Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 22 mesajın 16-22 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    migvars Avatarı

Gerçek Adı
    erdal
    Son Giriş
    23.12-2015
    Saat
    00:48
    Yaşadığı Yer
    Tokat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    sorum şu: çalıştığın yer ankara...ankara seni konyaya sevk etti..tekrar ankara vergi dairesine gittin o da tekrar konyaya gönderdiyse soru yokk...

ya biz ankara derken türkiyenin her yerinden vergi daireleri ankara maliyeye gönderirler raporları onaylaması için ...sen ankaradamı çalışıyosun

Üye
    ibrahimsami Avatarı

Son Giriş
    17.12-2017
    Saat
    13:56
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

s.a arkadaşlar Ankara vergi dairesinden eksikleri tamamlamam için yazı gelmişti. yazı benim elime ulaştıktan sonra acaba kaç gün içerisinde sevkimi alıp hastaneye gitmem gerekiyor bunun bi süresi var mı ?

Üye
    effe Avatarı

Gerçek Adı
    kuzey
    Son Giriş
    12.10-2017
    Saat
    17:58
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bendede oldu fızık tedavı doktoru tekrar muayene ettı ve bır cıhaza soktular ayagımı tamam dedıler gıdebılırısın bu kadar sıkıntı yok yanı

Üye
    vural esin Avatarı

Gerçek Adı
    vural
    Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    14:21
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ibrahimsami;
    ibrahim kardeş sevki aldıktan sonra 3 gün içinde müracaat etmen lazım demişlerdi bana ama sevk almak için de bir süre varmı bilmiyorum.

Üye
    ibrahimsami Avatarı

Son Giriş
    17.12-2017
    Saat
    13:56
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar. sizi bir konuda bilgilendirmek istiyorum. maliyenin raporumuzda sakatlıkla ilgili bulguların ayrıntılı olarak belirlenmediğinden herhangi bir karara varılamamıştır. ve yazının altında istenilen bilgileri tamamlamak için vergi dairesine başvurmanızı rica edeirim diye bir yazı mutlaka gelenler vardır benimde elime böyle bir yazı geçti. ben konya eğitim araştırma hastanesinden almıştım raporumu fakat ankara vergi dairesi seni konyaya sevk edemeyiz dedi ve beni ankara numune eğitim araştırma hastanesine sevk ettiler. hastaneye gittiğimde bana istenilen bilgileri veremeyeceklerini tekrar heyete girmem gerektiğini söyledilr ama benim raporum vardı sadece iki tane bilgi için heyete girmek saçmalık değişlmiydi? bu benim aklıma zaten yatmadı ve yeniden ankara vergi dairesine gittim. durumu anlattım beni konya eğitim araştırma hastanesine sevk edin dedim çünkü orda böyle bir sıkıntı yok. hemen istenilen eksiklikleri tamalayıp işimi görüyorlar. ama adamlar ısrarla konya olmaz dedi. bende maliyeye bakanlığına gittim maliye bakanlığı genel idare başkanı temsilcisiyle görüştüm ve bana denilen şey şudur özellikle siz arkadaşlarımda aynı yanlışa düşmeyin siye söylüyorum eksik tamamlamak için herhangibir yazıya çiziye gerek yok sadece ssk veya sağlık güvencen olması yeterli olmasa bile git bir özel hastanede yaptırıp bana elden getir dedi. yani eksik tamamlamak için sevke veya başka bir yazıya gerek yok bilginiz olsun arkadaşlar. belkide bir çoğunuz bunları biliyorsunuzdur ama ben genede yinelemek istedim. hepinize sağlıklı günler dilerim.

2012 yılının aralık ayında eksiklerini tamamlayıp gönderdiğim raporumdan hala bir sonuç alamıyorum ne yapmalıyım.

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:33
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    3

Ayni hastaneye gideceksin, ilgili bolumde tetkiklerini yaptirip raporun heyetten gectikten sonra hastane evraklari ankaraya yollayacak.sana gelen belgede dosya numarasindan onceki rapora ekleme yapacaklar.

Ankaradan sordur buukadar uzun surmez.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:04
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    968
    Verilen Beğeniler
    1.256

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Aralık 2012'den bu yana sonuçlammaması normal değil. Bir terslik var. Telefonla ulaşmaya çalıştınız mı? Kurum bu gecikme için ne diyor?

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12