Sayfa 11 / 41 İlkİlk ... 78910111213141521 ... SonSon
Toplam 609 mesajın 151-165 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Sirine Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    18:39
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    4

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Nellas Mesajı Gör
    Oflaz'ın kalması gönüllülerin işine yarar ...O değilde Anıl nasıl birinci olur yahuuu?...Bu da sakat acıtasyonu yaptı...bizim halk cidden oy vermeyi beceremiyor :P

Valla sorma Anıl birinci oluyor İşe yaramaz Merve kalıyor...
    Doğukan en çok oyun alan pasif kalıyor...
    TaktiK bu inci ya acıtasyon,ya kavga yada KÜLHANBEYLİLİK !
    efendilik ölmüş

dede038
    Misafir Üye
    dede038 Avatarı

bence bu saydığın olumsuz davranışlar kısa vadede kazançlı gözükebilir ama uzun vadede pek bi işe yaramıycaktır. gör bak ünlülerde Doğukan gönüllülerdede Hasan bu işi götürür.yada ben öyle olmasını istiyorumm.

Üye
    Plumeria Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    3

Bana şey gibi geliyor.
    Hani sevilerek izlenilmesi gerekiyor.
    Sonuçta Almeda hiç bir şeye karışmıyor sadece oyunu oynayıp çekiliyor.
    Pek bir işlevi yok.

Ama Merve Oflaz çemkir çemkir mübarek
    Bu nedenle olay yaratılmalı ki daha çok izlenilme oranı olsun.
    Bu sebeple onu elediler gibi geldi bana.

dede038
    Misafir Üye
    dede038 Avatarı

senin yaptığın tespitte doğru ama Merve Oflazın fazla sağa sola çemkirdiği yok daha çok kendi gurubundakilerle kulis. ya az başarılı olsa anlıycam yarışlarda.yarışta bişey yaptığı yok ama milleti kendi gurubundakilerle eleştirmeye hep var.garibim Almeda ağzı var dili yoktu kızın

Üye
    Nellas Avatarı

Son Giriş
    26.09-2017
    Saat
    14:38
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    5

İyi oldu iyi Merve oflaz sayesinde gönüllüler daha çok oyun kazanır ...

dede038
    Misafir Üye
    dede038 Avatarı

aynen katılıyorumm

Üye
    Plumeria Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    3

Olmaz ki @Nellas
    Resmen saf gibi oynuyor ben bile daha güzel oynarım ondan

Ah şu Berna havuz yarışında bıraktı saftirik Sahraya oyun verdi o da sevincinden kudurdu
    Onların yerine ben sinir oluyorum hahahaa

Üye
    Nellas Avatarı

Son Giriş
    26.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    5

Benim desteklediğim adam gönüllülerde o yüzden şu an için gönüllüleri tutuyorum @Plumeria ...

Üye
    Capricorn Avatarı

Gerçek Adı
    Akın
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    19:06
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    14
    Blog Mesajları
    65

Survivor sen ne güzel bir yarışmasın !

Değişen psikolojileri karekterleri gördükçe Turabi'ye bir kez daha saygı duydum. Değişmeden kalabildiği için. Abi iki adada da üstüne oynayan mı ararsın, o'nun üstünden prim yapmaya çalışan mı dersin. Gırlaaa. Dün Begüm ve Sahra'nın adada ki ayrımcılığı ve dedikoduyu Turabi'nin yaptığına dair sohbetlerine bayağı güldüm. Neymiş efendim adamın bir derdi varsa neden onlarla gidip konuşmuyormuş Yahu adam içindekini olduğu gibi sizin yüzünüze söylediği için düşman bellediniz ya o'nu Bırakın adamın yakasını yahu. Adam elinden geldiğince uzak duruyor sizden, siz de bir kapayın çenenizi artık. Ha ama o Taner yok mu, o lanet soğan cücüğü, dedikoduyu yapan ve devamlı Turabi'yi doldurmaya çalışan o. Turabi'nin sonu gelirse onun yüzünden gelir

Berna üçkağıtçısına gelince, o konsey akşamı yaptığı konuşmada Serenay'a karşı söyledikleri, tam adilik ve yellozluk örneği. Serenay-Merve arasındaki olayla kendini kıyaslaması ve olayı ona benzetmesi kabul edilemez. Sen daha bir haftadır Serenay ile iyiydin. Onun da nedeni belliydi, Serenay'ın 1. olması. Hele Merve'nin Berna konuşurken ki gülümsemeleri ve sinsi "ben haklıymışım bak" bakışları tam rezelet. Bir de çıkmış röportajda diyor ki " ben Serenay adada yalnız kaldığı için onunla takıldım geçen sene". Ulan başta öyle bir amaçla takılmış olsan bile, sonraki aylarda aranızdaki bağ, Almedia ve Ahmet ile olan bağdan farksız bir şekildeydi. Demek ki öyle hissetmiyorduysan ve sadece adada yalnız kalmasın diye takılıyorduysan, oynamışsın sen zaten. Karaktersiz, kime polim yapıyorsun şimdi

Gönüllüler adasındaki balık mevzusuna gelince. Sahra'nın o tavırlarına yok artık dedim. Afferin Hasan sana da, devam et Sahra'ya uymaya ve öyle git anlamadan dinlemeden belkide ki adadaki en uysal ve hakkaniyetli kızlardan birinin tabağından çal balığı Yazık. Harbiden de Bozok'un balık tuttu diye bir dayak yemediği kaldı.

