Sayfa 4 / 8 İlkİlk 12345678 SonSon
Toplam 117 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yüksel yıldız Avatarı

Gerçek Adı
    yüksel yıldız
    Son Giriş
    20.11-2014
    Saat
    16:41
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    mesen ; ilgine teşekkür ederim

Üye
    mesen Avatarı

Son Giriş
    22.06-2014
    Saat
    19:33
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet arkadaşlar %42 ile giden raporum %38 düşürüldüğünü öğrendim

Üye
    huku Avatarı

Son Giriş
    15.09-2013
    Saat
    17:05
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Mesen arkadaşım çok üzüldüm...
    Bülent Bey mutlaka yapılabilecekler hakkında bilgilendirecektir seni. Benim rapor 69 la gitti dediğim gibi 64 ile onaylanmıştı .Ankara ya gönderilen bütün kurul raporlarının fotokopileri elimde mevcuttu ve verilen oranlar özür cetvelindeki karşılıklarına göre bire bir doğru idi ancak rapor 64 e düşürülmüştü. Maliyeden onaylanıp gelen raporun fotokopisini alıp incelediğimde nereden kırmışlar diye baktığımda da oranlar üzerinde hiç bir indirim ve not vede açıklama olmadan sadece raporun ortasına % 64 diye kalem ile yazılmıştı. Oran benim için yeterli olduğundan üzerinde durmadım. Raporun sana ulaştığında incele bakalım nereden düşme yapılmış ve mutlaka sana gösterilecek yollar üzerinden itirazını yap.

Üye
    mesen Avatarı

Son Giriş
    22.06-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aslında bende bel fıtığıda vardı ben bu raporu alırken bunu bildirmedim oran verlmiyor diye 2003 den beri tedavi görüyorum ve elimde bel fıtığını belgeleyici MR görüntülerimde var yeniden rapor için başvuruda bulunsam bana bir faydası olurmu yoksa bu verilen karara itiraz mı edeyim

Üye
    huku Avatarı

Son Giriş
    15.09-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ah mesen ah...
    Niye rapora dahil ettirmedin enaz % 8 daha alırdın Bende de başlangıcı var 8 aldım. Yorumları bekle ya 6 ay sonra bir daha başvuracaksın yada itiraz... az bekle....Ama herkese sesleniyorum dişiniz bile ağrıyorsa rapora ekletin inanın nereden ne alınacağı belli olmuyor 30 u zor alırım derken 69 aldım. Hani bir laf vardır "hastaneye sağlam giden hasta çıkar" ne kadar doğru değilmi ?

Üye
    ertugrul01 Avatarı

Gerçek Adı
    Ertuğrul
    Son Giriş
    23.02-2014
    Saat
    11:46
    Yaşadığı Yer
    Anadolu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

vergi indirim süreci çok meşakatli ve sıkıntılı

Üye
    mesen Avatarı

Son Giriş
    22.06-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar şimdi ben nasıl bir adım atmam gerekiyor itirazmı edeyim yoksa yeniden bel fıtığınıda koyup rapor oranımı mı yükselteyim emeklik tarihim 02-05-2013 tabiki rapor onaylanırsa Bimer şikayet etsem faydası olurmu ne yapacağımı şaşırdım ustalardan yardım istiyorum

Üye
    ibrahimsami Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:42
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim işitme probleminden %24 ve klippel feyl sendromundan 31+4 raporum var 2012 birinci ayda toplamda 49,65 oranında rapor verdiler. ankaradan banada aynı mesen arkadaşımız gibi raporunuz incelenmiş fakat raporda sakatlıkla ilgili bulgular tam ve ayrıntılı olarak belirtilmediginden herhangi bir karara varılamamıştır . klinik muayene bulguları, sakatlık bulguları, labaratuvar bulguları ve aşagıda istenilen bilgiler (vertebra grafisi ve 500-1000-2000-4000 hz deki işitme seviyesinin bildirilmesi ) bunların hastane baştabibplğine onaylatarak tarafımıza tekrar göndeiriiz diyor.
    benim aslında işitme cihazına ihtiyacım var sol kulagım için ama bu güne kadar hep ihmal ettim bu sefer bu eksiklerimi tamamladıkran sonra birde şitme cihazı kullanıyormusun diye sorabilirler mi gitmi hastaneye gitmişken işitme cihazıda alabilirmiyim ne dersiniz ve bir önceki sayfada sadece eksiklikler tamamlanacak demişsiniz yani yeniden rapor alır gibi ugraştırmazlar inş.ankaradan gelen kagıdı rapor merkezine mi götürüyoruz? görüşlerinizi yazarsanız sevinirim.

