Sayfa 12 / 41 İlkİlk ... 2891011121314151622 ... SonSon
Toplam 609 mesajın 166-180 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Sirine Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    18:39
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    4

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Kırım Kongo Kenesi alemsin...

Üye
    aLaimisema Avatarı

Son Giriş
    29.11-2017
    Saat
    13:27
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Yaaa inanamıyorum @Capricorn Çığlık attım resmen okuduğum her cümlende çünküüüüüü, birebir benim düşüncelerimi yazmışsın. Hatta sanki yanındaymışım da klavye başında sen varmışsın ben sana söylemişim sen yazmışssın gibi. ) o derece )

Turabi çok gaza geliyor. Ama nihayet farkına vardı. Daha dikkatli olacaktır eminim.

Merve Aydın. Sen nasıl bir mahlukatsın ya.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Capricorn Mesajı Gör
    Hele Merve'nin Berna konuşurken ki gülümsemeleri ve sinsi "ben haklıymışım bak" bakışları tam rezelet.
    İşte ben de tam orda sinir oldum. Sonra Almeda ile arasındaki duygusal bağdan bahsedince Serenay'ın manidar gülümsemesi güzeldi

Ah Bozok, hem sen onca balık tut hem densiz Sahra'dan azar işit : )) Ben olsam Sahra o balığı löpür löpür yerken önünden tepsiyi alır, al buyur bakalım şimdi ne yiceksin derdim )) Taner, Taner olalı ilk defa doğru bişey dedi adama teşekkür eden olmadı ama bi ton laf saydılar ))

Hakan! OOoouuuff.. Görüntüsü bile sinirimi bozuyor çocuğun. Nasıl da üç kağıt yaptı ya. Hem bayrağa yapıştı ki, başta kendisinin önce geldiğini düşünüyordu, sonra Turabi yanlış hareket yapınca ordan vurmaya başladı. Evet efendim önce sen geldin ama tekme atmamalalıydın mışşşşş.. Yahu kardeşim bırakkk, bırak bayrağı ozaman!!! Bak yine sinirlendim. !!

Bozok'un Hakan'a hadi leyyyynnn patates demesi süperdi )) Ayyy ne güldüm, ne güldümmm.. Hakan yine ağlayan çocuk modunda Acun'a koştu ahahaha.. Acun abisi de onu teselli etti. Herzamanki gibi.

Acun resmen taraf tutuyor. Ünlülerden yana olduğu aşikar. Sahra ile Berna arasındaki tartışmada da Berna'yı kenara çekip konuşuyor, Sahra'ya milletin içinde uyarı. Turabi'ye azar, Hakan'ı savunma. Konseylerde de tartışma durumlarını hep gönüllülerle konuşuyor, onları ikaz ediyor sanki ünlüler süt dökmüş kedi.. mırrrrrr

Turabi evet ayağıyla itmemeliydi ama Hakan da bayrağa asılmamalıydı. İkisini de men et kardeşim. Niye sadece Turabi!! ?

Üye
    Capricorn Avatarı

Gerçek Adı
    Akın
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:13
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    14
    Blog Mesajları
    65

Turabi evet ayağıyla itmemeliydi ama Hakan da bayrağa asılmamalıydı. İkisini de men et kardeşim. Niye sadece Turabi!! ?
    @deLy İşte bu kadar basit, yaşanılan tüm bu olayların içinde Turabi'nin olduğu kadarından fazlası Hakan'da var. Hakan-Taner, Hakan-Bozok, Hakan-Turabi, Bir tartışma tek taraflı olmaz. Futbol maçlarında ki fairplay kanunlarından örnek alsın Acun, bir taraf kışkırttığı için diğer taraf ufakta olsa fiziki müdahalede bulunuyorsa kırmızı kart ile cezalandırırlır, fakat kışkırtan tarafa da kırmızı kart çıkartılır. Hadi kırmızı kart çıkartmadı hakem ama mutlaka bir sarı kart verir. Bütün olaylarda senin de dediğin gibi ünlülerden yana tavır sergiliyor Acun, ilginç

