Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fatiherdem Avatarı

Son Giriş
    16.07-2012
    Saat
    07:58
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Herkese merhaba.
    Özel sektörde engelli kadrosu ile işe girdim.İlk ayımı doldurdum.Vergi indiriminden yararlanmak için defterdarlığa başvuru hazırlıkları yaparken bügün elime bordrom geçti.Q lik raporum var.Vergi indirimi bu değerle kabul edilirse 3. dereceden hak kazanıcaktım.Bordroma bakınca vergi indirimi ve 3. dereceler belirtilmiş.Daha önce vergi indirimi için defterdarlığa başvurmadım fakat 2009 da raporumu alınca özürlü kimlik kartı almak için raporum ankaraya gönderildi.Açıkçası muhasebeye de sormaya çekindim vergi indiriminden yararlanabiliyormuyum ben diye..Aşağıdaki rakamlardan anlayan arkadaşlar yardımcı olabilir mi.Aldığım ücrette bu vergi indirimi yansımış mı.
    Teşekkür ederim.

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

03022012842 - Bordroma bakar mısınız, vergi indirimi alıyor muyum?

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:12
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Evet,maaşınıza vergi indirimi uygulanmış.
    Ancak belgeye dayanmaksızın,muhasebe biriminin kendi inisiyatifi ile vergi indirimi uygulanması yasal değildir,bu duruma muhasebecilerin bilgisizliğinden dolayı sıkça rastlanmaktadır.
    Uygulanan indirime yasa ve yönetmelikler üzerinden bakarsak ''yersiz ödeme''ye girmektedir.