Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 17 mesajın 16-17 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    beyaz3434 Avatarı

Son Giriş
    27.02-2014
    Saat
    17:43
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba,

Arkadaşlar sonun da alabildim. Emekli olduktan sonra özel bir sektörde işe başladım vergi indirimden emekli olduğum için beni iş yerim yararlanamayacağımı bildirdi.. Son engelli vergi düzenlemesinde emeklilerin çalıştıkları vakit vergi indiriminden faydalanabilir ibaresini bulup çalıştığım iş yerine gönderdim. İş yeri vergi indirim belgemi güncelleme mi istedi. Büyük mükellefler vergi dairesine gidip eski vergi indirim belgemi ibraz ettim. 1 ay sonra evrakım iş yerime gönderildi ve vergi indiriminden emekli olduğum halde çalıştım için yeniden faydalanmaya başladım.

Bilgilendirmek istedim.

Üye
    sesene Avatarı

Gerçek Adı
    Selim ERDEM
    Son Giriş
    28.11-2016
    Saat
    09:47
    Yaşadığı Yer
    Sakarya
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Vergi indirimi ile emekli olan , ve calisma hayatina devam edip SGDP odeyen hizmet erbabi , hak ettigi vergi indirimi oraninda matrahindan dusulmeye devam edilir.

Kanun , alamiyacagini saymamis. Dolayisi ile kim alamaz diyorsa o ispat etmekle mukelleftir.

Ben 301 kisilik sirketin muhasebesinde calisiyorum , ve ayni durumda kendim varim. Vergi indirimi ile emekli oldum ve calismaya devam ediyorum.

Her ay matrahimdan 190 tl dusuyorum.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12