dede038
    Misafir Üye
    dede038 Avatarı

şu an yorumlarınızı okuyorum vede inanamıyorum. sanırım turabi taraftarısınız. ya ben hakanı savunmuyorum ama kim olursa olsun kurallar dioki fiziksel temas yasak adam ona rağmen bırak fiziksel teması resmen adamın omzunu çıkarıcak vede siz bunu savunuyosunuz.turabi ilk başlarda doğallığından dolayı sempatik geliyordu ama son zamanlardaki hareketleri inanılmaz agresif.hele dün bide hasana çattı hasan bu yarışmanın görmüş olduğu en efendi adamlardan biri o bile artık turabi sayesinde çizgisini değiştirmeye başladı.sen orda taner benim her türlü arkadaşım onu yazmam diyosan açlığıda diğer dokunalmazlığı kaybetmeye katlanacaksın.sonra sağa sola çatmıycaksın.acunda bu kadar sabretti ya turabiye helal olsun.bundan önceki survivorda sırf sahraya hafif temas oldu diye kızı diskalifiye ettiler.şimdi prodüksiyon sabır taşıı oldu maşallahh.....

Üye
    Plumeria Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    3

@Capricorn Oyun bittiğinde sen benden 2-3 saniye farkla önde gelirsen gayette yapışabilirim bayrağa
    Çünkü o hız o hırs almam lazım düşüncesi vs var
    Ha tuttuktan sonra bırakırım tabi ki ama bunu bırakmasam da sana bir zararı yok
    Madem önce aldığını düşünüyorsun olay yaratmana gerek yok
    Ayağınla omzuma basıp beni yitmen nedir yani?
    Ben bunu bir hayvana bile yapmam, yapamam..
    Arada çok bir zaman farkı yok ki Turabinin elinden çekip almaya çalışsın çok kısa bir süre var.
    O şekilde yitmeyi gerektirecek bir şey yok ortada.
    @dede038 Bernanın diskafiliye olma sebebi ufak bir temas olmuş oluyor bunun yanında ama Bernalar kavga ettiler
    Karşılıklı atışmadan sonra vurdu Sahraya
    Hakan ve Turabiyse oyun esnasında gerçekleşen bir durum.
    İkisi biraz farklı o yüzden diskalifiye edilmemiş olabilir.

dede038
    Misafir Üye
    dede038 Avatarı

haklısın ama bence turabi son zamanlardaki sergilediği tavırla orayı haketmiyor. bu benim son 2 haftadaki yorumum.bakarsın iki hafta sonra farklı olaylar olur bizde tutumumuzu davranışımızı ona göre değiştiririz.kendi adıma kazanmasını sitediğim tek kişi hasan. umarım vede işallah hasan alır bu yarışmayı.

Üye
    Capricorn Avatarı

Gerçek Adı
    Akın
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    14
    Blog Mesajları
    65

@dede038 Evet geçen sezon olduğu gibi bu sezon da Turabi'yi destekliyorum ama Turabi'yi sırf savunmak için savunmuyorum. Körü körüne bir savunma değil bu, farklı bir açıdan yaklaşıyorum ve biraz da empati kuruyorum. Turabi net bir adam, söylemlerinde, hareketlerinde hep aynı çizgide, değişmeden gidiyor, doğal. Bu onun avantajına olduğu kadar dezavantajına da oluyor. Çünkü karşısındaki insan onun neye, ne kadar tepki vereceğini kestirebiliyor. Bu yarışmada da onu kullanıyorlar Turabi'ye karşı. Zaten Turabi'nin Hakan'a fiziksel temasta bulunmasına "ohh iyi ki yapmış" demiyorum. Yapmamalıydı diyorum ama onu o raddeye getiren kışkırtan Hakan'ın da neyi, neden yaptığını ve bunda nasıl başarılı olduğunu da yemiyorum. Üstelik şu anda iki adadan da üstüne üstüne oynanıyor, bu da agresifliğini körüklüyor. Turabi'nin tek yaptığı anlaştığı insanlarla oturmak, onları savunmak. Anlaşamadığı insanlarında hakkında, gerek yüzlerine karşı, gerek kendi arkadaş grubu arasında söylemek istediklerini söylüyor. Kimseden bir şey sakladığı yok. Geçen sene de aynıydı, bu sene de aynı. Belki itici, belki sert ama aynı...

Hasan Turabi sayesinde çizgisinden çıkmadı bu arada, daha önce bir şey söylemiştim ben, "Turabi'nin içinde olandan, diğer yarışmacıların da için de var. Diğerleri sadece saklıyor" zaman içinde de açığa vuruyorlar bunu bir şekilde. Hasan'ın değişen tavırlarının başlıca nedeni ise Sahra ve onun doldurmalarıdır. Yoksa Turabi Hasan'a onu sevmediğini uzak bulduğunu, arkadaşını yazığı için de ayar olduğunu söylediği için, Hasan'ın tutupta insan ilişkileri hakkında bir kitap yazmış biri olarak tavır alacak , kişiliği değişecek, çizgisi kayacak biri değildi, en azından bugüne kadar öyle bir görüntü veriyordu. Demek ki çokta yansıtmıyormuş içindekini.

