Sayfa 6 / 7 İlkİlk ... 234567 SonSon
Toplam 97 mesajın 76-90 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    rusa Avatarı

Son Giriş
    05.09-2017
    Saat
    16:25
    Yaşadığı Yer
    istanbul-ataşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    kader1;

raporunu duzgun almak bıraz da senın elınde...yayınlanan yonetmelıkte yazılan senın hastalığına denk gelen yerlerı ıyı oku...doktora ona gore cevap ver..yanı bıraz ders çalış....yoksa doktorların sen emklı olacam cefa cekecen umrunda degıl....onlar ıcın sıradan hastasın...hata tedavı ıçın degıl sadece teşhız konması gereken gerkesız bır iş yuku olarak gorunuyorsun......sen de doktorun ısını kolaylaştır...mesela ortapedıkse yonetmelık te bul hangı kataorıye ne oran verılıyor sec..ona gore doktorun sana doğru teshız koymasında aktıf rol oyna........yoksa teksoruda olcup bıcmeden yapıstırı teshızı....selametle......

Üye
    kader1 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm rusa kardeşim. nasıl bulabilirim o yönetmeliğin yazdığı yazırarı .

Üye
    rusa Avatarı

Son Giriş
    05.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul-ataşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kader1;

hayda...÷) Sagkik bakanligi.sitesinden...resmi gazateden... ozurlulere verilecek saglik kurulu yonetmeliginin icinde...ekler bolumunde..her ana hastakik icin oran hatda doktorlarin yotum yapa bilmesi icin orneklerde var...selametle...

Üye
    kader1 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tşk ederim kardeşim.

Üye
    Ş.ALİ Avatarı

Gerçek Adı
    şerifali
    Son Giriş
    24.01-2017
    Saat
    13:48
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

özür dilerim araya girdiğim için kader kardeşin durumunun aynısı benim eşim içinde aynı durum uygulandı bizimde %67 sürkli ibareli raporumuza maliye 1 yıl sakatlık indirimi verdi ve tekrar vergi indiriminden faydalanmak istenmesi durumunda hastaneye sevk edileceğimizi söylediler yani bizim izleyeceğimiz yolda aynımı olacak

Üye
    rusa Avatarı

Son Giriş
    05.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul-ataşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ş.ALİ;

can sikici bir durum...ama sadece sizde degil.son donemdeki.tum raporlar sureli ye ceviriliyor......maliyenin ve sgk nin maksat nedir yakinda.ortaya cikar...ben bu konuda karamsarim...raporlari tekrarlatarak bir veri bankasi olusturup...ozurlulere bir oyun daha oynanmak uzere.... selamete...

Üye
    şeref42 Avatarı

Gerçek Adı
    şerafettin
    Son Giriş
    18.10-2016
    Saat
    10:12
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba arkadaşlar 23 mayıs 2013de 52.25 olarak raporumu aldım göğüs doktoru ikiyil süreli yazmış 04 haziran 2013de maliyeye teslim ettim acaba ankaradan raporum düşürülürmü veya oradanda sürelimi yoksa devamlımı gelir süreli gelirse emekli olmaya bir manisi varmı bilgilerinizi paylaşmanızı bekliyorum teşekkürler

Üye
    Ş.ALİ Avatarı

Gerçek Adı
    şerifali
    Son Giriş
    24.01-2017
    Saat
    13:48
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Süreli gelir kanaatindeyim çünkü doktorda süreli yazmışBence tekrar başka bir doktordan sürekli rapor alırsan iyi olur

Üye
    kader1 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm ali kardeşim .benim yazdığımı incele benimki gibiyse maalesef.ama şu bir gerçek sonuna kadar ugraşaçam .burdaki doslarımında yardımıyla hakkımı alaçam işallah sizlerde bes etmeyin. bide şu var işin içinde ben tam derdimi anlatıyorum herşey yoluna girdi diye sevinirken birde bakmışsın başka bir sıkıntı mısal bena rapor veren doktor gitmiş bir başka doktor sil baştan vay halımıze

Üye
    kader1 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm değerli arkadaşlarım.ve kardeşlerim.dün takrar hastaneye gittim .maliyeden gelen evraklarla beraber.saglık kuruluna muracat ettim.evraklarımı alıp benden sadece hastaneden hastalığımla ilgili siydiyi verip tamam sen gidebilirsin dendi.orda sordum benim rahatsızlığım devamlı ilerleyor simdi yeniden filim çekilmeyeçekmi dedim ama çok kalabalık olduğun danmı yoksa burosudürmü öyle bilmiyorum .tamam bu kadar dendi. simdi süreç nasıl işleyecek bilgisi olan kardeşlerim lütfen yardım edin sayğılarımla .

Üye
    rusa Avatarı

Son Giriş
    05.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul-ataşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hangi hastane bilemiyorum..ama istanbulda...şu gün gel.. raporunun bir kopyasini sana verir..digeri tekrar maliyeye gider.....hatda ist 4 adet cikiyir...2 sii hastaya 1 kenfilerinde...biride maliyeye gidiyor...prosedur bu...ama uygulama bilmiuorum...konyada nasil..

Üye
    kader1 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm rusa arkadaşım .benim raporum var tekrar rapor istenmedi .sağlık kurulundaki memur eski çekilmiş filimleri veya hastalığımla ilgili bulguları siydiye aktarıp herhalde maliyeye gönderecekler .bilgisi olan veya başından geçen arkadaşlar lütfen yardımcı olunuz .teşekkür ederim.

yardım edin

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    949
    Verilen Beğeniler
    1.237

Beklemekten başka elden bir şey gelmez. Hastane gerekli bilgileri Ankara'ya gönderecek vs.vs.vs.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    kader1 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm .zorda olsa ugras mama rağmen bugün elime ulasdı .değerli arkadaşlarım ve kardeşlerim hepinize sonsuz tşk ederim sizler olmasanız belki var olan hakımı alamayacaktım.11,12,2012,itibariyle üçüncü derecede engelliler için uygulanan engellilik indiriminden faydalandırılmışım. şimdi ne yapmam gerekir .yardımcı olurmusunuz simdiden teşekkür ederim.

Üye
    enisfb70 Avatarı

Gerçek Adı
    enis
    Son Giriş
    24.09-2016
    Saat
    21:18
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    gelen vergi indirimi yazısı sureli değil ise ve 15 yıl 3600 gunun varsa sgk ya basvur emekli ol enguzeli bu rahat bır hayat gecırmenı dılerım...

Sayfa 6 / 7 İlkİlk ... 234567 SonSon