Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    elest Avatarı

Son Giriş
    20.09-2017
    Saat
    11:18
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    yuzde 80 sureklı aldıgım raporun arkasında vergı ındırmı 2022 yasasındna yararlanabılır gıbı maddler yazıyor ben yıne bu sekılde yenınden vergı ındırmı ıcın yenı rapor almam sart mı.bu raporum bır ıse yaramıyor mu ne yapmalıyım bılgısı olan arkadasım var mı bu konuda

Üye
    elest Avatarı

Son Giriş
    20.09-2017
    Saat
    11:18
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

su anda calısmıyorum ama daha once vergı daıresıne basburdugumda bız kabul ederız demıstı vergı daıresının raporu kabul etmesı kabul edılmıs anlamında mı olur...basvurdugum donemde calısıyordum ama vergı ındırımıne basvuramadan ısten cıkarılmıstım...

Üye
    ertugrul01 Avatarı

Gerçek Adı
    Ertuğrul
    Son Giriş
    23.02-2014
    Saat
    11:46
    Yaşadığı Yer
    Anadolu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

vergi indirimi almak istiyorsan öncelikle bir yerde çalışman gerekiyor ve iş yerinden çalıştıgına dair yazı alarak vergi dairesine vereceksin ve onlar belki eski raporunu alırlar yoksa seni yetkili hastaneye sevk ederek saglık raporu çıkaracaksın..

Üye
    bertan Avatarı

Gerçek Adı
    ______
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:20
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    10

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    o raporun arkasındaki seçeneklere takılma genelikle %40 üstü verilen raporların tamamında o seçenek var ama resmiyette bir karşılığı yok yani sen vergi indirimi için başvurduğunda kesinlikle yeni bir rapor talep ediyor maliye ben şahsen şimdiye kadar kişisel müracatla alınmış raporlarla vergi indiriminden faydalanan birini görmedim