Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    atmaca58 Avatarı

Gerçek Adı
    Harun
    Son Giriş
    16.12-2015
    Saat
    22:51
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkadaslar vergi indirim derecem %60 la ikinci derece ve ben şuan %80 ağır engelliyim tekrar basvuracağım ama calışmıyorum ve isteğe bağlı sigorta yatırıyorum ve bakım parası alıyorum yani çalışma olasılıgı sıfır tekrar basvurabilmek için iş mevzuu nasıl olacak

Üye
    ertugrul01 Avatarı

Gerçek Adı
    Ertuğrul
    Son Giriş
    23.02-2014
    Saat
    11:46
    Yaşadığı Yer
    Anadolu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

1 Ekim 2008 sonrası istege baglı prim yatırılması 3,5 yılı geçerse emeklilikte BAGKUR kapsamında gerçekleşir , bunu unutmayın..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    22:59
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ertuğrul arkadaşımızın altını çizdiği konu aman gözden kaçmasın. İsteğe bağlı prim yatırmak sizi bağkurlu yapar. Bağkur'Un emeklilk şartları farklıdır (ve bağkurda sakatlık indiriminizin olmasının hiç bir önemi yotur. Emeklilik zamanı geldiğinde yeni rapor almak zorunda kalırsınız)

Vergi indiirmi için çalışıyor olmak şart. Emeklilik zamanı geldiğinde çalışan statüsünde bir 10 gün prim yatırmak, o arada defterdarlığa başvurmak bir yoldur...

bagkur - İsteğe bağlı sigorta yatırıyorum. 2. derece vergi indirimini 1. dereceye yükseltmek?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...