Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    venom Avatarı

Son Giriş
    06.04-2017
    Saat
    12:09
    Yaşadığı Yer
    hayal dünyası
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar benim raporum 2009... fakat vergi indiriminden yararlanamıyorum.. bazı arkadaşlarla konuştum ve bilgi tuplamaya başladım kafam allak bulak oldu.. kimi 2006 dan sonra alınan raporlarla başvurup alabilirsin kimide hayır ne olursa olsun deftardarlık gene hastahaneye sewk eder diyor, işin aslı nedir.. benim oranım %50 fakat bir endişem var oda şu.. çok kişiyle konuştuğumda normal raporları %60 olanlar dahi vergi indirimi için başvurduklarında ya hastahaneden yada ankaradan kesik yiyip %60 olan rapor bir anda %37 düşebiliyormuş.. iş vergi indirimine gelince adamlar karşılarına sanırım ölü istiyorlar.. ondan dolayı zaten %50 raporum ve kontrule gittiğim doktorlada konuştum yeni rapor alırsan % 38- belki zor bela 40 alırsın diyor birde işin ankara kısmı var onlarda en az bir 10'na ayar çekiyorlar... bende 2009lu raporumla başvurmak istiyorum. hani %10 kesik yersem bile %40 kalır hesabı.. bildiğim kadarıylada 2006 dan sonraki raporları kabul etmek zorundadır deftardarlık.. yoksa yanlışmı biliyorum, konu hakında sağlıklı bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim..............

Üye
    ertugrul01 Avatarı

Gerçek Adı
    Ertuğrul
    Son Giriş
    23.02-2014
    Saat
    11:46
    Yaşadığı Yer
    Anadolu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

muhtemeldir eski tarihli saglık raporunuzu vergi dairesi kabul etmiyecektir vergi dairesi kabul etse bile Ankara Maliye Saglık Kurulu yeni bir saglık raporu istiyecektir.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Elinizdeki raporda yer alan bulgular sakatlık oranı cetveli'ne göre % 40'ın altında bir oranı gerektiriyorsa, isterseniz % 90 oranlı raporla başvurun, emin olun Ankara'dan rapor geri döner, yeniden hastaneye sevk edilir... Dilerseniz 2009 tarihli raporla şansınızı deneyin. Kısmet...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...