Sayfa 10 / 41 İlkİlk ... 6789101112131420 ... SonSon
Toplam 609 mesajın 136-150 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Capricorn Avatarı

Gerçek Adı
    Akın
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    14
    Blog Mesajları
    65

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @Nellas Ben sizin sabit kalacağınız bir şeyler biliyorum. Alıp koyalım sizi bir mağazanın vitrininin önüne, sabit ve hipnotize olarak saatlerce durun. Hele aranızda yaptığınnız alışveriş temalı sohbetlere hiç değinmiyorum bile. O günler sürüyor

Üye
    Nellas Avatarı

Son Giriş
    26.09-2017
    Saat
    14:38
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    5

@Capricorn genelleme benceee ...eğer ki alacağım şey belli değilse işim olmaz mağazada falan

Üye
    Plumeria Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    3

Dün neler oldu yahuu
    Bernaa bir sakin ol haklıyken haksız çıkarıyorsun kendini

Şu Sahra ve Begüme zaten gıcığım daha da gıcık oldum.
    DOğukan süpersin! Oh oldu Turabiye hahahah nasıl çıldırdı ne alaka ki
    Bunlar hep eften püften şeylere kuduruyorlar
    Dertleri yok tabi

Üye
    Nellas Avatarı

Son Giriş
    26.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    5

Turabi başkalarına hem de misliyle bişi yok on yapılınca asabi adam hadi ordaaan diyorum...Hilmicem ve Bozok da Turabi olma yolundalar..kaba saba hal ve konuşmalarla ...ee bizim ülkede o pirim yapıyor demek ki ??!!...
    Berna baya bir biplendi coştu da coştu...Hakan ve Serenay fenalık geçirdi ayıldı bayıldı...çok sıcak yahu zaten nasıl tansiyonları düşmeden yarışıyorlar hayret...
    Merve oflaz ve Almeda ve serenay da kimi söyleyecek bilmiyorum ama Oflaz gider gibi artık...Çok komik bir kişi de Anl ı yazmadı ...O adada kaldıkları süre boyunca para alıyorlarmış yani tamamen duygusal

Üye
    Capricorn Avatarı

Gerçek Adı
    Akın
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    14
    Blog Mesajları
    65

Bence siz Turabi'ye o adadakilerden daha fazla bilenmişsiniz Turabi'nin tepkisi, ne olursa olsun yapmaması gereken bir hareketti, ancak Doğukan o olayda daha hatalıydı. Çünkü Turabi bu tür sevinçleri rakiplerine yönelik yaptığı için daha önce 2 kez uyarılmıştı, bu uyarı Turabi'ye olduğu kadar bütün yarışmacılaraydı. Kaldı ki Turabi o topun sevinç gösterisi sonucu onun önüne geldiğini görmedi. Doğukan'ın artistlik olsun diye topu ona attığını sandı. Tam 3 kez o sahneyi izledim sallıyor mu acaba diye. Hakkaten de yere doğru bakıyormuş (heralde utancından ) sadece topun ayaklarının dibinden geçtiğini görüyor. Doğukan hem efendiliğinden hem de kendisinin de hatası olduğundan özür diledi zaten.

Berna iyice çirkefleşiyor, tamam Sahra da bir o kadar çirkef ama o olayda yüzde bin hatalı Berna. Sahra Begüm'ün oyun kaybettikten sonra moralini bozmasın diye kendi arkadaşına "neredeyse alıyordun" demesi Berna ile yakından uzaktan alakası yok. O küfürlü sözü ederek kendi kendini ateşe attı, gerisi de çorap söküğü gibi geldi.

Doğukan'ın performansı giderek artıyor. Oyunlara rekabet geldi onun sayesinde. Gönlüm Serenay'dan yanaydı, o adadan finali görmesini istediğim kişi hususunda ancak son zamanlarda Doğukan daha çok hakediyor gibi. Bundan sonra Doğukan ve Turabi yarışlarını daha bir ilgi ile izleyeceğim. Zevkli olmaya başladı.
    @Nellas
    Hilmicem ve Bozok da Turabi olma yolundalar
    Katılmıyorum, Hilmicem belki ama Bozok zaten sert ve sivri dilli bir adamdı. Ayrıca Turabi'nin sevinçlerinin ve oylama akşamları pusula şovlarının izinden giden başkaları da var Turabi'yi bu yüzden çok samimi buluyorum ya zaten, adam en başında ne ise, hâlâ o. Diğer herkesin içinde var Turabi'nin içinde olandan. Diğerleri sadece saklıyor,

Hasan'a da iki çift lafım var, o Sahra ve Begüm'e fazla takılmaya başladı, hatta dedikodu yapmaya ve hatta ve hatta Özlem'in ağzından laf almaya çalıştığı bir kaç yer yakaladım, bozmaya başladı kendini. Takıldığı insanlar onun sonu olacak survivorda. Bir de şu balta olayı 2. kez yaşanıyor, bilerek mi yapıyorsun bir anlasam. Adam baltayla aşk yaşıyor resmen , iki dakka ayrı duramıyor. Milletten kıskanıyor baltayı

Üye
    Nellas Avatarı

Son Giriş
    26.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    5

Turabi hiiiç dedikodu yapmıyor Turabi hiiiiç adam fişfiklemiyor hiiiiç bişi yapmıyor Turabi o bir melek :P....asla samimi biri değil ben hislerimde yanılmam ...
    Hasan ın balta ile aşkı ahahah De mi Taner e aşık olaydı daha iyiydi :P..Adama bize sal yap demişler sal yapıyor harıl harıl sonrada bize bişi mi yapıyorsun diyor bozok efendi ...