Üye
    Capricorn Avatarı

Gerçek Adı
    Akın
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    14
    Blog Mesajları
    65

Oyun bittiğinde sen benden 2-3 saniye farkla önde gelirsen gayette yapışabilirim bayrağa
    Çünkü o hız o hırs almam lazım düşüncesi vs var
    Ha tuttuktan sonra bırakırım tabi ki ama bunu bırakmasam da sana bir zararı yok
    Madem önce aldığını düşünüyorsun olay yaratmana gerek yok
    @Plumeria Orda kardeş kardeş tutmuyorlar çubuğu, yerde iki-üç saniye mücadele verdiler çubuğu kapabilmek için. Turabi kendi hakkı olduğunu düşündüğünden ve seninde dediğin hız ve hırs düşüncesi, duygusuyla bırakmaması normal, itmememesi gerekirdi ama madem öyle bunu da hırsa verebiliriz ?. Fakat Hakan da kendi diyor sen önce geldin diye, madem öyle düşünüyorsun ne diye uzatıyorsun yerde mücadeleyi ? Bir asıldın alamadın, bırak gitsin madem zaten Turabi'nin önce geldiğini kabul ediyorsan. Amaç kışkırtmak, kışkırtmak, kışkırtmak. Arı kovanına çomak sokan, arı soktu diye ağlamasın.

dede038
    Misafir Üye
    dede038 Avatarı

bence turabi benim ismimi yazanlar düşmanımdır demesi hele bunu sağındaki solundaki insanların dolduruşuyla söylemesii ve anlamadan dinlemeden ben hasanı yazacam yarışlarda ii olsun benim için hiç farketmiyo demesii yanlışş.neden yanlış ya bu hasan bir önceki survivorda en ufak bak tekrar ediom en ufak bi tartışmanın içine girmeyen bir insan.sen durup dururken adamın daha ne söylediğini bile bilmeden ben yazardım diosa bunda bi doğruluk yok daha çok cahillik var.neden hasanda diğerleri gibi onun yanına gidip yalakalık yapsa bunların belki hiçbiri olmayacak. hakan konusunda hemfikiriz bende hiç beğenmiyorum onun davranışlarını insanı kışkırtan bir uslubu var.ama acununda dediği gibi bu yarışma sadece aç kalma yarışması değil bedenen ruhen kendine sinirlerine jhakim olma yarışmasıı.turabiye biraz ayrıcalık olduğunu farkettim dünkü olayda bunu acunda farketteiki herkes bizde eşittir gibi bi söz kullandıı atmadı .... bakalım sonu nereye varacak.....

Üye
    Plumeria Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    3

Hahahaha @Capricorn Ne kadar kışkırtılırsa kışkırtılsın adam gibi davranması gerekir.

Hakan zaten ortalık karıştırmaya çalışıyor ona diyecek bir şeyim yok.
    Ama Turabinin yaptığı bariz öküzlük (kusura bakmayın)

Hakana ben de sinirleniyorum
    Mesela toplamış milleti Anılla sohbet etmeyelim tarzında konuşuyor o burada yokmuş gibi davranalım.
    Ama Doğukan direk "neden" dedi iyi oldu
    Yani ne alaka ki daha çok oy alıyormuş ortalık karıştırıyor işte ama karşı taraf seni kışkırtıyor diye insanlığından kişiliğinden vs ödün verecek değilsin.
    Yaptığı hareket ne için yapmış olursa olsun bana göre çok yanlış

Üye
    aLaimisema Avatarı

Son Giriş
    29.11-2017
    Saat
    13:27
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Ya Allah aşkına orada kim kimin ismini yazsa sitem ediliyor, düşman belleniyor, sonra o hırsla bir sonraki konseyde o da ismini yazanın ismini yazıyor.

Bıraklar kardeşim ben insan seviyorum modlarını. Hepsi ayak, hepsi riya. Herkes adı gibi biliyor ki, ismini yazana ister istemez antipati uyanıyor kişinin içinde.

