Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    MURAT KAPAN Avatarı

Gerçek Adı
    murat kapan
    Son Giriş
    07.04-2012
    Saat
    08:24
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar , ben yaklaşık 5 aydır vergi indrimi alarak emekli olmaya çalışıyorum koroner kalp hastalığı =30 hipertansiyon =10 1.derece mitral yetersizlik =10 balthazar metodu uygulanınca 43 kaldı hakem hastanesi olan ankara yıldırım beyazıt eğitim hastanesi 43sürekli özürlü raporu verdi(09/2011) ankara defterdarlığına başvurdum 1,5 ay beklettikten sonra tetkikler detaysız diyerek busefer ankara atatürk eğitim hastanesine yönlendirdi ancak raporu bana vermedikleri için telefonla sordum 43 olduğunu söylediler bundan sonra defterdarlığın vergi indirimi almamı engelleyebilirmi bilgilerinize sunarım .

Üye
    anakin Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    10.04-2017
    Saat
    14:05
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Murat, önemli olan şu.Benimde henüz hakem hastaneye sevk evraklarım elime ulaşmadı.Ancak raporun tanı kısmından yola çıkarak şunu söyleyebilirim.Merkez Sağlık Kurulu birebir sakatlık cetveline atıf istiyor.Yani hastane rapora adam 6 ay sonra ölecek yazsa kurulu ilgilendirmiyor anladığım kadarıyla.Adamlar diyorki tetkiklerle destekleyip cetvele atıfta bulunarak tanı koy.

En azından benim anladığım bu.Bendeki durumda sanırım bu şekilde.Sevkim ulaşınca bakıcam ve gittiğim hastanedeki kurula bunu özellikle belirticem.Yoksa sürekli aynı kısır döngüyü yaşayacağız.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    948
    Verilen Beğeniler
    1.237

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bir sorun yaşamazsınız... Şimdiden hayırlı olsun diyelim
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...