Üye
    müslüm60 Avatarı

Son Giriş
    23.05-2015
    Saat
    20:29
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yüzde 61 olarak gidi raporum ankaredan aynen yüzde 61 olarak geldibu hafta çarşamba günü elime geçdi

Üye
    onur3460 Avatarı

Son Giriş
    17.03-2016
    Saat
    10:31
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

huku;
    benimde skolyozum vardı skolyoz ameliyatı olmuştum ileri derecede skolyoz ama raporda skolyoza dair hiçbir ibra yoktu ortapedi bile işaretli degildi.dosyamın içinde skolyoz ameliyatı olduğuma dair epikriz raporum olmasına rağmen raporu veren hastane film istedi onuda çektirdim buna rağmen raporda göremedim.Benim merak ettiğim;Ankara'ya dosyam gidiyormu?gidiyorsa skolyozu ekleyip oranımı yükseltirlermi?akciğer,göz,nöroşirürji tetkikleri sonucuna h aldım.

Not:yoğunluk nedeniyle heyete girmeden h verdiler..

Üye
    huku Avatarı

Son Giriş
    15.09-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Raporunuz hastaneden çıkmadan Başhekime hemen itirazda bulunun raporunuzu bir inceleyin hastalığınızdan doktora görünmediyseniz görünün ve ekleme yaptırın yoksa işişten geçebilir. Biraz ikna kaliliyetinizi ve sakinliğinizi kullanın bağırıp çağrırsanız işinizi çok rahat aksatırlar.
    Ankara ya dosya falan gitmiyor sadece sizin elinizde dolaştırdığınız raporun temize çekilmiş hali gidiyor.Ankara da bakıyor rapora ya reddediyor yada eksiklerin tamamlanması diye geri gönderiyor....
    Buradan heyete girecek arkadaşlara sesleniyorum. Doktorları dolaşırken elinize bir dosya kağıdı veriyorlar (doktorların imzalayıp hastalığınızı yazdığı) bunu en son başvuru yerine teslim etmeden bir kopyasını çektirin ve saklayın ki neler yazıldığını ve yazılmadığını görebilirsiniz...

Üye
    cuxhaven Avatarı

Gerçek Adı
    cemal
    Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    22:37
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    4

arkadaşlar önce herkese selam ben cemal 4 yıdan beri vergi indirimi için ugraşıyom her sene senelik iznimde hastane hastane koşup vergi indirimi için ugraştım. benim sürekli yüzde 40 raporum var 2008 den 2011 in eylül ayında izmir bozyaka hastanesinde heyete girdim ve 2 ay sonra ankaraya telefon actım raporum yüzde 28 dedi ben şaşırdım hastaneye gittim rapor sonucunu istedim yok dediler itraz edecektim bende 20 gün önce tekrar vergi dairesinden belge düzenleyip tekrar heyete yeşulyurt hastanesinde girdim bu gün raporumun fotokopisini almaya gittim bana aslını yapıp verdiler bende şaşırdım ve vergi dairene rapor gönderildi ordan ankaraya yollucaklar dediler rapor aynen şöyle ... diger böbrekte devamlı takip ve tedavi gerektiren üst üriner sistem hastalıgı yüzde ,25, .....diger ..diyeliz tedavisigerekmeyen kronik böbrek yetmezligi ... yüzde ..20.. diger ..hipertansiyon...10.. toplam 55 yapıyor ama raporun altında süreklidir ve oran yüzde 46 yazıyor ben anlamadım bu rapor dogrumu onaylanırmı

Üye
    mesen Avatarı

Son Giriş
    22.06-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ONaylanır mı onaylanmazmı bilemiyorum Ama oranın o şekilde düşük çıkması Baltazar formülü sizin anlayacağınız şekilde oranlar üst üste toplanmıyor baltazar formülü dedikleri bir formülle toplanıyor

Üye
    cuxhaven Avatarı

Gerçek Adı
    cemal
    Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    22:37
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    4

biliyorum zaten ama oran 46 verilmiş

Üye
    karatas_52 Avatarı

Gerçek Adı
    yasin karataş
    Son Giriş
    14.03-2017
    Saat
    23:53
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    onaylanma raporun ortasıadnmı yazıyor benim rakamla yüzde 14yazıyor raporun ortasında 46 hanisgi ankaranın acaba

Sayfa 4 / 8 İlkİlk 12345678 SonSon