Üye
    Nellas Avatarı

Son Giriş
    26.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    5

Çok kötü geçen bir dokunulmazlık oyunundan sonra yine konsey gönüllüler için toplandı. Evet Sahra nın performansı sakatlığından sonra oldukça düştü ama ona rağmen oyun alabiliyordu. Taner aga kazayla 2 oyun aldı :/...Turabi nin Hasan a sallaması çok komik horoz gibi yaaa ...Acun çok fazla müsemma gösteriyor Turabi ye hadi bakalım...

Not.: O balık olayını iyi izlediyseniz bozok nadya yı aldı gel senin balık bizde dedi. nadya geldi begüm ün yemediği balığı yedi. ve hasan bilmiyordu nadyanın diğer tarafta balık yemediğini. Bu arada Hasan nasıl suçlu olur anlamadım.
    Turabi ve Hilmicem aralarında ödülü kırışacaklar herhalde ...Planları varmış. Anladım ki Hilmicem i sempatik yapan geçen yarışmadaki Murat imiş ...

Üye
    Sirine Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    4

Turabinin oyunlarda oynamaması kıvranması bu hırsla harika bir şey olmuş

Nasıl süt dökmüş kedi oldu Hadi kafa tutsa ya Acun'a
    YEMEZZZZZZZZZZZZZZZ
    Acun sert uyarmış
    ama çok taviz veriyor şu adama

Adam yalan söylüyor resmen
    -Tekma atmadım....

Külhanbeyli!

Üye
    Plumeria Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    3

Ben bugün yorum yapamıyorum
    Berna bana sempatik geliyor ama bu aralar değişik huylar sergilemeye başladı
    Bozok o kadar balık tuttu yine de yaranamadı bu gönüllüler hep nankör hahaha
    Sahra - Begüm arkadaş mı düşman mı belli değil..

Turabinin oyun sırasında Hakanı tekmelemesine hahaha ne yapıyorsun adam Spartacus'ta falan mısın dedim
    Ve yine de diskalifiye olmadı sadece oyundan diskalifiye oldu.
    Gerçi oyun sırası bir hırs olmuş oluyor kavga etmediler ama yaptığı çok aşırıydı

Hakan ve Pascal 14 balık tuttuuuu hay maşallah

Merve Aydın çok itici yahu habire birilerinin yaptığı şeylere fesatlıkla bakıyor.
    "Kişi kendinden bilir işi" unutmamak lazım..

Merve Oflaz'a sinir oluyorum ama
    Fındıkları yaparken Anıl ben yemeyeceğim dediğinde Merve Oflaz gayet şaka biçiminde biz yarışacağız ya payını bize veriyor dedi
    Bu bana gayet normal şaka gibi geldi yani altında bir şey aramadım.
    Ama Anıl nasıl sinir yaptı bunlar tam düşman olmuş birbirlerine.
    O kelimede ne var ki sinirleniyorsun?

Bir de sahile pes etmek yok yazmış hahahaha
    Şu an hiç bir şey yapmıyorsun artı ayağın iyileşmezse neye nasıl pes etmeyeceksin
    Artı aşırı hamladın spor yok oyun yok otur sen pes etme

Bir yarışmada 3-5 kişi hariç herkes mi çirkef olur

İyi ki yorum yapamıyorum ha

Hahahaha yani söyleyecek bir şey bulamıyorum gibi demiştim

Üye
    Capricorn Avatarı

Gerçek Adı
    Akın
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    14
    Blog Mesajları
    65