Begüm'ün ismi yazılınca bence benden daha güçsüzlerde vardı, beni niye yazdılarki, görücekler, pişman olacaklar vs demesini biliyor,nası bir hırs yaptıysa artık o hırsla da o haftaki %80 oyunları kazandı. Yani kimse kimseye palavra uydurmasın. Turabi oradaki belkide tek gerçek insan. Turabi dışında yine Turabi kadar emin olduığum ikinci gerçek insan Nadya'dır. Onlar kadar emin olmasam da Serenay da içten bir kıza benziyor.

Yine söylüyorum. Evet, Turabi ayağı ile itmemeliydi, orada hatalı. Ama tek hatalı olan o değil! Bu da kesin.

Üye
    Capricorn Avatarı

Gerçek Adı
    Akın
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    14
    Blog Mesajları
    65

bence turabi benim ismimi yazanlar düşmanımdır demesi hele bunu sağındaki solundaki insanların dolduruşuyla söylemesii ve anlamadan dinlemeden ben hasanı yazacam yarışlarda ii olsun benim için hiç farketmiyo demesii yanlışş.neden yanlış ya bu hasan bir önceki survivorda en ufak bak tekrar ediom en ufak bi tartışmanın içine girmeyen bir insan.sen durup dururken adamın daha ne söylediğini bile bilmeden ben yazardım diosa bunda bi doğruluk yok daha çok cahillik var.
    @dede038 Bak burda seninle hemfikir olduğum yerler var. Bence de Turabi dolduruşa çabuk geliyor, özellikle Taner devamlı zehirliyor onu Hasan'a karşı. Bunu da daha önce söyledim zaten. Fakat Turabi'nin kişiliği bu, geçen sene de Sahra'yı koruyacağım diye milletle kötü olmuştu. Doğru olan tarafı ise Turabi adada ismimi yazan düşmanımdır demesi. Düşmanımdır demese rakibimdir dese daha yumuşak olurdu belki ama Turabi de öyle bir insan değil. Hissettiğini söylüyor. Burda empati yapmak gerekiyor, ben de olsam beni ya da sevdiğim birini yazana dönüpte güler yüz gösteremem heralde, yapmacık olur.

dede038
    Misafir Üye
    dede038 Avatarı

hakikaten dimi bide o vardı deniz kenarında toplanmış anıla prim yaptırmayalım diolar. kızlar kabul ettiler onu sonra doğuyu çağırınca doğu hayır mantıklı bir sebep söyle bana de bön bön -kaldı saf

aynen genelde aynı frekanstayız senle söylediği kelimelerde biraz daha yumuşak olabilridi. ama taneri ne kadar koruyabilirki koruduğu sürece gönüllüler ne oyun alır nede dokunulmazlık bence çünkü adamın daha doğru düzgün galibiyeti yok.

Üye
    Capricorn Avatarı

Gerçek Adı
    Akın
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    14
    Blog Mesajları
    65

Hakan zaten ortalık karıştırmaya çalışıyor ona diyecek bir şeyim yok.
    Ama Turabinin yaptığı bariz öküzlük (kusura bakmayın)
    @Plumeria Yok niye kusura bakayım, yapmamalıydı, hakim olmalıydı kendine. Benim savunduğum sadece şu; Turabi o olayda, yüzde 49 hatalıysa, yüzde 51 olan Hakan'dır. Hakan az çok Turabi'yi tanıdı ve sırf ona vursun diye veya bir küfür etsin diye uğraştı ve başardı. Yoksa Turabi geçenki kör ebe oyununda boşuna oynanamazlık etmedi, biliyordu başına gelecekleri, kışkırtacaklarını. Bir kere oynadı Hakan ile daha başlar başlamaz ah uhh sesleri geldi Hakan'dan. Turabi oyuna gelmemek için, geçen sene çok başarılı oynadığı oyundan bilerek oynamadı. Daha ne yapsın yani kavgadan kaçmak için ?

Bıraklar kardeşim ben insan seviyorum modlarını. Hepsi ayak, hepsi riya. Herkes adı gibi biliyor ki, ismini yazana ister istemez antipati uyanıyor kişinin içinde.
    @deLy Kesinlikle ben de buna katılıyorum. Hepsi trübünlere oynama,

Üye
    Plumeria Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Aa Turabi 1 hafta boyunca oyunlara katılmayacakmış ve tekrar bir hatası olursa elenecekmiş
    Ben bu kısmı kaçırmışım niye söylemiyorsunuz?
    Her şeyde altyazı yapsalar ölürler sanki
    Konseyde de yapmıyorlar zaten..

Sayfa 12 / 41 İlkİlk ... 2891011121314151622 ... SonSon