Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    buluttanadam Avatarı

Son Giriş
    02.03-2017
    Saat
    20:48
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar. 2005 yılında 2. derece özür grubuyla belediyeye kadrolu işçi olarak yerleştim lakin 3 ay önceye kadar özürlü indirimi için gerekli prodedürü yerine getirmemiştim. Aralık ayının sonunda gereken prosedürlerini yerine getirip hastaneye sevk oldum ve heyet % 81' lik bir rapor verdi.

Raporumda değişiklik olmadan onaylandı. Şu an %81 oranında rapora sahibim. Geçen ay aldığım maaş 1200 küsürken bu ay 1290 lira olmuş. Şubatı 28 çektiği için 120 liralık kaybı da eklersem yaklaşık maaşım 1400 civarında oluyor. Benim internetten araştırdığım ise 780 liralık kesintiyi almam gerektiği. Beklentim ile farkeden tutar arasında bu kadar fark olması normal midir? Bir de sakatlık grubu 3 ama vergi grubu A yazıyor bordromda. İlginize şimdiden teşekkür ederim.

Saygılar.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    1. derece sakatlık indirimi 100 tl, 2. derece sakatlık indirimi 50 tl gibi bir artış sağlar maaşta. O da asgari geçim indirimi ile çakışmıyorsa... Çakışıyorsa, o miktar daha da azalır, hatta sıfırlanabilir

Ek bilgi: Sakatlık indiriminden yararlananlara ayrıca asgari geçim indirimi uygulanır mı?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...