Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mehva Avatarı

Gerçek Adı
    MEHMET
    Son Giriş
    12.01-2014
    Saat
    23:08
    Yaşadığı Yer
    AYDIN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Öncelikle selamlar;
    Arkadaşlar vergi indirimi için başvurdum. Evrağım Ankara'da sistemde gözükmüyor. Bağlı bulunduğum ilin vergi dairesini aradım. 17 Ağustos 2012 tarihi itibariyle gönderdiklerini söylediler. Hatta sayısını da alıp tekrar Ankara'yı aradım. Ankara'da telefona çıkan bayan bana vergi dairesinin verdiği tarih ve sayıyla bakamadığını bulunduğun ilin SGK'nu ara 7 RAKAMLI VARİDE NUMARASINI İSTE dedi. evrak bize direk maliyeden gelmez maliye evrağı SGK'ya gönderir onlar da bize gönderir cevabını verdi. Ben SGK'yı aradım onlar bizimle ilgisi yok. Sen Vergi Dairesine başvurmuşsun onlar evrağı direk Ankara'ya göndermişlerdir cevabını verdiler. Şimdi benim nereye başvurmam gerekiyor?

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Ankara sağlık kuruluna ulaşmamıştır büyük ihtimal ile bekleyin bir kaç gün sonra tekrar arayın ... Hatta bağlı bulunduğunuz maliyeye arattırın birde..

Üye
    mehva Avatarı

Gerçek Adı
    MEHMET
    Son Giriş
    12.01-2014
    Saat
    23:08
    Yaşadığı Yer
    AYDIN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ilker bey öncelikle teşekkür ederim. Bağlı bulunduğum maliyeyi aradım beni terslediler. Bekliceksin dediler. Dediğiniz gibi yapıp biraz bekleyip tekrar Ankara'yı arayacağım.