Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    byrm_yucel Avatarı

Gerçek Adı
    BAYRAM YÜCEL
    Son Giriş
    30.08-2017
    Saat
    18:31
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ben vergi indirimi için 2 defa başvuru yaptım fakat ikisindede ret cevabı geldi aksi olan durum ise bende kalça çıkığı war ilk aldıgım rapor 2008 yılında oranı % 45 ( sürekli ) onu maaş almak için almıştım ve maaşım bağlanmıştı 1 yıl sonra ssk başladı ve vergi inidirimi için başvuru yaptm fakat hastaneden % 20 oranında verdiler onu da ankaraya gönderdik ve % 36 olarak kabul edilmiş rapor red cevabı geldi. Itiraz dilekçesini bimer üzerinden yazdım ve yeniden hastaneye sevkim oldu bu defa yine % 19 rapor verdiler yine % 36 olarak geldi. Ssklı olarak yine işe başladım ve bugün gelir müdürlüğüne gittim ordan dedilerki gelir idaresine dilekçe yazcan ve hastaneye sevk ederler diyor şuan da dilekçemi yazsam sonuç değişir mi ??

Üye
    yep Avatarı

Son Giriş
    21.11-2017
    Saat
    16:38
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaş sadece kalca cıkıgıyla bu kadar alabilirsin vucudunda başka rahatsız varsa onları ilave etttirmen senin menfaatindir benim tanıdıgım öyle vergi indirimi aldık piskatri gitmeni öneririm saygılar

Üye
    byrm_yucel Avatarı

Gerçek Adı
    BAYRAM YÜCEL
    Son Giriş
    30.08-2017
    Saat
    18:31
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Vergi indirimine daha önce başvuru yapmıştım ve reddedildi şimdi yeni bi başvuru yapcam bu konu da gelir müdürlüğüne gittim ve gelir idaresine dilekçe yazman gerekli onlar yazı göndercekler dedi şimdi nası bi dilekçe yazcam ve tam olarak hangi adrese göndermem gerekli bilgisi olan ?????? Ben dilekçe konusunda sıkıntılı değilimde adres konusunda tam nereye göndercem bilemedim ???

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:25
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sakatlık indirimi başvurusu için gerekli işlemler: http://www.engelliler.biz/forum/saka...-evraklar.html
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...