Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Plumeria Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    4R7Z3A - Under The Dome / Yabancı Dizi

Chester's Mill şehrinde güzel sonbahar günlerinden biri.
    Ama hiç beklenmedik ve ani bir şey oluyor.
    Kasaba kubbe biçiminde görünmez bir kuvvet alanıyla çevreleniyor.
    Bir bahçıvan ona dokunduğunda eli yarılıyor, arabalar ona çarptığında parçalanıyor.
    Gökten düşen uçak ona değdiğinde parçalara ayrılıyor ama kasabaya hiçbir parçası düşmüyor.
    Kimse bu engelin ne olduğunu, nereden geldiğini çözebilmiş değil.
    Kasaba halkı kubbenin içinde tutsak kalmış durumda.
    Irak'ta görev yapmış bir asker olan Dale Barbara kasabadaki birkaç kişiyle kendini bir grup içinde buluyor:
    şehir gazetesini sahibi Julia Shumway, bir doktorun asistanı, seçilmiş bir kadın ve üç cesur çocuk. Onların karşılarında Jim Rennie adlı kirli bir politikacı ve onun oğlu var. Kimsenin bilmediği şey ise oğlunun karanlık bir sırrı ofisinde sakladığı.
    Under the Dome ünlü korku yazarı Stephen King'in aynı isimli romanından uyarlanan yüksek bütçeli bir yapım. Yapımcılığını Lost dizisinden tanıdığımız Brian K. Vaughan yapıyor.

Bilim kurgu baya bir fazla ama diziyi beğendim 1 Sezon bitti darısı diğerlerine

İyi seyirler..

Üye
    tetraplejikc5 Avatarı

Gerçek Adı
    Aydoğan MANGA
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    10:31
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    yakın zamanda boşa çıkacam bikaç alternatif dizim var ama yine de farklı bişeler arıyorum.lost deyince direk gizem ağırlıklı bişe diye düşünüyorum.ayrıca dizinin yarıda final yapıldığnı okudum.izlediyseniz sizi tatmin etti finaali hala tavsiye ediyo musunuz gül hanım @Plumeria