Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mrdmrd Avatarı

Son Giriş
    10.04-2015
    Saat
    10:25
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Diyecek bir şey bulamadım.yorumda yapamıyorum.

Üye
    ahmet elçi Avatarı

Son Giriş
    05.10-2016
    Saat
    11:07
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

eski raporlu arkadaşlar birlik olup nasıl bu iş çözülecekse yapalım sayımız bayağı çok

Üye
    seranko Avatarı

Son Giriş
    22.06-2017
    Saat
    20:13
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Memlekette her kurum veya kişi kendisini kraldan çok kralcı ilan eder ve baştakiler de buna göz yumarsa olacağı budur işte... Armut tohumu ekip de erik ağacı çıkmasını beklemek gibi birşey bu.. Ortada kocaman bir kanun ve buna bağlı yönetmelik var.. Ancak bazı kurumlar ve çok bilmiş (Aslında hiçbir şey bilmeyen) sözüm ona yöneticileri kendilerini kanun ve yönetmeliklerden üstün görüp,kıt zekaları,okuyup anlama ve yorumlama yeteneklerinde eksik astığı astık kestiği kestik bir halde bizleri yönlendirmeye çalışıyor.. Ben de buna çok kızıyorum ve direk başbakanlık ve bakanlık makamlarına hitaben yazılar yazıyorum. O zaman iş biraz değişik oluyor. Çünkü yazıyı gönderdiğiniz yer en üst makam .. Oradakiler bu yazılara cevap almak üzere ilgili birimlere havale edip çözüm bekliyorlar..İlgili birimler de gelen yazı başbakanlıktan olduğu için çok dikkat ediyor.. Yanlış yaptığından başına birçok iş açılacağını biliyor.. Hiçkimse durduk yere yerinden ve makamından olmak istemez değil mi ? Siz yazıyı başbakanlık veya bakanlık makamına değil de , yerel yöneticilere gönderirseniz onlar da kafalara göre takılırlar ve sizlere Kanunlara göre değil kendi bilgilerince cevap verip başlarından savarlar.. Bu her zaman böyledir arkadaşlar.. Bu nedenle ben de kontrol muayenesi hakkında cevap almak üzere başbakanlık makamına (Bimer değil) , Aile ve sosyal işler bakanlık makamına,maliye bakanlığı makamına,sağlık bakanlığı makamlarına ve bir de bulunduğumuz ildeki sağlık il müdürlüğü makamına iadeli taahhütlü yazılar gönderdim geçtiğimiz al. Yazıları almışlar .. Sadece il müdürlüğünden 1 hafta sonra cevap geldi.. Gelen yazıda diyor ki,şu an elinizde bulunan sağlık raporu ömür boyu geçerlidir. hiçbir kurum veya kuruluş sizi kontrol için gönderemez" Buraya kadar herşey tamam.. Altına şunu ilave etmişler .. 14 ocak tarihli genelgenin 2 maddesinin 2 bendinde şu yazıyor demişler bana "....." koymuşlar ve maddeyi yazmışlar.. açtım "...." olan yere baktım genelgede ne yazıyor diye .. resmen beni salak yerine koymuşlar.. "Askeri hastanelerden alınan raporlar" diyor "..." olan yerde.. Kii ben bu zeka özürlülere raporumun fotokopisini ve nerden aldığımı açıkça yazmıştım.. Akıllarınca açık kapı bırakıyorlar.. Bakalım bakanlık yetkilileri neler diyecekler çok merak ediyorum ..

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12