Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    salih_6071 Avatarı

Gerçek Adı
    salih
    Son Giriş
    01.04-2016
    Saat
    16:40
    Yaşadığı Yer
    ıstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkadaslar ben daha önce yani 27 mart /2012 tarihinde vergiindirimi hakkı kazandım 16 nisanda emekli oldum 21 nisan da tekrar başka işe girdim vergi indirim belgesinin fotokobisini verdiğim halde takip ediyorum sakatlık parasını yatırmıyorlar biraz önce insan kaynakları müdürüne dedim neden yatırmıyorsunuz dedim o belge ilk işyerine ait tekrar rapor alacan buranın ismi yazacak diyor varmı böyle birsey vergiindirimi benim bildiğim belgesi birkere alınmıyormu bu iş yerini şikayet edeceğim nereye edeceğim birde söyle yapıyorlar maası asgari üçretten gösteriyorlar kalan parayıda elden veriyorlar ne kazandıysak bankaya yatırmaları gerekmiyormu arkadaslar bana bir yol gösterin kafam allah bullah oldu sabah sabah ya

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:57
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Salih,
    İş yerinden çalıştığına dair belge al ve sende bir dilekçe yaz (vergi indirim hakkımın yeni iş yerime bildirilmesini diye) vergi indirimi müracaatını yaptığın yere ver.Maliye yeni iş yerinize vergi indirim hakkınız olduğu belgeyi gönderecektir.

Üye
    salih_6071 Avatarı

Gerçek Adı
    salih
    Son Giriş
    01.04-2016
    Saat
    16:40
    Yaşadığı Yer
    ıstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tskr ederim ilker kardeş sende olmasan varya halimiz yaman helal olsun her seye yardımcı oluyorsun kurban olurum ben sana ama bizim maasdan bir haber yok nisan 16sından bu yana tık yok

bu gün ayın 7si 53 gün oldu yani

Üye
    edipbalkan Avatarı

Gerçek Adı
    edip
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    16:28
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bende emekli olduktan sonra yeni işyerimden bir yazı ile direk defterdarlığa başvurarak yazıyı yeni işyerime yollatmıştım ilker e aynen katılıyorum