Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    erman01 Avatarı

Gerçek Adı
    erman
    Son Giriş
    21.06-2012
    Saat
    15:00
    Yaşadığı Yer
    ist.
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar vergi indirimi başvurusu için vergi dairesine evrakları teslim ettim 1 ay sonra tarafıma yazı geldi saglık raporunda eksik bilgiler oldugunu yazıyordu vergi dairesindekiler ile görüştüm onlarda tekrardan çalışma belgesi ve 3 adet fotograf getirmemi söylediler tekrardan hastaneye sevk edeceklermiş. tekrardan saglık raporumu çıkarttıracaklar lütfen bu konuda bilgisi olan arkadaşlar nasıl bir süreç ve yol izlenmeli yorumlarınızı bekliyorum.
    çalışma belgesi dedigi başvuru dilekçesimi

Üye
    Angel Virgo Avatarı

Gerçek Adı
    Tarık Uzel
    Son Giriş
    24.08-2015
    Saat
    13:16
    Yaşadığı Yer
    Kırklareli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Aynı süreçten ben de geçtim ve yarın heyet günüm var. Hastaneye sevk için gittiğinde istediğin hastaneyi söylüyorsun. Sonra heyete girdikten sonra heyet raporun ankaraya gidip inceleniyor sonra sana haber veriyorlar. Vergi indirimi alıp almayacağın o zaman belli oluyor.

Üye
    syildirim1412 Avatarı

Son Giriş
    28.02-2017
    Saat
    13:57
    Yaşadığı Yer
    kütahya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım çalışma belgesi dediği çalıştğın kurumun vergi dairesine yazacağı yazıdır. o yazıda diyecek ki .............. tc numaralı .................... kişi kurumuzuda yada şirketimizde yada işyerimizde falanca ünvanda çalışmaktadırr. yazıda bunlar belirtilecek. dediğin gibi tekrar rapor istecekler senden.

Üye
    ertugrul01 Avatarı

Gerçek Adı
    Ertuğrul
    Son Giriş
    23.02-2014
    Saat
    11:46
    Yaşadığı Yer
    Anadolu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    vergi dairesi eksik evrakları tamamlamak için tekrardan aynı hastaneye gönderebilir ve eksik bilgiler düzenlenmiş şekilde yeniden saglık raporu oluşur , tekrardan Ankara Maliye Saglık Kuruluna gönderir