Üye
    aLaimisema Avatarı

Son Giriş
    29.11-2017
    Saat
    13:27
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

@Capricorn tüm söylediklerinin altına imzamı atarım. Tamamen seninle aynı düşüncelerdeyim lakin Doğukan konusu hariç. : )

Adam efendi falan değil sinsinin ta kendisi. Çok kurnaz. Ama halk bunu da görüyor. Göz boyamaya çalışmasın.

Turabi'ye özenenlerden biri de Merve Aydın Eleme geceleri yorumlar yaparak isim yazmaya başladı : )) Ama hiç yakışmıyor.

Berna konusu ise beni son derece sinirlendiriyor. Sahra'da çirkeftir, iticidir, sevimsizdir belki ama ben Berna kadar itici bir tip görmedim yahu. Kardeşim o ne çirkeflikti öyle. Sahra'ya aferim ona kanıp, kendini kaybetmedi. Geçen senenin intikamını almaya çalıştığını kavradı ve gardını aldı. Berna'nın Hakan'a söledikleri, Pascal'a çıkışması. Sahra'ya saldırışı ne menem bir insan olduğunu açıkça ortaya serdi. Her yarışmada bilmiş, bilmiş ekibi yönetmeye çalışması falan. İticisin Berna, umarım elenirsin!..

Hakan elemede Merve Oflaz'a uyup onun adını yazmadı ama o çirkef bir kalemde Hakan'ın adını yazdı. Hakan pişman olsa da neye yarar.

Hepsini toplasan bir Turabi etmezler ahahaa..
    ( Nadya ve Serenay hariç )

Üye
    Plumeria Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    3

@Capricorn
    "neredeyse alıyordun" demedi sanırım.
    Ben altyazıyı "almıştın Begümü" diye okudum yani o senden daha pasif iyi oynamıyordu alırdın gibi algıladı Berna da sanırım.
    Ha tabi almıştı gibi de cevap verdi kız ama çok da abarttılar

Üye
    aLaimisema Avatarı

Son Giriş
    29.11-2017
    Saat
    13:27
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Begüm oyunu bıraktı. Pes edip savaşmayınca arkadaşları da pes etmeseydin , bırakmasaydın alırdın dedi. Sadece bu

Kimse Berna'ya gönderme yapmadı. İçi fesat olduğu için Berna öyle aldı ve zaten bahane arıyordu bence. Yanlış noktada saldırdı.

Üye
    Nellas Avatarı

Son Giriş
    26.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    5

Dün akşam gönüllüler eze eze aldılar oyunu hatta kendileri bile şok oldu ...Kızların atakları sayesinde oyunu aldılar...Taner aga arz-ı endam etti şöyle bi hahahaa...Börekleri ve colayı miğdeye indirdiler oohh ...
    Merve oflaz tam bir artist işi gücü laf aramak rol kesmek...Doğukan tek başına daha ne yapsın yahu :/
    Birleşme partisi gerçek birleşme mi olacak yoksa yine birleşilmeyecek mi acaba?? Ben adaların birleşilmesinden yanayım

Üye
    Plumeria Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    3

Bence de Nellas hele Begüm çok fazla havalara girdi haahhaaha
    Ayrıca o kadar Begüm'ü yazın sonra da habire en iyi kız diye Begümü oyuna çıkarın hahaha Komediler
    Birleşme ne zaman olacak ki?

Merve Oflazın gitmesini istiyorum harbiden oynamıyor
    Ayrıca Anıl da var şimdi.
    Merve az da olsa işe yarıyor ama Anılın bacağı hemen düzelmeyecek
    Kim gidecek acaba

Ve Berna konusunda haklısın DeLy küçücük meseleyi abartıp durdular
    Hırslanın oyununuza bakın ne dalaşıp duruyorsunuz

dede038
    Misafir Üye
    dede038 Avatarı

ben begümü beğeniyorum en azından kimseye bir yalakalığı yok diğer kızlar gibi elenme korkusu yok.ayrıca kır atın yanında duran ya huyundan ya suyundan.... turabi,
    hilmi ve tanerden sonra bozokuda kendine benzetmeye başladı.bence gönüllülerin en düzgün ve efendi yarışmacısı hasan.işallah o kazanır .merve konusundada haklısınız hiç bir şey yaptığı yok devamlı kulis ve konuşmaca işallah merve oflaz gider bu hafta.

Üye
    Plumeria Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    3

Bir oyunu beceremeyen Merve Oflaz dururken Almeda gitti yahu
    Almeda, Merve Oflaz'a göre yine iyi oynuyordu Oflaz hiç bir oyunda iyi değil!...

Üye
    Nellas Avatarı

Son Giriş
    26.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    5

Oflaz'ın kalması gönüllülerin işine yarar ...O değilde Anıl nasıl birinci olur yahuuu?...Bu da sakat acıtasyonu yaptı...bizim halk cidden oy vermeyi beceremiyor :P

dede038
    Misafir Üye
    dede038 Avatarı

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bnece herşey yarışmadan yada yarışçılıktan ibaret değil orda karakterler daha bi öne çıkmaya başladı.Anılda efendi çocuk sonuçta Almeydanın elenmesine gelincede oy sıralamasına baktım 9. Almeida 8. Merve bu hafta gitmezse bir sonraki elemeye Mervenin gitmesi kesinn

Sayfa 10 / 41 İlkİlk ... 6789101112131420 ... SonSon