Benim balık olayından anladığım şu: Bozok 9 tane balık tutuyor. Bunların 4'ünü 5 kişi yemek üzere kendilerine ayırıyor. (kendilerine nispeten azıcık daha büyüklerini alıyorlar 4 balığı 5 kişiye bölecekleri için) ki göz var nizam var çok büyük bir fark yoktu balıklar arasında. Diğer tarafa nispeten daha küçük olduğu için 5 balığı 4 kişiye bırakıyor. ( adaletli bir dağıtım bana göre) Fakat Sahra onların balıklarında gözü kalıyor,( FESATLIĞINDAN) Bunu da olay haline getirip dillendiriyor. ( Üstelik bence bir erkek olarak proteine daha fazla ihtiyacı olduğundan Hasan'ın yemesi gereken, kendilerine verilen balıklardan en büyüğünü seçip kimseyi beklemeden yerken bunu yapıyor) Hatta Begüm de bu yüzden yemedi balığı bence. Begüm de balığını yemeyince ne oldu 3 kişiye 5 balık kalmış oldu. Nadya da madem kimse yemiyor ben öbür tarafta yerim diye diğer tarafta Begüm'den de sorup izin alarak balığı yiyor. Yani bir tarafta 4 kişi 4 balığı yerken, diğer tarafta 4 kişi 5 balığı yiyor, ( bence hâlâ adeletli bir paylaşım). Hasan'ın suçu şu, birincisi Sahra'nın sözlerine kanıp kendi kafasında eğriyi doğruyu hesap etmeden, olayı iyice anlamadan sanki Nadya art niyetli ve aç gözlü bir insan gibi oraya çöküp yemiş gibi Nadya'nın tabağına tecavüz ediyor. İkincisi Hasan aynı hareketi Begüm'e de Sahra'ya da yapmazdı. Bize haftalardır nazik kibar beyfendi görüntüsü veriyor. Normalde Hasan "amann yesin ne olacak bir tane fazladan, aç demek ki" der geçerdi centilmenliğinden. Hayır benim kızdığım nokta bunu Nadya'ya yapması asıl. Yahu Nadya o iki adada ki en objektif ve hakkaniyetli davranan kız. Hasan bunu bilmiyor mu ? Biliyor. Sırf Turabi'lerle daha çok oturup kalktığı için yaptı bunu Nadya'ya. İki iki daha dört.

Hakan efendiyi tebrik ediyorum. Turabi'yi ancak onu kışkırtarak oyun dışı bırakabilirdi, o da bunu yaptı dün. Ve ben Acun'un Turabi'ye değil Hakan'a çok müsamaha gösterdiğini düşünüyorum. Kendi ağzıyla söylüyor "tamam Turabi sen önce geldin" diye, e o zaman ne diye bambuya yapışmış kuala gibi yapıştın çubuğa be adam ? Sırf kışkırtmak için. Turabi de silkeledi attı seni. Turabi de hakim olmalı kendine artık, bu kışkırtmalara gelmemeli. Hakan aynı kışkırtmayı geçen hafta farklı bir şekilde Hasan ile yarışırken de yaptı. Denge tahtasının üzerinden ellerinde bir çubukla geçiyorlardı ya hani, o oyunda. Hasan'a biraz fark atmıştı, elindeki çubuğu yerine koyup oyunu bitirecek, kendi arkadaşlarına doğru "koyim mi ?" diye soruyor, arkadaşları "koy" deyince "koydum" diyor vurguluya vurguluya. Bozok anladı Hakan'ın ne demeye getirdiğini de ondan dolayı "hadi ordan lan patates" diye çıkıştı. Acun'un koruması altında Hakan, bu kesin. Hakan ile kim sürtüşürse sürtüşsün, karşı tarafa azar atıyor nedense ?

Adam yalan söylüyor resmen
    -Tekma atmadım....
    Neresi yalan bunun anlamadım, @Sirine . Tekme yok orda, ayağıyla itti sadece. Hakan öyle yansıtmaya çalıştı, sonra o da zaten vazgeçti itemezsin beni öyle ayağınla demeye başladı. Doğru izle izleyeceğin şeyi süt danası

Bir de sahile pes etmek yok yazmış hahahaha
    Şu an hiç bir şey yapmıyorsun artı ayağın iyileşmezse neye nasıl pes etmeyeceksin
    Artı aşırı hamladın spor yok oyun yok otur sen pes etme
    @Plumeria Anıl kendine çok güveniyordu bu yarışmada ama bu sakatlık onu mahvetti psikolojik açıdan. O yüzden kendini gaza getirmeye çalışıyor , oy kaybetmemeye çalışıyor bu tür söylemlerle.
    Konu Capricorn tarafından değiştirilmiştir (06.04-2015 Saat 13:08 ).

Üye
    Sirine Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    4

@Capricorn Akın peki bişi sorcam sen Hakan'ın yerinde olsan ki Akın olarak...
    Karşında da Turabi yerine kimi istersen onu koy...
    Sana bu şekilde hamle yaparsa bi adam
    Tepkin ne olur?

Üye
    Capricorn Avatarı

Gerçek Adı
    Akın
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    14
    Blog Mesajları
    65

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Sirine Eğer ben "Turabi daha önce geldi" diye düşünüyorsam zaten yapışmam o çubuğa öyle kırım kongo kenesi gibi. O yüzden bir olay çıkmazdı. Turabi o sığırı durup dururken itmiyor, sebepsiz yere . Hakan'ın dediği de belli, yaptığı da belli. Amaç kışkırtmak, amaç olay çıkarmak. Başardı da.

Sayfa 11 / 41 İlkİlk ... 78910111213141521 ... SonSon