .ama sonra hasanın1.liği açıklandıı işte bu dedim ayaklandım evde valla o kadar güzel konuştu adamın karakterii ortaya döktükiii... turabi ve arkdaşları afalladıı.hasanın 1. olması en azından diğer yarışmacılara biraz kimlik getiri belki.bu aradaa en çok sevdiğim sözü hasanın hilmi hakkında olandıı.hilmi su gibi çocuk dedi hangi kaba koysan onun şeklini alıyor dedi bir önceki yarışmada muratla pırıl pırıl olan çocuk burda asık suratlı kaba saba bir adam oldu gibisinden konıuştu .sonrasında hemen oy sıralamasına baktım vede hilminin 5.liğe düştüğünü gördüm vede üzüldüm işallah oda biraz farkına varır bazı şeylerin.

Üye
    Capricorn Avatarı

Gerçek Adı
    Akın
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    14
    Blog Mesajları
    65

Survivor takipçi üyelerimizden bir ricam olacak, aşağıya koyacağım metni, eklediğim adrese gönderebilirlerse belki işitme engelli arkadaşlarımız için bir faydası olur.

Gönderilecek mail adresi : http://www.acunn.com/sayfa-iletisim

Biz engelliler olarak, özellikle işitme engelli arkadaşlarımızın Survivor Allstar yarışma programında konuşulanları daha iyi anlayabilmesi için, program içerisine ara ara serpiştirilen alt yazı uygulamasının, programın tamamına uygulanmasını talep ve arz ediyoruz. Böylece keyifle izlediğimiz bu programların işitme engelli arkadaşlarımız tarafından da anlaşılabilir ve keyfi yaşanabilir bir hâl alacağını düşünüyoruz.

Saygılarla.

Engelliler.Biz Platformu - SENİN BEDENİN, SORUN ETMEYİ BIRAK ARTIK!

Sitesi üyeleri

Üye
    Capricorn Avatarı

Gerçek Adı
    Akın
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    14
    Blog Mesajları
    65

Survivor takipçi üyelerimizden bir ricam olacak, aşağıya koyacağım metni, eklediğim adrese gönderebilirlerse belki işitme engelli arkadaşlarımız için bir faydası olur.

Gönderilecek mail adresi : İletişim Acunn.com

Biz engelliler olarak, özellikle işitme engelli arkadaşlarımızın Survivor Allstar yarışma programında konuşulanları daha iyi anlayabilmesi için, program içerisine ara ara serpiştirilen alt yazı uygulamasının, programın tamamına uygulanmasını talep ve arz ediyoruz. Böylece keyifle izlediğimiz bu programların işitme engelli arkadaşlarımız tarafından da anlaşılabilir ve keyfi yaşanabilir bir hâl alacağını düşünüyoruz.

Saygılarla.

Engelliler.Biz Platformu - SENİN BEDENİN, SORUN ETMEYİ BIRAK ARTIK!

Sitesi üyeleri

Forum Moderatörü
    mac72 Avatarı

Gerçek Adı
    Ercihan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    53
    Verilen Beğeniler
    59
    Blog Mesajları
    10

@Capricorn ; bak ben görmedim diğer üyeler de görmeyebilir diye gözümüze sokmuşsun "gönderilecek mail adresi".. yolladım bakalım acun ne kadar sallayacak bizi..

Üye
    Sirine Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    18:39
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    4

Üye
    Nellas Avatarı

Son Giriş
    26.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    5

@Capricorn ben de gönderdim...

Üye
    Sirine Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    18:39
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    4

Yorumları bi okuyayım

Üye
    Plumeria Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    3

Çok teşekkürler arkadaşlar

Üye
    Nellas Avatarı

Son Giriş
    26.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    5

Merhaba arkadaşlar...Survivor ı bi biz deli gibi takip etmiyormuşuz meğer Bu sabah bir köşe yazısı okudum son konsey ile ilgili ve sizinle de paylaşacağım:

"Survivor’da bu hafta bir dönüm noktası yaşandı. Bir “sıradan terör” makinesi gibi iki yıldır Dominik’te “Ali Kıran Baş Kesen” olmuş Turabi’ye Hasan tarafından sarsıcı bir“Hop dedik” çekildi. Hasan’ın halkoylamasında birinci çıktıktan sonra Turabi için söyledikleri yenilir yutulur cinsten değildi.
    Fakat en ilginci, Hasan’ın bunları son derece rahat, telaşsız, soğukkanlı, duru, akıcı ve tok bir dille ifade etmesiydi. Ben şahsen, o bunları söylerken Turabi’nin öfkeden ona yiyecekmiş gibi bakması, ama bu bakışın Hasan’ı hiç mi hiç “kazımaması”, aksine onun Turabi’nin gözünün içine baka baka, adeta çalışanıyla konuşan bir CEO, yahut danışanıyla analiz paylaşan bir terapist edasıyla sarf ettiği “serin” sözleri hayranlıkla, çok da eğlenerek izledim. “Güç taslayan öfkeli zafiyet” ile “kendindenemin sakin güç” arasındaki bu asimetride tadına doyulmaz bir mizah vardı.
    Hasan Yalnızoğlu üç yıl önce yine sükûnet ve suhulet abidesi bir “güç” olarak finale kalıp kıl payı Nihat Altınkaya’ya karşı Survivor’ı kaybetti. Sonrasında bir Karaoğlan filminde Camoka rolünde izledik onu (bu, onun ikinci Karaoğlan filmi ve Camoka rolüydü). Film vasattı ama Hasan’ı izlemek yine de keyifliydi.
    “Camoka Hasan” geldi ve iki yıldır Survivor’da hemen tüm yarışmacıları adeta ruhsal, sinirsel ve fiziksel anlamda haraca bağlamış, Acun Ilıcalı’nın da “tecimsel”anlamda basiretini bağlamış Turabi’nin façasını tereyağından kıl çeker gibi alıverdi.“Karaoğlan”laştı…
    Acun açısından Turabi, evet, bir ticari çaresizlikti. Küfrün bini bir para olsa da, ne dili, ne eli, ne ayağı dursa da bunları garip bir sevimlilik halesiyle nötralize eden, böylece adeta mizah dergilerimizdeki zorba tiplemelerini andıran bu karikatürize figürü seyirci tuttu. Öyle olunca ve tabii buna eklenebilecek seçeneksizlik, yani başka göz doldurur figür olmaması nedeniyle Acun da diskalifiyeyi gerektiren bir dolu söz ve davranışına karşın onu geçen sene şovda tuttu. Şampiyon da kıldı.
    Bu sene de kanaatimce TV 8 serüveninin ciddi ticari riskleri önüne açması sebebiyle bir “son çıkış” olarak gördüğü Survivor’da adeta “denize düşen yılana sarılır” misali bir motivasyonla Turabi’ye yine çağrı yapma durumunda kaldı. Şimdiye kadar da Turabi’nin tavırlarına yine herkese pes dedirten bir tolerans içinde olup çocuk kandırır gibi geçici diskalifiye cezalarıyla onu idare etti.
    Hatta geçen hafta men cezası nedeniyle oyunlara katılamayan Turabi buna sebep saydığı Hakan’a herkesin içinde ve Acun’un önünde “Çakal” dedi. Acun, “Çakal”a lâl kaldı. Turabi bu kadar rahat, Acun bu kadar aciz yani…
    Ama şimdi durum değişti. Hasan’ın çıkışı en çok Acun’un işine yarayacaktır. Oylama gecesi Hasan Twitter gündemine (TT) oturdu. “Acunn.com”a da ilgi yoğunluğundan girilemediğini söyleyenler vardı.
    Yani Hasan, Acun’a iyi kazandırdı! O yüzden Turabi için tehlike çanları çalabilir. Hâlâ şovun çatışmadan beslenen dinamizmi açısından ona ihtiyaç var tabii ama artık tek ve vazgeçilmez bir altın yumurtlayan tavuk değil o.
    Şimdi Acun’un eli rahatladı, Turabi’nin işi zorlaştı. Bir “Hop dedik” de Acun’dan gelirse tam gelir. (Tayfun ATAY)"

Cumhuriyet Gazetesi - Tayfun Atay: "Camoka?dan Karaoğlan?a Survivor-Hasan"

Forum Moderatörü
    mac72 Avatarı

Gerçek Adı
    Ercihan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    53
    Verilen Beğeniler
    59
    Blog Mesajları
    10

Huhh cumhuriyet gazetesinin de mi magazin sayfası varmış yahu? amca sağlam analiz yapmış

Üye
    Nellas Avatarı

Son Giriş
    26.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    5

Turabi kusura bakma bu millet zorbalardan çok çekti sen de tam onu yapıyorsun..katlanılamaz oldun...höt zöt lerden gına geldi artık..
    @mac72 Heee ya sorma şaşırdım

dede038
    Misafir Üye
    dede038 Avatarı

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    gerçekten çok güzel kelimelere dökmüş yazan ellerine kollarına sağlık. mükemmle bir yorum olmuşş

Sayfa 14 / 41 İlkİlk ... 410111213141516171824 ... SonSon